Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

22 minuty temu, kikou napisał:

Nie, to jest Robuś.

Balbina bardzo lubi Robka

Sarunia nie wchodzi nigdy na kanapę ona nawet nie lubi towarzystwa innych psiaków to prawdziwa indywidualistka.

20191124_201754-1.jpg

Ależ ona jest zjawiskowa  :)

Link to comment
Share on other sites

Mam smutną wiadomość  :( Kasia poinformowała, że Sebulek od wczoraj jest w klinice na oddziale gastroskopii. Wczoraj rano wymiotował i Kasia pojechała z nim do kliniki. Rtg brzuszka ujawniło jakieś cienie w okolicy żołądka. Prawdopodobnie jakieś ciało obce.   Sebulek został w klinice. Ma mieć dodatkowe badania i będą dzwonić co jest i kiedy Kasia ma po niego przyjechać.
Biedactwo :(  Mam nadzieję, że będzie ok.  
           

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Mam smutną wiadomość  :( Kasia poinformowała, że Sebulek od wczoraj jest w klinice na oddziale gastroskopii. Wczoraj rano wymiotował i Kasia pojechała z nim do kliniki. Rtg brzuszka ujawniło jakieś cienie w okolicy żołądka. Prawdopodobnie jakieś ciało obce.   Sebulek został w klinice. Ma mieć dodatkowe badania i będą dzwonić co jest i kiedy Kasia ma po niego przyjechać.
Biedactwo :(  Mam nadzieję, że będzie ok.  
           

Weszłam, żeby napisać to samo:( Bardzo się martwię, co on mógł zjeść? Nie chcę myśleć, co on przeżywa w tej klinice, z dala od Kasi:( Oby szybko okazało się, co to jest i żeby mu pomogli:( 

Link to comment
Share on other sites

Kopiuje smsa od Kasi z popoludnia. Teraz Cebilek jest juz w domu.

Rozmawialam z wlasnie z wetem. Nie znalezli ciala obcego. Ale wyniki watroby sa bardzo zle. Na usg watroba jest podobno dziwnie mala. Ostre zapalenie watroby, zatrucie? albo rak, nie wiedza co jest Na razie kroplowki. Jade po niego na 19. Jutro znowu na kroplowki

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze smutne informacje od Kikou:

"Dzisiaj po usg wzieli Cebule na zabieg, zatkane przewody zolciowe, pecherzyk zolciowy rozdety, zoladek pelny plynu. Nie wiedza dlaczego ale bez zabiegu by umarl. Co ustala dowiem sie dopiero poznym popoludniem. Dam znac od razu."

Link to comment
Share on other sites

Sebciu ma operację :(  USG wykazało zatkane przewody żółciowe, pęcherzyk żółciowy rozdęty,   żołądek pełny płynu. Lekarze na razie nie wiedzą co jest powodem takiego stanu, ale bez operacji Sebciu by umarł  :(  Być może operacja pozwoli ustalić przyczynę/przyczyny tego stanu. Kasia do znać, jak dostanie informację od lekarza. Prawdopodobnie późnym popołudniem  :(

Biedactwo  :(   Nic tego nie zapowiadało. Jeszcze tak niedawno wyglądał bardzo ładnie.  

EDIT

Pisałyśmy razem z MALWA.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...