Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

22 minuty temu, Poker napisał:

Nadal uważacie , że nie należy dać szansy Cebulkowi na własny DS? On na pewno jest szczęśliwy u kikou, ale zawsze ma konkurencję do miziania.

By to zwiększyło szanse na pomoc innemu staruszkowi a hotelik nie jest z gumy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2020 o 10:56, Poker napisał:

Nadal uważacie , że nie należy dać szansy Cebulkowi na własny DS? On na pewno jest szczęśliwy u kikou, ale zawsze ma konkurencję do miziania.

Ponawiam pytanie.  W moim odczuciu Cebulek jest adopcyjny. Nie wiem  komu, ale chyba zabrakło pary do ogłaszania go.

Szkoda , żeby siedział w hoteliku bez szansy na DS. Kto jest decyzyjny w jego sprawie?

Poleciała stała za luty.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2020 o 16:17, Poker napisał:

Ponawiam pytanie.  W moim odczuciu Cebulek jest adopcyjny. Nie wiem  komu, ale chyba zabrakło pary do ogłaszania go.

Szkoda , żeby siedział w hoteliku bez szansy na DS. Kto jest decyzyjny w jego sprawie?

Poleciała stała za luty.

Pytam się  nadal. Ale odpowiedzi niet.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2020 o 10:56, Poker napisał:

Nadal uważacie , że nie należy dać szansy Cebulkowi na własny DS? On na pewno jest szczęśliwy u kikou, ale zawsze ma konkurencję do miziania.

 

Dnia 5.02.2020 o 11:19, Anula napisał:

By to zwiększyło szanse na pomoc innemu staruszkowi a hotelik nie jest z gumy.

 

Dnia 9.02.2020 o 16:17, Poker napisał:

Ponawiam pytanie.  W moim odczuciu Cebulek jest adopcyjny. Nie wiem  komu, ale chyba zabrakło pary do ogłaszania go.

Szkoda , żeby siedział w hoteliku bez szansy na DS. Kto jest decyzyjny w jego sprawie?

Poleciała stała za luty.

 

14 godzin temu, Poker napisał:

Pytam się  nadal. Ale odpowiedzi niet.

 

Uwazam, ze Sebulek moze byc oglaszany, bo to mily i kontaktowy psiak, ktory moglby juz grzac swoja dopke w domku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2020 o 14:56, elik napisał:

5.02. na konto Sebusia wpłynęła kwota 50,00 zł od  Ewa Marta  deklaracja  II.

 

kwiatki-5.jpg

 

2 godziny temu, elik napisał:

11.02. na konto Sebusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •   20,00 zł od  elik  deklaracja  II
  •   30,00 zł od  Agnieszki, znajomej elik  deklaracja  II

Dziekujemy za wplaty dla Sebulka :)

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, MALWA napisał:

 

 

 

Uwazam, ze Sebulek moze byc oglaszany, bo to mily i kontaktowy psiak, ktory moglby juz grzac swoja dopke w domku. 

Malwa, rozmawiałyśmy o tym, miałaś załatwić jakieś fajne zdjęcia Sebusia. Nie wiem, an kogo mogłoby być ogłoszenie, najlepiej na Kasię, która zna go najlepiej. Ja nie daję ostatnio rady, za dużo pracy, za dużo zmartwień, chorób wokół mnie. Ledwie ogarnęłam ogłoszenia mojego Gucia:(

Gdybyś mogła popilotować ogłoszenia Sebusia, byłoby cudownie! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2019 o 20:40, kikou napisał:

Informacje o Cebulku

Ok 30 cm i +/- 9 kg (jak akurat nie robi zapasu na zimę ;-) ) wiek ok.9lat. Reaguje na swoje imię ale oczywiscie tez na Sebula ;-)

Cebulek jest wyjatkowym bystrzakiem, wszystko pojmuje "w lot", chodzi na smyczy, po schodach jeździ chetnie autem. Charakter troche zadziorny wszystko rozumie, niekoniecznie chce słuchać, jak kotek. ;-)

Kotki troche goni, nasze domowe kotki troche pogoni potem razem z nimi śpi. Czysty, nie widzialam żeby nasiusial w domu, oprócz lekkiego znaczenia na poczatku. Z psami przeważnie zgodny.

NIE polecam do małych dzieci ponieważ, jak juz Wam kiedyś pisałam, nie preferuje żadnych zabiegow, obcinanie pazurków tylko w kagańcu i tak "walczy" że mógłby poważnie zranić. Warczy kiedy chce sie go przesunąć. Dlatego jakaś przypadkowa próba zajrzenia mu do ucha, czy coś, przez dziecko moglaby się źle skończyć. 

Absolutnie oddany, po prostu "przylepiony" do mnie. Nadal śpi niemal kurczowo trzymajac sie jak najbliżej, żebym nie zniknęła. W dzień, obojętnie gdzie "przycupnę" czy na kanapie czy na trawie w ogrodzie zawsze jest obok. Niebywały psiak :-))

Zdrowy, jak pamietacie, ma tam lekką niedomykalność zastawki we wczesnej fazie, jeszcze nie wymaga podawania leków. Jakiś czas bral leki na ten swoj kaszelek ale już dobre kilka tygodni nie bierze i na razie kaszel nie wrócił.

Tu są informacje o Sebuciu od kikou. Zdjęć niestety nie ma skąd wziąć:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To świetnie :) Czy namiary podać na Ciebie?

Tysiu kochana, jesli mozesz, to zrob prosze ogloszenia dla Sebulka, nawet w miejsce tych, ktore ma Fabia, a ktora jak pisalam na jej watku nie bedzie juz oglaszana, bo z uwagi na nowotwor dom Kasi bedzie juz jej ostatnim domem...

Wykorzystaj prosze informacje podane przez kikou, ktore zacytowala Ewa Marta oraz zdjecia wybrane przez Poker.

Do ogloszen mozna pidac moj nr tel. 

Z gory dziekuje. 

Link to comment
Share on other sites

Konto Sebulka zasiliły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł  od  Poker   deklaracja  II  -  11.02.
  •      10,00 zł  od  guccio   deklaracja  II  -  11.02.
  •      30,00 zł  od  Agnieszka znajoma elik  deklaracja  II    -  14.02.
  •      20,00 zł  od  elik  deklaracja  II    -  14.02.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

choinka.gif

choinka4.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2020 o 19:20, MALWA napisał:

Tysiu kochana, jesli mozesz, to zrob prosze ogloszenia dla Sebulka, nawet w miejsce tych, ktore ma Fabia, a ktora jak pisalam na jej watku nie bedzie juz oglaszana, bo z uwagi na nowotwor dom Kasi bedzie juz jej ostatnim domem...

Wykorzystaj prosze informacje podane przez kikou, ktore zacytowala Ewa Marta oraz zdjecia wybrane przez Poker.

Do ogloszen mozna pidac moj nr tel. 

Z gory dziekuje. 

Przepraszam, dopiero doczytałam.
Ogłoszenia zrobię nowe dla Sebulka, bo Fabisiowie już zdjęłam całkowicie. Tylko potrzebuję chwili - teraz ogłaszam jedynie raz w tygodniu jak dorwę WiFi, a dzisiaj mnie choróbsko rozłożyło i leżę w łóżku, nigdzie nie wychodzę :( Może na razie ktoś inny zrobi, ja zrobię ale w swoim czasie. Przepraszam.

Zdjęcia wybrane przez Poker są śliczne, przydałoby się oczywiście więcej jeżeli Cebula ma mieć wiecej ogłoszeń niż jedno.

Na jakie miasto ogłosić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...