Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

Bardzo dziękujemy za wsparcie Sebusia:)

 

A ja Wam powiem, że świat jest mały:) Na wyjeździe poznaliśmy bardzo miłych ludzi, którzy byli z super fajnym psem w tym samym miejscu co my. Dobrze nam się rozmwaiało, Kelbi podkradal piłeczk inaszym suniom i był wniebowzięty, kiedy mógł się nimi bawić i nikt ich nie zabierał. Nastęnego dnia okazało się, że przemiła dziewczyna, to mmd z dogomanii:) Nie ma jej tu od dawna, ale skojarzyla imie mojej barsiczki i mojego Jacka, dopytała o moje nazwisko Ellig i podezla zapytać, czy to ja:) No i zaczęły sie opowieści o dogomaniackich psach i ludziach:) Spotkamy sie ponownie 20 czerwca:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy za wsparcie Sebusia:)

 

A ja Wam powiem, że świat jest mały:) Na wyjeździe poznaliśmy bardzo miłych ludzi, którzy byli z super fajnym psem w tym samym miejscu co my. Dobrze nam się rozmwaiało, Kelbi podkradal piłeczk inaszym suniom i był wniebowzięty, kiedy mógł się nimi bawić i nikt ich nie zabierał. Nastęnego dnia okazało się, że przemiła dziewczyna, to mmd z dogomanii:) Nie ma jej tu od dawna, ale skojarzyla imie mojej barsiczki i mojego Jacka, dopytała o moje nazwisko Ellig i podezla zapytać, czy to ja:) No i zaczęły sie opowieści o dogomaniackich psach i ludziach:) Spotkamy sie ponownie 20 czerwca:)

Faktycznie, świat mały.....

Fajnie, ze mogłaś w realu wymienić spostrzeżenia z kimś, komu los psiaków jest również  bardzo bliski.....

Link to comment
Share on other sites

Dostałam informację od Kasi,  ze Cebulek jest już po badaniach. Wszystkie wyniki w granicach normy. Jedynie serduszko ma bardzo słabe.  Weterynarz zapisał mu leki: diuretyki i benazepril. Diuretyki są już kupione. Benazepril prześle dla psiaka  Ewa Marta bo ma w domu. Ale oczywiście Cebulek dostaje leki od momentu przepisania, bo Kasia ma te leki w domu.

Koszt badań wyniósł 145 zl. 

Dzisiaj zostanie zwrócony koszt na konto Cebulka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2019 o 12:08, Ewa Marta napisał:

Słuchajcie, a co z karmą dla Sebusia? Miałyśmy kupować i chyba tego nie zrobiłyśmy? Kikou? Malwa? Elik?

 

Podstawowe wyniki z krwi byly w porzadku wiec karma np taka z rybą powinna miec duzo kwasów omega wspierajacych serduszko

To bedzie maj czerwiec oraz lipiec.

pol_pl_Brit-Care-Grain-free-Adult-Salmon

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2019 o 08:32, Gabi79 napisał:

Kikou, czy któryś z Twoich podopiecznych przyjmuje Cardisure. Mam do oddania listek tabletek 

Ajeczka bierze. Jesli zechcesz wyslac to proszę zwyklym listem i bez polecenia. Szkoda mnożyć koszty, nie spieszy się bo mamy jeszcze zapasik w domu. :-)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kikou napisał:

Ajeczka bierze. Jesli zechcesz wyslac to proszę zwyklym listem i bez polecenia. Szkoda mnożyć koszty, nie spieszy się bo mamy jeszcze zapasik w domu. :-)

To ja też mam swoje opakowania wysłac zwykłym? Może wyjąć w takim razie z pudełek Lotensin?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Może wyjąć w takim razie z pudełek Lotensin?

Wyjmij, bo jeśli grubość listu przekroczy 2 cm, to koszt przesyłki będzie co najmniej 15,60 zł, bez względu na pozostałe wymiary.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Wyjmij, bo jeśli grubość listu przekroczy 2 cm, to koszt przesyłki będzie co najmniej 15,60 zł, bez względu na pozostałe wymiary.

I wówczas przy takiej kwocie lepiej wysłać przesyłkę jako paczkę, bo koszt to 13 zł za paczkę ekonomiczną.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MALWA napisał:

I wówczas przy takiej kwocie lepiej wysłać przesyłkę jako paczkę, bo koszt to 13 zł za paczkę ekonomiczną.

Pod warunkiem, że jest to gabaryt A, bo gabaryt B kosztuje już 15,00 zł. Generalnie usługi pocztowe bardzo podrożały. W takiej sytuacji opłaca się zrobić większą przesyłkę i nadać przez Ruch. Koszt do 1 kg 8,49 zł. Powyżej 1 kg, do 20 kg koszt 9,99 zł. Szkoda, że jest to możliwe tylko tam, gdzie są kioski Ruchu wykonujące takie usługi, bo nie wszystkie kioski podejmują się tego.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Pod warunkiem, że jest to gabaryt A, bo gabaryt B kosztuje już 15,00 zł. Generalnie usługi pocztowe bardzo podrożały. W takiej sytuacji opłaca się zrobić większą przesyłkę i nadać przez Ruch. Koszt do 1 kg 8,49 zł. Powyżej 1 kg, do 20 kg koszt 9,99 zł. Szkoda, że jest to możliwe tylko tam, gdzie są kioski Ruchu wykonujące takie usługi, bo nie wszystkie kioski podejmują się tego.

 Kilkanaście km odemnie tzw. Paczke w Ruchu prowadzi sklep spożywczy. Odbieram tam paczki jak z kiosku. A to oznacza, ze nie musi to być typowy kiosk Ruchu.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, MALWA napisał:

 Kilkanaście km odemnie tzw. Paczke w Ruchu prowadzi sklep spożywczy. Odbieram tam paczki jak z kiosku. A to oznacza, ze nie musi to być typowy kiosk Ruchu.

Bardzo możliwe :)

Czy w danej miejscowości jest możliwość skorzystania z takiej formy przesłania, można sprawdzić na stronie:

https://www.paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk/

Wystarczy wpisać adres i od razu otrzymuje się informację.

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, MALWA napisał:

I wówczas przy takiej kwocie lepiej wysłać przesyłkę jako paczkę, bo koszt to 13 zł za paczkę ekonomiczną.

Można wysłać paczkę+ - do 0,5 kg 12,50. 

Paczka w Ruchu ma swoje wady. Dziewczyny pisały, że reklamacje są długotrwałe i trzeba przedstawić rachunek zakupu

zawartości.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2019 o 21:24, kikou napisał:

Bylismy dzisiaj na badaniach, ekg wskazuje na powiekszenie serduszka i niedomykalność zaatawek. Leki zostały te same tylko dawka minimalnie wieksza. Obserwujemy na razie jak zareaguje jeśli by nie pomoglo to na początku lipca bedzie kardiolog i wtedy trzeba bedzie zrobic jeszcze echo z dopplerem. Krew do badan byla pobrana no ale wyniki będą jutro.

Poniżej wklejam  dokumenty operacji finansowych wykonanych 3.06. ale przez kilka dni nie dało się wklejać zdjęć bezpośrednio z dysku, a z korzystanie z fotosika  utrudniały mi problemy z kodami.

Faktura za badania

1741443008_Cebulekf-rawet.png.fa828d648f061342467347a40e651344.png

Przelew

235120792_Cebulekprzel.png.066014cf25b44ac4ca897250253c01ef.png

Link to comment
Share on other sites

Na konto Sebulka wpłynęły poniższe kwoty:

  •     50,00 zł  od   teresaa118   deklaracja VI -  1.06.
  •   145,00 zł  od   znajoma MALWY   zwrot za leki  -  4.06.
  •     50,00 zł  od   Ewa Marta   deklaracja VI -  5.06.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1316675292_kwiatki5.jpg.c2c598342184881156808bc3ac1a5c94.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2019 o 10:37, kikou napisał:

Podstawowe wyniki z krwi byly w porzadku wiec karma np taka z rybą powinna miec duzo kwasów omega wspierajacych serduszko

To bedzie maj czerwiec oraz lipiec.

pol_pl_Brit-Care-Grain-free-Adult-Salmon

Przepraszam za opóźnienie. Przeoczyłam ten post i dopiero wczoraj, uzupełniając dokumenty finansowe, zauważyłam, że kikou wybrała już karmę dla psianeczka. Trzeba mnie było szturchnąć pod żeberko :)

Zamówiłam i zapłaciłam.

1036192434_Sebulekkarma.png.e48b25124dad6ce46cbae8d065ca96aa.png

 

Przelew

173853591_Sebulemprzel.png.8984826675a2f5d1d1d2e8ea72cf4e9d.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...