Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Słuchajcie, a co z karmą dla Sebusia? Miałyśmy kupować i chyba tego nie zrobiłyśmy? Kikou? Malwa? Elik?

 

Masz rację, nie zamówiłam, a to z tego powodu, że o ile dobrze pamiętam, były jakieś problemy z zamówieniem odpowiedniej karmy.

Kasiu, jaka karmę polecisz dla Sebusia biorąc pod uwagę jego wyniki?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z kikou w sprawie karmy i póki co Sebulek je z tej karmy co Kasia ma w domu plus gotowane. Karmy na razie nie zamawiamy. Psiak dostawał antybiotyk na kaszel. Teraz dostaje leki odciążające serduszko z uwagi na szmery. W przyszłym tygodniu Sebulek będzie miał robione badania krwi i usg serca. Po badaniach będzie więcej wiadomo co jest psiakowi, jakie ma przyjmować leki i jaka karmę należy kupić. 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, guccio napisał:

Dla takiego widoku warto grosiki zadeklarować.

Bardzo dziękujemy:)

20 minut temu, elik napisał:

Na konto Sebulka wpłynęły poniższe kwoty:

  •     13,00 zł  od   b-b   z bazarku II część -  21.05.
  •     10,00 zł  od   guccio   -  23.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1316675292_kwiatki5.jpg.c2c598342184881156808bc3ac1a5c94.jpg

Jak fajnie, że o nim nie zapominacie:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Ratunku, albo przegapilam albo nie dostalam konta do przelewu na Cebulaczka. Wlasnie zrobilam zbiorowke i okazalo sie, ze Cebulaczek zostal pominiety

Już biegnę z pomocą :)

EDIT

Numer konta na PW :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2019 o 16:56, Ewa Marta napisał:

W schronisku tak by nie pospał:(

A tak na marginesie to coś bordowe to moja noga :-) (tu lepiej widać)

Bylismy dzisiaj na badaniach, ekg wskazuje na powiekszenie serduszka i niedomykalność zaatawek. Leki zostały te same tylko dawka minimalnie wieksza. Obserwujemy na razie jak zareaguje jeśli by nie pomoglo to na początku lipca bedzie kardiolog i wtedy trzeba bedzie zrobic jeszcze echo z dopplerem. Krew do badan byla pobrana no ale wyniki będą jutro.

20190526_145519-1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2019 o 19:46, Ewa Marta napisał:

Bardzo serdecznie dziękujemy!

Skarb maleńki jest na szczęście pod dobrą opieką teraz i leki na pewno pomogą. Jakby co, ja mam 3 opakowania Lotensinu na serduszko, ale możliwe, że trzeba będzie podawać Cardisure. Damy radę, trzeba mu zapewnić wszystko, co potrzebne.

Lotensin sie przyda, jesli nie potrzebujesz to chętnie  przyjmiemy; lotensin to benazepril a to ta sama substancja co jest  w cardialisie tylko tu jest połączona ze spironolem ale spironol można podać osobno

:-)

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, kikou napisał:

A tak na marginesie to coś bordowe to moja noga :-) (tu lepiej widać)

Bylismy dzisiaj na badaniach, ekg wskazuje na powiekszenie serduszka i niedomykalność zaatawek. Leki zostały te same tylko dawka minimalnie wieksza. Obserwujemy na razie jak zareaguje jeśli by nie pomoglo to na początku lipca bedzie kardiolog i wtedy trzeba bedzie zrobic jeszcze echo z dopplerem. Krew do badan byla pobrana no ale wyniki będą jutro.

20190526_145519-1.jpg

 

50 minut temu, kikou napisał:

Lotensin sie przyda, jesli nie potrzebujesz to chętnie  przyjmiemy; lotensin to benazepril a to ta sama substancja co jest  w cardialisie tylko tu jest połączona ze spironolem ale spironol można podać osobno

:-)

Wspaniale, że cos sie wokół staruszka dzieje.

Lotensin wyślę w takim razie w przyszym tygodniu. Ten tydzień mam ciężki, bo w cvzwartek wyjeżdżamy na 4 dni z suniami. Gdybyś mogła mi podać adres na PW, będę wdzięczna:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2019 o 21:24, kikou napisał:

A tak na marginesie to coś bordowe to moja noga :-) (tu lepiej widać)

Bylismy dzisiaj na badaniach, ekg wskazuje na powiekszenie serduszka i niedomykalność zaatawek. Leki zostały te same tylko dawka minimalnie wieksza. Obserwujemy na razie jak zareaguje jeśli by nie pomoglo to na początku lipca bedzie kardiolog i wtedy trzeba bedzie zrobic jeszcze echo z dopplerem. Krew do badan byla pobrana no ale wyniki będą jutro.

20190526_145519-1.jpg

Dziękuję pięknie za informację i foty o Sebusiu :)

Na ile opiewa f-a od weta za badania ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2019 o 15:26, elik napisał:

Na konto Sebulka wpłynęły poniższe kwoty:

  •     13,00 zł  od   b-b   z bazarku II część -  21.05.
  •     10,00 zł  od   guccio   -  23.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1316675292_kwiatki5.jpg.c2c598342184881156808bc3ac1a5c94.jpg

Pięknie dziękuję za wpłaty dla Sebulka  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...