Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

Dnia 16.05.2019 o 08:09, b-b napisał:

Mam mały grosik z tego bazarku dla chłopaka https://www.dogomania.com/forum/topic/349842-r-o-z-l-i-c-z-a-m-ciuszki-i-nie-tylko-dla-staruszka-do-505-2100/

Czekam tylko do końca tygodnia za jedną wpłatą . Jeśli nie nadejdzie to wyślę to co mam.

Proszę o dane do wpłaty:)

Serdeczne dzięki Boguniu :). Już ślę Ci namiary na konto.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2019 o 18:18, Gabi79 napisał:

Eluniu, ja też mam pieniążki z bazarku dla Cebulka, poproszę nr konta

Przepraszam Gabrysiu, że dopiero teraz odpowiadam, ale od piątku jestem wyjechana na działkę, a tu na razie mam b. trudny dostęp do netu, albo nie mam go wcale. Jak przeniesiemy się na stałe, co prawdopodobnie nastąpi w przyszłym tygodniu, to sytuacja się poprawi.

Dziękuję za pomoc dla psiaczka i już posyłam nr konta Sebulka.

 

EDIT

Jestem na działce i mam tu tylko laptopa, a wszelkie pliki dot. psiaków mam na dysku kompa stacjonarnego. Mogłam więc  tylko wiadomość do Ciebie dodać do wiadomości, którą już wysyłałam. Dodałam Cię do wiadomości dla b-b.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ooo Gabi dziękujemy za wielką pomoc dla Sebulka :)  Powiadomię jak kasiorka zamelduje się na koncie chłopaczka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu bylismy u doktora. Niestety kiedy kaszel ustąpił słychać już wyraźnie szmery w serduszku. Czyli infekcja była wtórna, jak to często bywa,od oslabionego ukł. krążenia. Na razie ma brac furosemid i cardialis zeby odciążyć serce, a w przyszlym tygodniu usg serduszka żeby ustalić co konkretnie tam niedomaga i dokladniej ustawić leki.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, b-b napisał:

Elu dziisaj zrobiłam wpłatę. 
Niestety jednej cioci nie ma na dogo od czasu licytacji.

Dziękuję Bogusiu :)   Mi też zdarzyło się kiedyś, że ktoś wylicytował i więcej się nie odezwał. Nawet nie odpowiedział na PW.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kikou napisał:

Dzisiaj znowu bylismy u doktora. Niestety kiedy kaszel ustąpił słychać już wyraźnie szmery w serduszku. Czyli infekcja była wtórna, jak to często bywa,od oslabionego ukł. krążenia. Na razie ma brac furosemid i cardialis zeby odciążyć serce, a w przyszlym tygodniu usg serduszka żeby ustalić co konkretnie tam niedomaga i dokladniej ustawić leki.

Biedactwo :(  Niestety dość dużo psiaków ma kłopoty z serduszkiem.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, b-b napisał:

Elu dziisaj zrobiłam wpłatę. 
Niestety jednej cioci nie ma na dogo od czasu licytacji.

Bardzo serdecznie dziękujemy!

3 godziny temu, kikou napisał:

Dzisiaj znowu bylismy u doktora. Niestety kiedy kaszel ustąpił słychać już wyraźnie szmery w serduszku. Czyli infekcja była wtórna, jak to często bywa,od oslabionego ukł. krążenia. Na razie ma brac furosemid i cardialis zeby odciążyć serce, a w przyszlym tygodniu usg serduszka żeby ustalić co konkretnie tam niedomaga i dokladniej ustawić leki.

Skarb maleńki jest na szczęście pod dobrą opieką teraz i leki na pewno pomogą. Jakby co, ja mam 3 opakowania Lotensinu na serduszko, ale możliwe, że trzeba będzie podawać Cardisure. Damy radę, trzeba mu zapewnić wszystko, co potrzebne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2019 o 17:22, Gabi79 napisał:

 

Dnia 19.05.2019 o 21:08, b-b napisał:

Elu dziisaj zrobiłam wpłatę. 
Niestety jednej cioci nie ma na dogo od czasu licytacji.

Bardzo dziękujemy, obie wpłaty dotarły wczoraj :)

Link to comment
Share on other sites

Na konto Sebulka wpłynęły poniższe kwoty:

  •     10,00 zł  od  Jolanta08  deklaracja  V  -  17.05.
  •     30,00 zł  od   Znajoma  MALWY (na antybiotyk) -  20.05.
  •     86,00 zł  od   b-b   z bazarku  -  20.05.
  •   275,00 zł  od   Gabi79   z bazarku  -  20.05.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1313960204_dzikujejestecie1.jpg.bbe1a3dc416f7f2f2438deaae4a46bd2.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Elu zrobiłam dopłatę 13zł bo dzisiaj przyszła ostatnia wpłata z bazarku :)

Bardzo dziękujemy :)

Boguniu to może potwierdzę na wątku bazarku ogólna kwotę, jak wpłynie na konto to 13,00 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...