Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

Cebula przrchodzi u Kasi metamorfoze. Bardzo sie ciesze, ze do Niej pojechal. To madry i bystry psiak, widac, ze wszystko szybko lapie i blyskawicznue sie zmienia. 

Tak niewiele potrzeba, by wiele zmienic...... :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2019 o 10:36, ewu napisał:

Elu z czipu odczytano , że był od 2011r. Natomiast ja go poznałam 4 lata temu i myślałam , że tyle był.

Okazało się inaczej.To straszne , że całe swoje dotychczasowe życie prrzesiedział przerażony w budzie.

Z nim był w kojcu szczuplutki piesek , którego wszyscy nazywali Szczypiorek.Nie pamiętam już kto żartobliwie do pary nazwał Reksia  Cebulą. 

I tak zostało. Szczypiorek znalazł dom a imię zostało.Zresztą w schronisku to nawet dobrze funkcjonowało bo Misiów, Pikusiów, Toń itp było przez lata sporo a Cebula był jeden i wszyscy wiedzieli który to psiak.

 

Dlatego tak sie cieszymy, ze Cebula ma sie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2019 o 08:08, Ewa Marta napisał:

...

Może on kiedyś miał dom i przypomniał sobie... 

Bardzo bardzo możliwe,

Na pewno rozpaczliwie potrzebowal człowieka, ciagle sprawdza czy jestem, nawet do wanny zaglądał. W nocy śpi (oczywiście jak tylko zobaczyl ze pieski moga wskakiwać na łóżko byl tam w sekundę) trzymając  główkę na mojej stopie.

https://m.fotosik.pl/zdjecie/b525ae2c4aa58b44

w dzień wszędzie go pełno.  :-)

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kikou napisał:

Bardzo bardzo możliwe,

Na pewno rozpaczliwie potrzebowal człowieka, ciagle sprawdza czy jestem, nawet do wanny zaglądał. W nocy śpi (oczywiście jak tylko zobaczyl ze pieski moga wskakiwać na łóżko byl tam w sekundę) trzymając  główkę na mojej stopie.

https://m.fotosik.pl/zdjecie/b525ae2c4aa58b44

w dzień wszędzie go pełno.  :-)

Rozplywam się że szczęścia. Co on sobie myśli, jak się cieszy, że tak mu się życie zmienilo:) 

A może wolaj na niego Sebul, bo ta Cebula to jak do suni:) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Rozplywam się że szczęścia. Co on sobie myśli, jak się cieszy, że tak mu się życie zmienilo:) 

A może wolaj na niego Sebul, bo ta Cebula to jak do suni:) 

To wielka radość patrzeć, jak psicho się cieszy po okropnościach schroniskowej samotności i biedy.

Też myślę, że lepsze Sebuś, niż Cebula.   Cebula to żeńskie imię, a to przeca piesio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

To wielka radość patrzeć, jak psicho się cieszy po okropnościach schroniskowej samotności i biedy.

Też myślę, że lepsze Sebuś, niż Cebula.   Cebula to żeńskie imię, a to przeca piesio.

To cud,ze po tylu latach w schronie piesek jest tak przyjazny i ufny.A swoją drogą wspaniale wykorzystuje swoją szansę.Może dlatego,że za dwa życia...?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, guccio napisał:

To cud,ze po tylu latach w schronie piesek jest tak przyjazny i ufny.A swoją drogą wspaniale wykorzystuje swoją szansę.Może dlatego,że za dwa życia...?

Miałam na tymczasie w 2012 sunię Nutkę, która 6 lat spędziła w schr. bez możliwości opuszczenia kojca.

To była najgrzeczniejsza, najmądrzejsza i najcudowniejsza sunia na świecie.

Znalazła super DS.

Serce pęka, gdy się pomyśli jak wiele cudownych psiaków tkwi w schroniskach bez szans na odmianę losu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...