Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

To takie niesprawiedliwe. Wreszcie był szczęśliwy, spał na poduszce z Kasią, zawsze wtulony w nią. Tak bardzo docenial to, co dostał od losu.

8 lata schronisku zrobilo swoje...

 

Kasiu, bardzo dziękujemy za opiekę nad nim. Zareagowałas od razu, kiedy poczul sie gorzej.  Musi Ci być ciężko, bardzo się do niego przywiazalas.

Proza życia jest niestety taka, że musimy spłacić długi. Trzymajcie Bardzo prosze swoje wczorajsze deklaracje. Ja wpłatę na pewno obiecane 100 zł.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rzadko mi się to zdarza , ale poryczałam się.  Biedny maluszek i kikou. On już nie czuje , a ona i my przeżywamy.

Jeżeli jest dług, to wpłacę te 100 zł , które obiecałam.

MALWA, przepraszam ,że tu , ale przeczytaj moje PW  sprzed kilku dni.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Rzadko mi się to zdarza , ale poryczałam się.  Biedny maluszek i kikou. On już nie czuje , a ona i my przeżywamy.

Jeżeli jest dług, to wpłacę te 100 zł , które obiecałam.

MALWA, przepraszam ,że tu , ale przeczytaj moje PW  sprzed kilku dni.

Kasia płacze, jest zdruzgotana. Nie spodziewała się tego. Sebus jeszcze tydzien temu skakał jak piłeczka na kanapę. Był jej cieniem, zawsze obok, a najchętniej na kolanach. Spędził z nią prawie rok, nie miał pojęcia, że nie ma domu. Miał go i bardzo kochal Kasie. Przed śmiercią obudził się,  zobaczyl obok Kasie, zobaczył, że jest w swoim domu. Umarł spokojnie, u siebie...

Za to Kasiu jestem Ci wdzięczna bardzo.

Elik kochana, tak dzielnie prowadziłas i wspierałas jego finanse, dziękuję Tobie i wszystkim darczyńcom dzięki którym Sebulek żył sobie spokojnie.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

To takie niesprawiedliwe. Wreszcie był szczęśliwy, spał na poduszce z Kasią, zawsze wtulony w nią. Tak bardzo docenial to, co dostał od losu.

8 lata schronisku zrobilo swoje...

Proza życia jest niestety taka, że musimy spłacić długi. Trzymajcie Bardzo prosze swoje wczorajsze deklaracje. Ja wpłatę na pewno obiecane 100 zł.

Sebulku kochany, odszedłeś trak nagle, a przecież wydawało się, że byłeś najzdrowszy z seniorów u Kasi.  Płaczą nasze serca, i oczy  :( Żegnaj słodki Psiaczku. Pociechą niech będzie myśl, że już nie cierpisz.

Ewuniu, Kasiu bardzo serdecznie współczuję  :(

Moja deklaracja z dodatkiem już są na koncie Sebulka.

Link to comment
Share on other sites

Ciezki czas dla wszystkich, koronawirus panuje, ludzie boja sie ludzi jak nigdy wczesniej, tu na watku znowu przegral pies...

 

Ale mimo wszystko, chcialam zyczyc Zdrowych, spokojnych Swiat Wielkanocnych, pelnych miseczek dla psich pociech i dobrych domkow dla naszych podopiecznych !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...