Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jak on przeżył te OSIEM lat w schronisku? :( 

Zdjęcie - wyciskacz łez...

Nawet nie chcę o tym myśleć:( Siedzial schowany w budzie i gryzł, jak go ktoś chciala wyciągnąć, bo się bał:(

5 godzin temu, elik napisał:

Szczęśliwy Sebulek i zapewne szczęśliwa Kasia, bo jak nie być szczęśliwą, gdy tyle psiaków zabiega o względu i się przytula   :)

Sebuś zajmuje specjalne miejsce w sercu Kasi, bo najbardziej ze wszystkich szuka z nią kontaktu, garnie się do niej.

3 godziny temu, elik napisał:

8 lat??? Biedactwo     getattach-mid-370907-mpid-21-min-1-uid-8bacb883c6065602.jpg

Nie do uwierzenia, prawda? 

Link to comment
Share on other sites

Jak juz pisałam na innych watkach otrzymalismy karmę zdpbyczną od zaprzyjaźnionej fundacji, Cebulek także się "załapuje", ostatnia karma była chyba na IX,X, XI, to teraz gdzies do lutego nie trzeba bedzie kupować nowej 

Na foto Cebulek pierwszy sprawdza ładunek ;-) 

3e9a4b035d85d494med.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2019 o 17:18, kikou napisał:

Jak juz pisałam na innych watkach otrzymalismy karmę zdpbyczną od zaprzyjaźnionej fundacji, Cebulek także się "załapuje", ostatnia karma była chyba na IX,X, XI, to teraz gdzies do lutego nie trzeba bedzie kupować nowej 

Na foto Cebulek pierwszy sprawdza ładunek ;-) 

3e9a4b035d85d494med.jpg

O cho, c ho, ale wspaniały prezent. Czytałam już na wątkach moich psiaczków o ofiarowaniu im karmy i dziękowałam za to, ale nie przypuszczałam, że to taka wielka ilość.  To i podziękowania przekaż Kasiu wielgachne.  

serce-1.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2019 o 19:19, Ewa Marta napisał:

Sebuś wykorzystuje każdą możliwą chwilę, żeby przytulać się do Kikou. Jak bardzo musiał być samotny w schronie, jak mu musialo tam być źle. Teraz nadrabia, a jego minka mowi wszystko "Jestem szczęśliwy" :)

5508a8695b81c9f2med.jpg

 

Takie przytulańska znam.Bulinek od Ewu też tak robi,do tego stęka i wzdycha ze szczęścia.Minął rok jak jest u mnie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...