Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

Kochane, żegnam się na razie. Malwa dopilnuje wszystkiego, a ja będę zaglądać z doskoku. Cięzko mi na sercu cały dzień, ale jest tam gdzies iskierka nadziei, że może Duszek zwołal tu tyle dobrych serc, żeby teraz pomogły psiaczkowi, który siedziałw schronie od 2011 roku:(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Kochane, żegnam się na razie. Malwa dopilnuje wszystkiego, a ja będę zaglądać z doskoku. Cięzko mi na sercu cały dzień, ale jest tam gdzies iskierka nadziei, że może Duszek zwołal tu tyle dobrych serc, żeby teraz pomogły psiaczkowi, który siedziałw schronie od 2011 roku:(

Tak jest Ewciu, Duszek pomógł Cebulli.

On nie jest związany z tym imieniem, można je zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Od ok. 2 godzin jesteśmy Z Kofcią w domu. Jest bardzo łagodna do naszych psów i koty.  Śmierdziała okrutnie , więc od razu z biegu wykąpaliśmy ją. Była bardzo uległa. Na dzień dobry walnęła koo i dobrze , bo widziałam, że nie było robali.

Zjadła niewiele. Nie chce chodzić na smyczy po ogródku  chociaż szelki i obróżkę dała sobie zapiąć bez problemu.

Czasem podchodzi do mnie na zawołanie  i wącha rękę ,  a czasem nie . No i przyjechała z niespodzianką w postaci cieczki. Jeszcze nie wiem która to faza.

ewu , czy jest szansa żeby dowiedzieć się w schronie czy już miała u nich cieczkę?

Piesio był zastrachany ,ale uprzedzono mnie ,żeby nie wkładać palca do klatki , bo może uchapać. Mam zdjęcie. potem wkleję.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Tak jest Ewciu, Duszek pomógł Cebulli.

On nie jest związany z tym imieniem, można je zmienić.

Właśnie miałam pytać o imię, aby zmienić na bazarku.

Wiem, że imię nie jest w tym momencie najistotniejsze, ale chyba warto je zmienić

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Właśnie miałam pytać o imię, aby zmienić na bazarku.

Wiem, że imię nie jest w tym momencie najistotniejsze, ale chyba warto je zmienić

Ewa Marta lub Malwa nazwały strachulca Rambo,gdzieś na wątku Duszka jest napisane.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Ewa Marta napisał:

Reksio już u kikou. Malwa nie może połączyć się z dogo, a ja zaraz przekraczam granice. 

Słonko zostanie Reksiem, Malwie też się podoba. Czyli Poker znowu została mama chrzestny. 

Mam nadzieję ,że tym razem szczęśliwie.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam pierwsze wiadomosci o Cebuli:

Psiak jest bystry, energiczny,  biega z podniesionym ogonem. Zaczyna poznawac kolegow. 

Wyglada jakby byl zdrowy. Po majowce Kasia pojedzie z nim na podstawowe badania.

I co istotne to on reaguje na imie Cebula. To moze jednak nie zmieniajmy mu tego imienia. Reksiow czy Burkow jest sporo, a Cebuli na dogo jeszcze nie bylo .

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co się dzieje z moim komputerem co chwilę się zawiesza:(

Rozmawiałam już dzisiaj z Kikou i moja radość nie ma granić. Bałam się , że Reksio-Cebula bedzie wystraszonym, chowającym się po kątach psiakiem a tu proszę- zaciekawiony wszystkim , wesoły , przefajny piesio:)

Co znaczy schronisko , jakie to jest sraszne dla psychiki tch biednych psów:(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, MALWA napisał:

Dostalam pierwsze wiadomosci o Cebuli:

Psiak jest bystry, energiczny,  biega z podniesionym ogonem. Zaczyna poznawac kolegow. 

Wyglada jakby byl zdrowy. Po majowce Kasia pojedzie z nim na podstawowe badania.

I co istotne to on reaguje na imie Cebula. To moze jednak nie zmieniajmy mu tego imienia. Reksiow czy Burkow jest sporo, a Cebuli na dogo jeszcze nie bylo .

 

Zaskoczyło mnie ,że on reaguje na to imię. W schronisku uciekał do budy i trudno było ocenić czy jest związany z imieniem  z drugiej strony wszyscy do niego mówili - Cebula i może jednak się go nauczył.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, MALWA napisał:

Dostalam pierwsze wiadomosci o Cebuli:

Psiak jest bystry, energiczny,  biega z podniesionym ogonem. Zaczyna poznawac kolegow. 

Wyglada jakby byl zdrowy. Po majowce Kasia pojedzie z nim na podstawowe badania.

I co istotne to on reaguje na imie Cebula. To moze jednak nie zmieniajmy mu tego imienia. Reksiow czy Burkow jest sporo, a Cebuli na dogo jeszcze nie bylo .

 

po co najmniej  ośmiu latach spędzonych w schronisku to cudnie, że tak się zachowuje.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, MALWA napisał:

I co istotne to on reaguje na imie Cebula. To moze jednak nie zmieniajmy mu tego imienia. Reksiow czy Burkow jest sporo, a Cebuli na dogo jeszcze nie bylo .

To imie jest wyjątkowo paskudne, jak dla psiaka. Ja bym jednak pokusiła się o zmianę imienia, tym bardziej, że w schronie , jak pisze Basia, nie reagował na to imię. Może to tylko zbieg okoliczności, że u Kasi zareagował.

Przy zmianie warunków może szybko przyjąć nowe imie

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Ellig napisał:

po co najmniej  ośmiu latach spędzonych w schronisku to cudnie, że tak się zachowuje.

Słyszałam od Basi, że był w schronie jakieś 4 lata. On w ogóle ma 8-9 lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...