Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

2 godziny temu, Tianku napisał:

Poproszę konto przeleje jednorazowo grosik dla Duszka

 

27 minut temu, werenn napisał:

20 zł stałej

Właśnie wpadłam po całodziennym niebycie i widzę nowe deklaracje. Bardzo serdecznie dziękujemy.

Nr konta podam na PW.

Lajki, jak zwykle, wyszli :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Ode mnie 10 zł dla Duszka

Super!

2 godziny temu, Tianku napisał:

Poproszę konto przeleje jednorazowo grosik dla Duszka

Pięnie dziękujemy!

44 minuty temu, werenn napisał:

20 zł stałej

Bardzo dzięuuemy, stala jest bardzo ważna!

21 minut temu, Poker napisał:

 

Super, każdy grosik na wagę złota , a właściwie losów Duszka.

No własnie, grosik do grosika i mamy uratowanego psiaczka!

18 minut temu, elik napisał:

 

Właśnie wpadłam po całodziennym niebycie i widzę nowe deklaracje. Bardzo serdecznie dziękujemy.

Nr konta podam na PW.

Lajki, jak zwykle, wyszli :(

Super Elu, w takim razie poproszę o przesłanie numeru konta do Jolanty08, Tianku i werren. Pozostałe osoby już mają Twoje konto:)

 

Mamy już 150 zł stałych deklaracji. Potrzeba jeszcze 100 zł na ten moment, żeby opłacić hotelik. Dostaliśmy jeszcze starą cenę za pobyt Duszka. W pewnym momencie koszt wzrośnie, ale póki co najważniejsze, że lada dzień dziadulek trafi w dobre miejsce i będzie bezpieczny. Zbieramy dalej, bo spodziewamy sie sporych kosztów dodatkowych (badanie, leki, dobra karma). 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Super Elu, w takim razie poproszę o przesłanie numeru konta do Jolanty08, Tianku i werren. Pozostałe osoby już mają Twoje konto:)

Już to zrobiłam :) Dodałam Je do naszej rozmowy, gdzie podałam Ci na konta Duszka :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam w pochmurny niedzielny poranek. Nie dziwie się, że nikomu się nie chce wstawać w taką pogodę. Mnie niezmiennie budzą psiaki  i to dobrze, jeśli dopiero o 7-mej. Często znacznie wcześniej sygnalizują chęć wyjścia na spacer.

7-8.jpg.c502ec909f1fea388959f4cdc84081ae.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witamy w niedzielę. Wprawdzie wstałam wcześnie, ale jedynie przeczytałam wpisy, nawet nie chciało mi się nic pisać.

Wczoraj przez cały dzień chłodno i pochmurno, dziś od rana to samo. Ale ani kropli deszczu. Najlepiej przespać taka pogodę. Psy radzą sobie z tym znakomicie, lala nawet nie chce jeść. Koty tez trzymają się domu, jakoś nie wyrywają się za drzwi.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Wczoraj przez cały dzień chłodno i pochmurno, dziś od rana to samo. Ale ani kropli deszczu.

A u nas i wczoraj i dzisiaj siąpi deszcz. No cóż, pogoda nie fajna, ale deszcz potrzebny

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ewo Marto - dziekuje pieknie za zalozenie watku psiakowi !

Poker - ladne imie wybralas dla biedusia. Duszek do niego pasuje.

Elik - dziekuje za objecie finansow Duszka.

Dziekuje wszystkim, ktorzy zagladaja na watek Duszka, wspieraja dobrym slowem oraz groszem.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z kikou i po przyjezdzie Duszek bedzie mial zrobione badania krwi. Po badaniach bedzie wiadomo co Dusiowi dolega, na co trzeba go leczyc i jaka trzeba dla niego zamowic karme.

Kasia posiada rozne karmy, bo u niej sa rozne chore psiaki, ktore jedza rozne karmy. A zatem na to, ze Duszek moze czegos nie jesc lub cos jest wskazane jest przygotowana.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Zgodnie z deklaracja na watku Malenstw.....moja kolezanka obiecala wspomagac finansowo Duszka poprzez zakup karmy i ponoszenie kosztow leczenia.

Poprosze o dane do wplaty.

Zaraz wysyłam numer konta:)

2 godziny temu, Figunia napisał:

Też poproszę o dane do wpłaty.

Mam dla Duszka 40 zl od p. Jurka :)

Bardzo dzięujemy, wysyłam zaraz numer konta

2 godziny temu, MALWA napisał:

Rozmawialam z kikou i po przyjezdzie Duszek bedzie mial zrobione badania krwi. Po badaniach bedzie wiadomo co Dusiowi dolega, na co trzeba go leczyc i jaka trzeba dla niego zamowic karme.

Kasia posiada rozne karmy, bo u niej sa rozne chore psiaki, ktore jedza rozne karmy. A zatem na to, ze Duszek moze czegos nie jesc lub cos jest wskazane jest przygotowana.

No to już wiemy, na czym stoimy.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Dzisiejsza pogoda nie zachęca do wczesnego wstawania.

Środę, czwartek, piątek i sobotę chodziłam spać o godz. 2.00, a o 6.00 wstaję do pracy, więc musiałam odespać maraton :) Miałam pilne zamówienie od szefa "na wczoraj" , czyli na piątek, a od piątku mordowałam się z albumem komunijnym, przed chwilą skończyłam :) Przelew dla Duszka poleciał :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...