Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

4 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Dusia-Duszka dla Duszka 

20,- jednorazowa

Bardzo dziękujemy! Wysyłam numer konta elik:)

4 godziny temu, Poker napisał:

Idziecie jak burza. 

Wpłacę już za kwiecień,niech chłopak zbiera  na wyprawkę po lepsze życie.

Super, tu liczy się każdy grosz:)

 

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Już zrobiłam na potrzeby Duszka, pieniążki rozdysponujecie wg. potrzeb.

Gdyby ktoś miał czas i ochotę wysłać zaproszenia będę ogromnie wdzięczna

Bazarek cegiełkowy dla staruszka, który w schronisku nie ma żadnych szans. Do 05. 05.2019 godz.20.00

Gabi, serdecznie dziękujemy! Zaraz podrzucę bazarek:)

 

1 godzinę temu, ewu napisał:

Czekam na odpowiedź .

Duszek może pojechać 30-go albo 2-go. Panie się dogadają.

 

Moim zdaniem im szybciej tym lepiej. Jełi można zabrać Duszka już w poniedziałek, to zróbmy to:)

 

59 minut temu, ewu napisał:

Transport Duszka wyniesie 230 zł. 200zł paliwo i 30 zł bramki.W obie strony to prawie 700 km.

To bardzo dobra cena, bardzo dziękujemy!

30 minut temu, guccio napisał:

!0 zł stałej od maja.

 

Bardzo kochana dziękuję:) Widzę, że wykrzyknik jest z jedynką, zapisuję więc 10 zł stałej:) Wysłałam numer konta elik:)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, guccio napisał:

No zgadza  się 10 zł.Mocna okularnica jestem i czasami wieczorowa porą mi się zdarza.Dobrze,że 100 nie napisałam bo czym bym inne psiaki obdzielała.

Tu na szczęście panuje zrozumienie dla ludzkich błedów (same je robimy) i zawsze mogłyśmy zrobić korektę:)

Pogadam z Basią, czy nie trzeba przypadkiem zapłacić za transport od razu. Jeśli tak, zrobiłabym to ze swojego konta. Prawdopodobnie Elig wysłała 50 zł do mnie na konto, a ja miałam wysłać swoją deklarację 50 zł za kwiecień. To daje 100 zł. Pozostaje 130 zł do dopłacenia. Pomyślę, poszukam wśród moich przyjaciół. Może ktoś się dorzuci:) 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Poker napisał:

Ja już przelałam na konto elik 40 zł

Cudownie! Dzięki wielkie!

23 minuty temu, guccio napisał:

To ja wyślę tą majową w poniedziałek i dorzucę 10 zł jednorazowo tzn na maj wyślę 20.

Wielkie dzieki, to naprawdę super prezent:)

23 minuty temu, jankamałpa napisał:

30 zł jednorazowo -poproszę o nr konta.

Bardzo dziękujemy, zaraz wysyłam numer konta do elik, kóra jest skarbnikiem. Zostań z nami:)

 

 

Wiecie co, że zawsze mnie chwyta za serce, kiedy zbieramy się spontanicznie i choć każda ma masę deklaracji, psiaków na utrzymaniu, to coś wyskrobuje, żeby tylko uratować kolejne psie nieszczęście. Do tego nasi przyjaciele, znajomi spoza dogo pomagają. W takich chwilach myślę, że świat jest jednak piękny:) Dziękuję Wam bardzo za to, że jesteście u Duszka!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Idziecie jak burza. 

Wpłacę już za kwiecień,niech chłopak zbiera  na wyprawkę po lepsze życie.

Myślę, że deklaracje złożone w kwietniu obowiązują od kwietnia, chyba, że ktoś zaznaczy, że deklaruje od maja :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Pozostaje 130 zł do dopłacenia. Pomyślę, poszukam wśród moich przyjaciół. Może ktoś się dorzuci:) 

Na koncie Duszeczka jest już 70 złociszów. 50 od Agnieszki - 30 za IV + dodatkowo 20 i 20 - moja deklaracja kwietniowa.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Na koncie Duszeczka jest już 70 złociszów. 50 od Agnieszki - 30 za IV + dodatkowo 20 i 20 - moja deklaracja kwietniowa.

Elu, to super wiadomość, bardzo dziękuję. Ja zrobię wszystko, żeby nie ruszać tych pieniędzy na koncie na transport i jakoś poradzić sobie z tym kosztem. Licząc dwie wpłaty za kwiecień i maj ode mnie jest 100 zł i jednorazowe 50 zł od Ellig mam 150 zl. Gdyby tak to policzyć, to brakuje mi 80 zł do opłacenia transportu bez angażowania w to Ciebie. Ty będziesz chyba na działce, a ja przelałabym pieniądze od razu dla Państwa wiozących Duszka. Poszukam tej brakującej kasy wśród przyjaciół:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Elu, to super wiadomość, bardzo dziękuję. Ja zrobię wszystko, żeby nie ruszać tych pieniędzy na transport i jakoś poradzić sobie z tym kosztem. Licząc dwie wpłaty za kwiecień i maj ode mnie jest 100 zł i jednorazowe 50 zł od Ellig mam 150 zl. Gdyby tak to policzyć, to brakuje mi 80 zł do opłacenia transportu bez angażowania w to Ciebie. Ty będziesz chyba na działce, a ja przelałabym pieniądze od razu dla Państwa wiozących Duszka. Poszukam tej brakującej kasy wśród przyjaciół:)

Mogę od razu przelać te pieniądze na Twoje konto, ale i tak wpłyną dopiero po weekendzie.

Nesiowata deklarowała dorzucić się do transportu.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Mogę od razu przelać te pieniądze na Twoje konto, ale i tak wpłyną dopiero po weekendzie.

Nesiowata deklarowała dorzucić się do transportu.

Jak znam Nesiowatą, to zgodzi się przeznaczyć swoją wpłatę na utrzymanie Duszka:) Nie przelewaj mi nic Elu. Zobaczymy co będzie po weekendzie kochana. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Jak znam Nesiowatą, to zgodzi się przeznaczyć swoją wpłatę na utrzymanie Duszka:) Nie przelewaj mi nic Elu. Zobaczymy co będzie po weekendzie kochana. 

OK   :)  do 30 jest jeszcze kilka dni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja przybiegłam do Duszka.Duszek będzie potrzebował wysokoenergetycznej dobrej mokrej karmy.Czy ktoś już pomyślał o zakupie aby Duszek pojechał do kikou z karmą chociaż na pierwsze dni? Zbliża się weekend a to nie jest dobry okres na zamawianie czegokolwiek.No chyba,że Kasia będzie mu gotować.

Poproszę o dane do przelewu,wpłacę na Duszka konto 30,00zł jednorazowo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odpowiem po powrocie do domu. Jedziemy teraz na cmentarz do naszych psiaków. Chcemy zrobić wiosenne porządki. Jak wrócę, wyślę numer konta. Z całego serca dziękuję za pomoc. O karmie rzeczywiście trzeba pomyśleć. Tylko nue wiemy, czy nie będzie potrzebna weterynaryjna. Ewentualnie kupić 24 puszki bardzo energetycznej karmy. Może dla szczeniąt, bo taka daje się takim zaglodzonym psiakom. Co myślicie? 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Patrycja96 napisał:

Dzien dobry jestem u psiaczka.Stałej dac nie dam rady ale moge choć jednorazowo dac 25 zł.

 

10 godzin temu, Patrycja96 napisał:

Proszę o numer konta

 

5 godzin temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam do Duszka.Duszek będzie potrzebował wysokoenergetycznej dobrej mokrej karmy.Czy ktoś już pomyślał o zakupie aby Duszek pojechał do kikou z karmą chociaż na pierwsze dni? Zbliża się weekend a to nie jest dobry okres na zamawianie czegokolwiek.No chyba,że Kasia będzie mu gotować.

Poproszę o dane do przelewu,wpłacę na Duszka konto 30,00zł jednorazowo.

Wysyłam numer konta na pw.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Odpowiem po powrocie do domu. Jedziemy teraz na cmentarz do naszych psiaków. Chcemy zrobić wiosenne porządki. Jak wrócę, wyślę numer konta. Z całego serca dziękuję za pomoc. O karmie rzeczywiście trzeba pomyśleć. Tylko nue wiemy, czy nie będzie potrzebna weterynaryjna. Ewentualnie kupić 24 puszki bardzo energetycznej karmy. Może dla szczeniąt, bo taka daje się takim zaglodzonym psiakom. Co myślicie? 

Jeżeli mogę się wciąć jeszcze to bardzo dobra by była karma weterynaryjna dla szczeniąt,zawiera sporo witamin i minerałów.Później jak trochę Duszek odżyje i przybierze na wadze to można zejść stopniowo na inną karmę.Ewidentnie Duszek jest zagłodzony,nie wiadomo w jakim stanie ma ząbki a więc karma mokra albo mieszać karmę mokrą z suchą.Na zdjęciu widać,że wsuwa karmę suchą ale w rzeczywistości on z zagłodzenia wszystko łyka co mu się da.

Bogusik uzgodniła z ewu,że bierzemy pod opiekę Kofi-czarną sunię.Sunia ma już zaklepane miejsce w hoteliku w Nowej Soli.Transport 02.05.19 byłby wspólny a więc podzielony na dwa psiaczki.Kofi by była przekazana gdzieś po drodze szafirkowi.

Pieniążki przelane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Nesiowata napisał:

Przecież to żadna różnica na co pójdą pieniądze - wpłata będzie w poniedziałek.

Dzięki!

13 godzin temu, Patrycja96 napisał:

Dzien dobry jestem u psiaczka.Stałej dac nie dam rady ale moge choć jednorazowo dac 25 zł.

Bardzo dziękujemy!

13 godzin temu, Patrycja96 napisał:

Proszę o numer konta

Ellig już wysłała:)

9 godzin temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam do Duszka.Duszek będzie potrzebował wysokoenergetycznej dobrej mokrej karmy.Czy ktoś już pomyślał o zakupie aby Duszek pojechał do kikou z karmą chociaż na pierwsze dni? Zbliża się weekend a to nie jest dobry okres na zamawianie czegokolwiek.No chyba,że Kasia będzie mu gotować.

Poproszę o dane do przelewu,wpłacę na Duszka konto 30,00zł jednorazowo.

Anula, pięknie dziękuję!

5 godzin temu, Poker napisał:

Myślę ,że dobrze by spytać kikou co ona sądzi o karmie.

Dokładnie tak zrobimy. Malwa zadzwoni dzisiaj i dopyta jak to kikou widzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...