Jump to content
Dogomania

OBNIŻKA O 10 % !!!! DZIŚ KONIEC !!!! Buty firmówki , torebki firmowe , na 2 bidy. Do 4 maja, g.22


Poker

Recommended Posts

31 minut temu, Poker napisał:

tu też siem cieszem. Fajny sąsiad.

No, dobre nienachalne sąsiedztwo wiedziemy. Bez zaglądanie sobie w gary ale za to z wymianą opieki nad zwierzakami i mieszkaniami :)

I za gratisa-długopisa dziękulski. Oceny dzieciakom pisać będzie :) 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

No, dobre nienachalne sąsiedztwo wiedziemy. Bez zaglądanie sobie w gary ale za to z wymianą opieki nad zwierzakami i mieszkaniami :)

I za gratisa-długopisa dziękulski. Oceny dzieciakom pisać będzie :) 

A zauważyłaś , że to również latarka? Pisz tylko dobre oceny !!  A z jakiego przedmiotu męczysz dzieciaki ?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

A zauważyłaś , że to również latarka? Pisz tylko dobre oceny !!  A z jakiego przedmiotu męczysz dzieciaki ?

Mąż latarkę wypatrzył :) 

Wychowanie fizyczne oligofreno., gimnastyka korekcyjna, kinezyterapeutyczna rewalidacja indywidualna. 

Większość ma ocenę opisową, więc pisacieli dużo schodzi :))) 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Mąż latarkę wypatrzył :) 

Wychowanie fizyczne oligofreno., gimnastyka korekcyjna, kinezyterapeutyczna rewalidacja indywidualna. 

Większość ma ocenę opisową, więc pisacieli dużo schodzi :))) 

Niełatwe zadanie, trzeba mieć dużo cierpliwości. Mogę zrobić bazarek z fajnymi długopisami :) ,żeby nie zabrakło pisacieli.

35 minut temu, Besia11 napisał:

Przeogromnie dziękuję za elegancką i cudowną torebkę,oraz za długopis , który oświetli mi zawartość torebki :)             

 

 

Cała przyjemność po mojej i koleżanki Marzenki stronie, która się bardzo cieszy.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Niełatwe zadanie, trzeba mieć dużo cierpliwości. 

Masz rację Pokerku. Dołóż do tego jeszcze autyzm i Zesp. Aspergera, jako specjalizację naszej placówki. Ja jestem ostoją spokoju i konsekwencji w postępowaniu :))) A jednocześnie muszę bardzo szybko reagować na zaskakujące sytuację i zachowania. Inni się do tej roboty nie nadają. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 15.05. na konto Cebulka, który przyjechał do hoteliku kikou w miejsce Duszka, wpłynęła wielka kwota 308,00 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili, a organizatorce tego bazarku Poker, w szczególności.

1047120189_dlaWaslove.jpg.85126b207c3bb5d901c58d7e1de26ea1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...