Jump to content
Dogomania

Ropień-ekstrakcja zęba


waga109

Recommended Posts

Szukam pilnie odpowiedzi...we wtorek (09 kwietnia) mój 11 letni jamnik miał czyszczone zęby a w wyniki stanu zapalnego zostały wyrwane 2 zęby (po jednym z każdej strony- te ostatnie nie znam nazwy) oraz 2 zęby z powodu „starości” (znajdujące się obok tych chorych). Po zabiegu okazało się że po prawej stronie wytworzył się już ropień. Pies dostał antybiotyk na 7 kolejnych dni ( Synergal 250mg pół tabl.2x dziennie). Antybiotyk ładnie zjada, zalecenia dotyczące diety utrzymane ( tylko mięso z kurczaka parzone). Martwi mnie że po stronie tego ropnia jakby opuchlizna się nadal utrzymuje a nawet mam wrażenie że jest bardziej widoczna niż tuż po zabiegu. Pies jest żywy, radosny, normalnie zjada posiłki, na podwórku muszę na siłę patyki zabierać bo chce gryźć więc sądzę że go nie boli.

proszę dajcie znać czy ta opuchlizna jest czymś normalnym przy ropniu i w miarę przyjmowania antybiotyku zmaleje? Obecnie wstrzymuje się z telefonem do weta bo ostatnio nazwał mnie „panikara”

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...