Jump to content
Dogomania

Rozliczony *** KREMY DLA PAŃ I PANÓW *** Próbki Clarena *** DLA STARUSZKÓW Z BUKU ***


rozi

Recommended Posts

6 godzin temu, Poker napisał:

Co prawda po północy ,ale mam nadzieję ,że jeszcze sprzedasz mi dla mojego mena  wszystkie sztuki.

4. Power Hydro Cream 

Mam 28 szt. po 1,50   -   całość za 30zł

Sprzedam. Dziękuję    49.gif  zapisuję.

Link to comment
Share on other sites

Drogie Panie,

postaram się dziś rozesłać PW z rozliczeniami i będę prosiła o decyzje w sprawie wysyłki.

Najtańsza opcja to ekonomiczny list zwykły, nierejestrowany, format L za 6,60 na odpowiedzialność Kupującego, i jeśli ktoś chce taki, to proszę o wpisanie decyzji w wątku bazarku.

Druga opcja to ekonomiczna paczka pocztowa za 13zł, jest tańsza niż list polecony L.

Wyjątkiem jest Malgoska, którą chyba dam radę spakować w format M  ekonomiczny polecony za 6,30 lub nierejestrowany za 4zł

JEŚLI KTOŚ MA MOŻLIWOŚĆ ODEBRANIA PACZKI w RUCHU - nigdy tak nie wysyłałam, ale mogę spróbować, koszt 8,49. Uprzedzam, że jeśli żaden z zaprzyjaźnionych sąsiadów nie ma drukarki, to się nie uda.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Drogie Panie,

postaram się dziś rozesłać PW z rozliczeniami i będę prosiła o decyzje w sprawie wysyłki.

Najtańsza opcja to ekonomiczny list zwykły, nierejestrowany, format L za 6,60 na odpowiedzialność Kupującego, i jeśli ktoś chce taki, to proszę o wpisanie decyzji w wątku bazarku.

Druga opcja to ekonomiczna paczka pocztowa za 13zł, jest tańsza niż list polecony L.

Wyjątkiem jest Malgoska, którą chyba dam radę spakować w format M  ekonomiczny polecony za 6,30 lub nierejestrowany za 4zł

JEŚLI KTOŚ MA MOŻLIWOŚĆ ODEBRANIA PACZKI w RUCHU - nigdy tak nie wysyłałam, ale mogę spróbować, koszt 8,49. Uprzedzam, że jeśli żaden z zaprzyjaźnionych sąsiadów nie ma drukarki, to się nie uda.

Jeszcze jedno - w miarę dostępności dokładać będę gratisy, które w jakiś sposób zrekompensują 13zł koszt wysyłki paczki pocztowej  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, majowa napisał:

poprosze nr 18 - 5 szt

nr 15 - 2 szt

oraz nr 5 i nr 6 po jednej sztuce

 

1 godzinę temu, majowa napisał:

kurcze znowu nie zauważyłam że bazarek się zkaończył

Nic nie szkodzi, Majowa, i tak po Świętach dopiero będę wysyłać  :)

Ślicznie dziękuję, zaraz zapiszę   49.gif

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Spróbuj spakować moje zakupy w gabaryt M czyli w list. To jest koperta A4 o grubości do 2 cm.

Jasne, ale będzie normalna koperta, z bąbelkami się podniesie ponad 2 cm przy 28-miu próbkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...