Jump to content
Dogomania

Dwie sieroty prawdopodobnie mama i córka znalazły wspólnie dom marzeń!!!


Recommended Posts

Dnia 9.07.2019 o 23:36, Ewa Marta napisał:

Problem jest z Nadią, która zachowuje się jak dziki pies. Nie umie chodzić na smyczy i trzeba dużo czasu, żeby ją tego nauczyć:( Stąd pomysł z domem z ogrodem.

Według mnie pomysł jest bardzo dobry.

Nadia jest bardzo związana z Florką. Jeśli Florka w nowym domu zacznie wychodzić na spacery poza ogrodzenie, to być może i Nadia przekona się do spacerów na smyczy. Bo jeśli będzie chciała być blisko Florki, to będzie musiała iść razem z sunią.

Co do domu z ogrodem, to taki dom, a właściwie ogród daje większą swobodę dla psiaków. I jeśli w takim domu znajdzie się miejsce dla jednego psa, to i dla drugiego starczy. Obie sunie dobrze się rozumieją, Nadia potrzebuje Florki i taka adopcja na pewno będzie dla nich lepsza. Tak sobie myślałam w kontekście swojej sytuacji. Moje psiaki mieszkają w domu, ale jeśli tylko pogoda pozwala chętnie siedzą na ogrodzie. W bloku psiaki niestety nie maja takiej możliwości.

Czy do tej pory ktoś interesował się Florka i Nadią ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Według mnie pomysł jest bardzo dobry.

Nadia jest bardzo związana z Florką. Jeśli Florka w nowym domu zacznie wychodzić na spacery poza ogrodzenie, to być może i Nadia przekona się do spacerów na smyczy. Bo jeśli będzie chciała być blisko Florki, to będzie musiała iść razem z sunią.

Co do domu z ogrodem, to taki dom, a właściwie ogród daje większą swobodę dla psiaków. I jeśli w takim domu znajdzie się miejsce dla jednego psa, to i dla drugiego starczy. Obie sunie dobrze się rozumieją, Nadia potrzebuje Florki i taka adopcja na pewno będzie dla nich lepsza. Tak sobie myślałam w kontekście swojej sytuacji. Moje psiaki mieszkają w domu, ale jeśli tylko pogoda pozwala chętnie siedzą na ogrodzie. W bloku psiaki niestety nie maja takiej możliwości.

Czy do tej pory ktoś interesował się Florka i Nadią ?

Jedna Pani i ma dzwonic pod konuec lipca

Link to comment
Share on other sites

Jestem przed 2 dni w domu i mam wreszcie dostęp do internetu:) 

Są dwie wiadomości:

Nadia była dzisiaj u ortopedy, miała robione RTG. Okazuje się, że kręgosłup i bioderka ma ok, ale kikut jest nierówno i ostro zakończony. Gdyby miala chodzić po twardej powierzchni, może ja urażać i wtedy wskazana jest amputacja całej łapki. Od miejsca zamieszkania dużo w tym momencie zależy.

Druga wiadomość jest taka, że rozmawialam z panią z Katowic zainteresowaną adopcją obu suniek. To kolejna Pani. Mają jeszcze przemyśleć wszystko z córkami i w razie czego porozmawiać jutro z jaagą o zachowaniu Nadii. Poproszę o kciuki, bo Pai wydaje się być odpowiednią osobą. W kwietniu odeszla im 17-letnia sunia, znajdka.

 

Za wizytę u ortopedy zaplaciłyśmy 160 zl i dodatkowo 25 zł za połowę transportu. razem 185 zl oddaję zaraz jaadze.

 

opis.jpg

Paragon.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Rozmawiałam z panią, brzmi obiecująco. Same kobiety w domu, więc sytuacja  dla Nadii, która boi się głównie mężczyzn, idealna. Tak więc  trzymajcie kciuki, zby dziewczynom udało się.

Ja czekam na telefon od Pani:) Wrazie czego Basia pojedzie na wizytę PA:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Kochana Poker, na sunie zbieram na swoje konto, więc zaraz Ci je wyślę:) Bardzo dziękujemy za bazarek:) 

Bardzo postaram się dostać na konto i potwierdzić wpłatę, ale rano wyjeżdżam i nie będę miała  dostępu do internetu:( Postaram sie chociaż z telefonu wejść i potwierdzić.

 

A sunie czeka w sobotę spotkanie z Panią i jej córkami. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, jest szansa, że będą miały DS. Basia mówi, że rodzina wspaniała, spokojna, cudowna, prozwierzęca... Nam też Pani bardzo sie podobała w rozmowie. Tyle, że teraz musi zaiskrzyćmiędzy rodzinką i suniami....

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie mogę doczekać się soboty. I jednocześnie boje się. To dla nich ogromna szansa. Mam jednak nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Pojadę z nimi do nowego domu, najważniesze żeby Nadia nie wywinęła jakiegoś numeru. Pani rewelacyjna w rozmowie. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...