Jump to content
Dogomania

Jej los był podły, ale się zmienił. Malutka ciążarna suńka z ulicy już zaopiekowana :) Prosi o odowiedziny i pomoc w miarę możliwości. PARWOWiROZA! Proszę jeszcze bardziej w imieniu suni o pomoc! ! :((( - sunia w DS


Recommended Posts

20 minut temu, uxmal napisał:

:)

Zakończył się bazarek imienny :)

Suńka dostała imię FIBI :)

Ale ciekawie wyszło bo z hasła krzyżówkowego wyszedł text "U siebie" - na wątek nie wchodziłam :))

link do bazarku
https://www.dogomania.com/forum/topic/349752-dzisiaj-koniec-imienny-bazarek-krzyżówkowy-dla-mini-suni-pod-opieką-agat21-do-17042019-r-godz-2000/

 

Serdeczne dzięki uxmal! Bazarek był šwietny, pomysłowy i oryginalny :) Ogromnie się cieszę, że sunia już "u siebie", a tu dzięki wspaniałej uxmal i wspaniałym dogomaniaczkom dostała piękne imię. Muszę ją zawiadomić. I jej nową rodzinę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem z doskoku. Ciesze się z domku dla Fibi oraz przyłączam się do podziękować uxmal za prowadzenie bazarku, a i wszystkim biorącym w nim udział :)

 

Agat21, obróżka była przytuliskowa (u nas każdy psiak ma swoją, nową), a do smyczy nikt nie chce się przyznać. :) Dlatego potraktuj to jako prezent.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jestem z doskoku. Ciesze się z domku dla Fibi oraz przyłączam się do podziękować uxmal za prowadzenie bazarku, a i wszystkim biorącym w nim udział :)

 

Agat21, obróżka była przytuliskowa (u nas każdy psiak ma swoją, nową), a do smyczy nikt nie chce się przyznać. :) Dlatego potraktuj to jako prezent.

Ok, będzie dla jakiegoś kolejnego psinka skoro tak..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2019 o 22:28, agat21 napisał:

Ok, będzie dla jakiegoś kolejnego psinka skoro tak..

:) Pewnie szybko znajdziesz jakiegoś bidula... teraz na kojcach mamy miniaturkę Zefirka, wielkością podobną do Fibi... oddana po roku, bo "ciągle się goni, głupia jakaś".

Jak się miewa bohaterka wątku? I jak Twój piesek?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2019 o 16:55, Tyś(ka) napisał:

:) Pewnie szybko znajdziesz jakiegoś bidula... teraz na kojcach mamy miniaturkę Zefirka, wielkością podobną do Fibi... oddana po roku, bo "ciągle się goni, głupia jakaś".

Jak się miewa bohaterka wątku? I jak Twój piesek?

Cześć Tysiulu, sorry, ale święta i zaraz po świętach wyjazd.. :( Znowu intensywny tydzień, zaniedbuję dogo :(

Sunieczka w porządku, dzieci ją uwielbiają, dostałam filmik jak biegnie na swoje legowisko jak jakaś sprinterka ;)) Ale nie umiem wstawiać filmików :(

Mój psinek całkiem dobrze, zapomniał już o "przygodzie" ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Patrzcie, obiecałam że wstawię i... zapomniałam. Mimo że tego samego dnia, którego dostałam filmik od agat21, wstawiłam na Youtube. No nic, prosze o wybaczenie :)

Łapcie :)

Jakie imię dostała sunia?

Dzięki za wstawienie! Sunia została Bezą. Jest zakochana w pani, dzieci bardzo ją kochają, autystyczny synek wychodzi z nią na spacery :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...