Jump to content
Dogomania

Jej los był podły, ale się zmienił. Malutka ciążarna suńka z ulicy już zaopiekowana :) Prosi o odowiedziny i pomoc w miarę możliwości. PARWOWiROZA! Proszę jeszcze bardziej w imieniu suni o pomoc! ! :((( - sunia w DS


Recommended Posts

4 godziny temu, Anula napisał:

Ma podaną surowicę? Trzeba podać jak najszybciej. Nie dobrze,jest osłabiona po sterylizacji.

Czy ktoś ma kontakt z Lecznicą? Na Leczenie suni przeleję 50zł tylko poproszę o dane.

Anula, dzięki wielkie, pech chciał, że to się wszystko dzieje podcza mojego wyjazdu do Włoch, jestem z doskoku w necie :( Agnieszka z hotelu wzięła sunię do weta, u którego leczy swoje zwierzaki, stara się jak może. Bardzo boi się o swoje staruszki, dla nich to byłby wyrok. Teraz bardzo się ucieszyła za zmiany diagnozy, ale poprosiłam ją o więcej konkretów, jestem z nią w kontakcie smsowym. Dla mnie to trochę dziwne, ta zmiana diagnozy. Oczywiście będę przeszczęśliwa jak się okaże, że to nie parwo.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, chyba na szczęście fałszywy alarm, test na parwo niejednoznaczny, więc wetka wolała przyjąć gorszy wariant, dała surowicę. Ale chyba psina miała jakąś inną niedyspozycję, jeszcze jedna kroplówka będzie, bo się odwodniła przy biegunce, ale idzie ku lepszemu :)

Koszty wyniosą ok. 130 zł. 

Ta krostka koło szwów to w sumie nie wiadomo co, chyba zbieg okoliczności, że się pojawiła akurat teraz.

 

Link to comment
Share on other sites

Nikt do suńki nie zagląda, a ja mam takie dobre wieści.. Koleżanka p.Agnieszki z hotelu zabrała dziś sunię do domu :) Na stałe :) Dom znany, sprawdzony, cała rodzina przyszła parę dni temu, jak sunia jeszcze była zdrowa, zapoznać się z nią. To młodzi ludzie z dwójką dzieci - kilkuletnimi córką i synkiem, chłopiec jest autystyczny, najbardziej się martwili czy on nie będzie się suni bał, ale pokochał ją od razu :) Już mocno dopytywał się kiedy sunia będzie w domu. Zdecydowali się wziáć sunię już teraz, wetka powiedziała, że już sunia jest na tyle w dobrym stanie po dzisiejszych lekach, że może iść do domu. W razie czego oczywiście będą leczenie kontynuować u tej samej wetki. Jutro się z nimi zdzwonię, a po powrocie pojadę na wizytę poadopcyjną. Umowę adopcyjną spisała Agnieszka z hotelu. 

A tu sunia we własnym już domku:

received_411220829656627.jpeg

received_289045565352137.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ wieści, rewelacja :) Wow! Złodziej serc skradł serce na stałe :)

Agat21, jak wrócisz do Polski to podeślij szybciutko dokument przytulisku, bo nas będą ścigać :) 

Jasne, wyślę jak najszybciej 

Link to comment
Share on other sites

Uff, jestem. Najnowsze wieści są takie, że sunia jeszcze w nocy trochę brudzi, ale apetyt wrócił. No i autystyczny synek, który ostatnio nie chciał nigdzie wychodzić,m po raz pierwszy od dawna wyszedł z domu: najpierw z mamą na zakupy, żeby zakupić wyprawkę dla pieska, a potem poszedł na długi spacer z mamą i "pieskiem" :) Nasza maleńka czyni cuda :)

Po rozmowie telefonicznej opowiem więcej :)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A tu za leczenie (na fakturze jest wpisany pies właścicielki hotelu, całe leczenie każdego zwierzaka ten gabinet wpisuje na jej pierwszego psa). Kwota obejmuje również chipowanie za 50 zł, ale tę rzecz wzięła na siebie nowa rodzina suni, także mi do zapłaty zostało 130 zł

 

image.png.bb416640469884eb2eeaae70abdab1e5.png

Link to comment
Share on other sites

Trochę karmy sunia dostała jako wyprawkę, żeby przez pierwsze dni nie zmieniać jej znowu karmy, reszta pewnie poczeka na kolejnego bezdomniaka. Tysiu, smyczkę, obróżkę i ubranko posterylkowe mogę odesłać, tylko daj znać na jaki adres

image.png.1216d6a9b649f7cc1ee59dfe4001d0b3.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2019 o 22:02, agat21 napisał:

Jasne, wyślę jak najszybciej 

Dziękuję, bo nam uszy urwą ;) 

7 godzin temu, agat21 napisał:

(...)który ostatnio nie chciał nigdzie wychodzić,m po raz pierwszy od dawna wyszedł z domu: najpierw z mamą na zakupy, żeby zakupić wyprawkę dla pieska, a potem poszedł na długi spacer z mamą i "pieskiem" :) Nasza maleńka czyni cuda :) (...)

Mam oczy mokre! Agat21, dziękuję.

3 godziny temu, agat21 napisał:

Tysiu, smyczkę, obróżkę i ubranko posterylkowe mogę odesłać, tylko daj znać na jaki adres

 

Przyznaję się bez bicia, że nie mam pojęcia czyje są. Czy którejś z moich Dziewczyn z Tomaszowa, czy awaryjnego DT w Zamościu, czy może w końcu Rafała, który wiózł sunię. Przez zamieszanie i moją niedyspozycję telefoniczną w weekend nie byłam wciągana w zmianę planów transportowych i nie wiem :D... Już zapytałam, czekam na odpowiedź czyje to wszystko :) Jak będę znała odpowiedź, dam znać. 

Mam nadzieję, że kwota zebrana na bazarku starczy na pokrycie kosztów, niestety w tym miesiącu więcej nie mogę więcej dorzucić się. :( 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, bo nam uszy urwą ;) 

Mam oczy mokre! Agat21, dziękuję.

Przyznaję się bez bicia, że nie mam pojęcia czyje są. Czy którejś z moich Dziewczyn z Tomaszowa, czy awaryjnego DT w Zamościu, czy może w końcu Rafała, który wiózł sunię. Przez zamieszanie i moją niedyspozycję telefoniczną w weekend nie byłam wciągana w zmianę planów transportowych i nie wiem :D... Już zapytałam, czekam na odpowiedź czyje to wszystko :) Jak będę znała odpowiedź, dam znać. 

Mam nadzieję, że kwota zebrana na bazarku starczy na pokrycie kosztów, niestety w tym miesiącu więcej nie mogę więcej dorzucić się. :( 

Jak już się dowiesz, czyje są "oprzyrządowania" suńki - daj znać, na pewno się przydadzą innemu psu :)

Dokument wysyłam dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...