Jump to content
Dogomania

Jej los był podły, ale się zmienił. Malutka ciążarna suńka z ulicy już zaopiekowana :) Prosi o odowiedziny i pomoc w miarę możliwości. PARWOWiROZA! Proszę jeszcze bardziej w imieniu suni o pomoc! ! :((( - sunia w DS


Recommended Posts

Pozwolę sobie :)

32 minuty temu, uxmal napisał:

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA IMIENNY BAZAREK KRZYŻÓWKOWY

DLA MINI SUNI POD OPIEKĄ AGAT21:)

LINK

gf-uPkB-3yAR-2CJ2_krzyzowka-664x442-nocrop.jpg

Każda propozycja imienia będzie polem w krzyżówce:)

Ciekawe  jakie hasło przewodnie wszystkie imiona utworzą :)

ZAPRASZAM :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, nie jest dobrze, bladym świtem zaalarmowała mnie Agnieszka z hotelu, że sunia wymiotuje pianą z czerwonymi malutkimi plamkami, kupa znowu luźna, galaretowata, brązowoburaczkowa. Wczoraj nic nie chciała jeść, dzisiaj rano też nic. I jeszcze poniżej szwu na brzuszku wyskoczyła jakaś grudka :( Wygląda jak kleszcz, ale to nie jest kleszcz. Sunia jedzie do weta za niedługo. Bardzo Was proszę o kciuki i pomoc finansową w leczeniu suni. Mam nadzieję, że to nic poważnego, ale badania trzeba pewnie będzie zrobić, nie wiadomo nawet jakie.. Ale się denerwuje, nawet nie mam jak podjechać do nich... jezu 

received_315736945720669.jpeg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Nie wierzę :(  Agato, naprawdę nie wierzę :((( Straszne wieści.
Co z hotelowaniem skoro ona ma parwo?
Czy sunia dostała surowicę?

I przepraszam, że pytam teraz, ale odesłałaś już dokumenty przytulisku?

Tysiu, nie zdąžyłam odesłać, bo wyjechałam. Przed chwilą dostałam wiadomošć, że jednak lekarka zmienia diagnozę, że to zatrucie.. Nie wiem co o tym myśleć. Czym niby ona miała się zatruć? Jak można pomylić parwo z zatruciem? Przecież jakiś test paskowy podobno robiła? Ręce mi opadają, mam świeżo w pamięci 3 dni jeżdżenia z moim psem po lecznicach, wyciągnięte 1100 zł na durne badania, leki, kretyńskie diagnozy, żeby w końcu na moje żądanie prześwietlić psu przełyk i znaleźć tam drzazgę z kości kurczaka, którą złapał na spacerze.. 

Staram się dopytać hotel o szczegóły, dlaczego diagnoza się zmieniła. Czy jest możliwe, że po teście na parwo można się pomylić? 

Jak czegoš się dowiem - dam znać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...