Jump to content
Dogomania

ODEBRANY PRZEZ WŁAŚCICIELKĘ, DZIĘKUJĘ ZA POMOC !!! POMOCY !!! Życie nie lubi próżni. KARO, znaleziony we Wrocławiu. Potrzebne ogłoszenia na FB.


Recommended Posts

Jak w tytule , życie nie lubi próżni. Miałam odpocząć od tymczasowania  i oczywiście nie było mi to dane. Sąsiadka złapała małego psa biegającego przy jednej z najruchliwszych ulic Wrocławia. Przyprowadziła go do nas i cóż miałam zrobić ?

Piesio jest bardzo łagodny, umie chodzić na smyczy. Niestety ma biegunkę , jest chudziutki i ma 2 guzy po bokach odbytu. Jeden wielki jak moja pięść , drugi mniejszy. Są miękkie. może to zatoki około odbytowe.  Nałożyliśmy chłopakowi kaganiec i wypraliśmy doopsko. Nie ma pcheł ,ani kleszczy.

Mam prośbę , aby ogłosić go na FB .Może ktoś go skojarzy. Nie wiem czy właściciel zasługuje , by pies wróciła do niego. Te guzy nie urosły w 2 dni.

Jutro poinformuje schron, bo takie są przepisy prawa.

Mam zamiar pokazać go  jutro wetowi.

1819393243_Karo1.JPG.96fe94e9ac1119a87ab9c1ba887cc4e2.JPG

1366100009_Karo2.JPG.80529d1c77e893db44ae374006b86298.JPG

1699898222_Karo3.JPG.2a627ef49002cd4c769b8d9fb85325a5.JPG

Karo.JPG.13a9e99a9b3c5be97b3e8dfa5b44a643.JPG

 

664136452_Karo4.JPG.2d7b78e876c98a586783d464cddecb8c.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ojoj...przybiegam z fb. Myślałam Poker że to BEZA.

Podobny do niej.

może psiątko poszedł za cieczką? nie wiadomo tez ile ma lat, skąd te guzy, może jest w trakcie leczenia? koniecznie trzeba dac znać do schroniska, a my patrzymy na fb, czy ktos nie szuka. Miał te szelki na sobie czy Ty mu załozyłaś?

Link to comment
Share on other sites

POKER ZOBACZ

POSZUKIWANY BEŻO

zwiał około dwóch godzin temu na Zaciszu (Kochanowskiego, Śniadeckich, Głowowczyka, Cieszkowskiego).
Bardzo reaguje na swoje imię, 8kilogramowy piesek, niekastrowany, z widoczną przepukliną koło ogona. Ma 9 lat, wygląda na młodszego pieska.
Jest z nami od dwóch tygodni, nie spodziewaliśmy się, że może się zmieścić pod tylną furtką, bo nasze psy są nieco większe, a najprawdopodobniej tamtędy udał się na spacer. Przygarnęliśmy go żeby mu pomoc, zbieramy właśnie na operację, jest pod opieką weterynarza i weterynarza chirurga. Bardzo się z nami związał i na pewno tęskni, tak za nami, jak i swoimi psimi przyjaciółkami.
Ostatnie dwie godziny spędziliśmy na przeszukiwaniu wszystkich miejsc, które z nami poznał i jeszcze dalej, na rowerach i pieszo z resztą psiej bandy i nie ma po nim śladu, dlatego wierzymy, że ktoś z Was może go znalazł. Bardzo proszę o wszelkie informacje!
606531369

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kochane dziewczyny , dziękuję bardzo za pomoc. Przed chwilą nowa pani Beżu  z 5.osobową obstawą odebrała go. Cieszył się na jej widok niesamowicie.

To młoda dziewczyna , która ma 2 psy  w tym jednego z Radysów, 6 kotów w tym jednego z HIF.

Pani z osiedla , która znalazła psiaka zorganizowała zbiórkę na  operację  Beżu ,więc chłopak  już ma ok. 150 zł i my dodaliśmy od nas 100 zł.

Bardzo się cieszę z tak szybkiego i pomyślnego zakończenia całej akcji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

Kochane dziewczyny , dziękuję bardzo za pomoc. Przed chwilą nowa pani Beżu  z 5.osobową obstawą odebrała go. Cieszył się na jej widok niesamowicie.

To młoda dziewczyna , która ma 2 psy  w tym jednego z Radysów, 6 kotów w tym jednego z HIF.

Pani z osiedla , która znalazła psiaka zorganizowała zbiórkę na  operację  Beżu ,więc chłopak  już ma ok. 150 zł i my dodaliśmy od nas 100 zł.

Bardzo się cieszę z tak szybkiego i pomyślnego zakończenia całej akcji.

oo? ciekawe jakiego ma radysiaka?

super, że wrócił do domu :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...