Jump to content
Dogomania

Rozliczony ***** BURSZTYN KRÓLEWSKI * Ag 925 * zawieszka *** DLA STARUSZKÓW Z BUKU *** LOTTO z Plusem 3 edycja ******


rozi

Recommended Posts

Przed chwilą, Aga76 napisał:

Brak mi słów, to można podpiąć pod porzucenie. 

W zasadzie można, ale kurcze, do kąpieli muszę zdjąć opatrunek, a po kąpieli nie mogę założyć, a bez opatrunku mogę tylko leżeć  :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

W zasadzie można, ale kurcze, do kąpieli muszę zdjąć opatrunek, a po kąpieli nie mogę założyć, a bez opatrunku mogę tylko leżeć  :D

Po co się kąpać? 

Poszłam, wróciłam, a tu historia poszła z dymem... Paryż mam na myśli... 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jola_li napisał:

A jaki jest numer konta Bukowego?

Chciałabym po świętach dorzucić parę groszy (jeżeli można to poproszę na pw (szybciej odczytam ;)).

Dam na PW, ale i tu wkleję link do wątku, skromny jest, ale można poczytać o całej walce o to Miejsce, o los zwierzaków  :)  Jest tam (1 post) numer konta

https://www.dogomania.com/forum/topic/335903-psy-i-koty-z-buku-mają-już-nowe-schronisko-nam-pozostał-dług/

.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Z Ciebie nie ma pożytku, pogadasz trochę, kupisz los i idziesz w diabły na tydzień (z okładem).

Nie chcesz drugiego losika? Patrz, jakie ładne numerki zostały.

No albo gadaj  :D

No zestarzałam się... Sypło mi się zdrowie, jetem po zabiegu i nijak do siebie dojść nie mogę. Do du**  to wszystko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...