Jump to content
Dogomania

Zbieramy na hotelik, bardzo prosimy o deklaracje! "Mały", ale duży kłopot, czyli niewielki pieseczek w potrzebie


sue

Recommended Posts

Jest sobie taka psina

1677843523_WP_20190301_11_51_38_Pro(2).jpg.dcee790901c7ab4fa4c113ae9e4a90e4.jpg1847305520_WP_20190301_11_51_34_Pro(2).jpg.7b0273da3510068528fa33278d2612b6.jpg

Kundelek, raczej dość młody, nie wiadomo, skąd się wziął. Pojawił się zimą, dostał kącik u sąsiadki, ma jedzenie i nocleg. Obecnie jednak poczuł się "zadomowiony" i zaczął agresywnie bronić podwórka, które nie jest dobrze zabezpieczone, prawdopodobnie też kogoś pogryzł. Sąsiadka nie może go wziąć do domu, bo ma 3 duże psy, nastawione do małego dość agresywnie. Na razie został zabezpieczony na łańcuchu, ale co to za życie :( Może uda się znaleźć mu dom? A na razie może jakiś hotelik lub DT? Szkoda pieska, na razie pogryzienia nie udowodniono, ale nie może biegać luzem, bo jest agresywny do przechodzących ludzi.

Pod koniec miesiąca mogę zadeklarować 30-50 zł deklaracji na hotelik, ale to kropla w morzu :(

Ogłoszę go na OLX i może jeszcze gdzieś, na razie jednak mam tylko takie zdjęcia jak wyżej. 

 

Rozliczenie 

+ 10 zł - terra

+ 20 zł - Nesiowata

+30 zł Baltimoore

Razem +60 zł na koncie 

 

Ogłoszenia:

https://www.olx.pl/oferta/maly-prawdziwy-obronca-domu-CID103-IDznFdT.html#40cf02b9d4

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, DORA1020 napisał:

Przydałby sie hotelik

u Murki nie ma miejsc,ale może w Lubyczy

sue napisz w tytule,że zbieramy na hotelik

i bardzo prosimy o daklaracje

w hoteliku poznaliby jego charakter,odrobaczenie,odpchlenie

a tutaj nikt tym sie nie zajmie

Zmieniłam :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sue napisał:

Być może był szczepiony, zapytam, a jeśli nie to racja bardzo ważne szczepienie

Ważne bo w razie jak kogoś użre, to będzie problem z obserwacja psa i podawaniem surowicy użartemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, jak wygląda kastracja psa, czy trzeba go później przetrzymać gdzieś itd., ale jeśli tak, to nie bardzo będzie gdzie. Może poczekamy z tym na ewentualny hotelik i dopiero tam. Natomiast:

- nie jest szczepiony

- dziś zapytam ile kosztuje szczepienie i jak najszybciej je zrobimy

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, nulka07 napisał:

Zaglądam do psiny. No mogę na razie tylko kibicować. Miejmy nadzieje,że się uda znaleźć domek

Dziękuję :) Też mam taką nadzieję. Na zdjęciach nie widać, ale to naprawdę fajny pies z wyglądu, a i charakter ponoć ma spoko, tylko tak się rwie do pilnowania. I nie jest mu łatwo z większą konkurencją ;/

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Baltimoore napisał:

Ja też ze wsparciem dla psiny. Stałej deklaracji nie bardzo mogę, mam "w dowodzie" Bosmanka i jednego psa,  ale doraźne wsparcie finansowe jak najbardziej.

Dziękuję, jak zwykle można na Ciebie liczyć :) Zechcesz dołożyć się do szczepienia? Dzisiaj będę znała koszt. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

Poproszę o nr konta.

Chyba na dobry początek przydałby mu się bazarek imienny.

Dziękuję :) Super, już wysyłam. 

Pomysł z bazarkiem mega, nie wpadłam na to. Również postaram się wieczorem założyć.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, sue napisał:

:) Dziękuję, jak wyżej - na szczepienie czy już hotelik?

Jeśli braknie do szczepienia to na szczepienie a jeśli nie to na hotelik.

Myślę, że powinno się jeszcze przed szczepieniem odrobaczyć psiaczka, może ktoś ma tabletkę, żeby podać mu dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, terra napisał:

Jeśli braknie do szczepienia to na szczepienie a jeśli nie to na hotelik.

Myślę, że powinno się jeszcze przed szczepieniem odrobaczyć psiaczka, może ktoś ma tabletkę, żeby podać mu dzisiaj.

Z tego co wiem, był dość niedawno odrobaczany. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...