Jump to content
Dogomania

Rozliczony -Kwiatki z Lolciowej rabatki:) do 28.04. 2019 godz. 20.00


ona03

Recommended Posts

2 godziny temu, Smyku napisał:

Miłego piateczku . Oneczko wyplacilam się , nie szalej przy pakowaniu .

Miłego :). A czemu nie ..., a ja tak lubię poszleć..... :)

 

 

1 godzinę temu, anica napisał:
Zajrzę, podrzucę i lecę dalejoczko2.gif
 
befana_scopa-animata.gif

Oszszszsz  kurna, a zatrzymasz się....

 

 

 

dziś mnie wzięło na bratki

-n2IYupOCXh4ogoebTgnQRqhUqhhVCY2HWa6pAel

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

dziś mnie wzięło na bratki

-n2IYupOCXh4ogoebTgnQRqhUqhhVCY2HWa6pAel

Cudowne bratki, bajeczne kolory!!! One tak przed zimnem gazetą zabezpieczone? Czy do wysyłki zapakowane?

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym była twarda i dzielnie oddała moje goldeny, zaraz po pracy idę... A tu padać zaczęło, buuuu....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przyszłam się wyżalić.

Ze trzy lata temu kupiłam tu Penstemona. Siedział sobie w dużej donicy, rozrastał się, ścinałam nawet do wazonika, no mój Penstemon, bladolila.

A wczoraj przyszła kobita, która miała ileś rzeczy zrobić, między innymi porządek na balkonie, czyli usunąć zeszłoroczne suche fasole i powojniki i pelargonie. Zostawiłam ją na godzinę samą... Wracam, w donicy resztka ziemi, powyrywane te wschodzące wieloletnie, Penstemon i reszta, w ostatniej chwili wrzasnęłam, bo by z innej wywaliła goździki i konwalie.

Tylko zabić, bo co innego można.

Invision-Board-France-171.gif
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Dobry domek znalazłaś im ?

Myślę, że nie najgorszy :)

3 godziny temu, rozi napisał:

Przyszłam się wyżalić.

Ze trzy lata temu kupiłam tu Penstemona. Siedział sobie w dużej donicy, rozrastał się, ścinałam nawet do wazonika, no mój Penstemon, bladolila.

A wczoraj przyszła kobita, która miała ileś rzeczy zrobić, między innymi porządek na balkonie, czyli usunąć zeszłoroczne suche fasole i powojniki i pelargonie. Zostawiłam ją na godzinę samą... Wracam, w donicy resztka ziemi, powyrywane te wschodzące wieloletnie, Penstemon i reszta, w ostatniej chwili wrzasnęłam, bo by z innej wywaliła goździki i konwalie.

Tylko zabić, bo co innego można.

Invision-Board-France-171.gif

Uuuuu..... Też bym się wściekła :( Z drugiej strony - zrobiła porządek na czysto... Nie wiedziała, co tam w tych donicach masz.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Isiak napisał:

 

Uuuuu..... Też bym się wściekła :( Z drugiej strony - zrobiła porządek na czysto... Nie wiedziała, co tam w tych donicach masz.

Się pyta! Przecież to z ziemi wyłazi, liściuszki sobie robi, w życiu bym nie zniszczyła bez pytania!  No nic, już pomijam, że poszła do śmietnika ziemia z takich skrzynek, w których od lat same się jednoroczniaki wysiewają. A w cholerę z tym, wyżaliłam się, porzucałam mięsem, trzeba patrzeć do przodu   :D

Ładne koszyczki  :)

Link to comment
Share on other sites

Ja na szczęście sama buszuję w balkonowych doniczkach, chociaż i ja się czasem wkurzam, kiedy mama wyrzuci mi niepodziewanie jakąś roślinę z domu :) A jej co chwilę któryś badylek nie pasuje i przeszkadza, więc jak widzę, na co się zanosi, to zawczasu ratuję sierotkę i wynoszę ją do pracy :) I przez to mamy w biurze bardzo zielono. Mnie i alex się podoba, a Ela musiała się przyzwyczaić :))) 

Tutaj możecie zobaczyć nasze biurowe doniczki, na dole posta na blogu:

http://donka66.blogspot.com/2019/03/jesien-na-czekoladownikach-i-wiosna-w.html

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Isiak napisał:

Ja na szczęście sama buszuję w balkonowych doniczkach, chociaż i ja się czasem wkurzam, kiedy mama wyrzuci mi niepodziewanie jakąś roślinę z domu :) A jej co chwilę któryś badylek nie pasuje i przeszkadza, więc jak widzę, na co się zanosi, to zawczasu ratuję sierotkę i wynoszę ją do pracy :) I przez to mamy w biurze bardzo zielono. Mnie i alex się podoba, a Ela musiała się przyzwyczaić :))) 

Tutaj możecie zobaczyć nasze biurowe doniczki, na dole posta na blogu:

http://donka66.blogspot.com/2019/03/jesien-na-czekoladownikach-i-wiosna-w.html

Isiaczku jak się obraz podobał???

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Isiak napisał:

Cudowne bratki, bajeczne kolory!!! One tak przed zimnem gazetą zabezpieczone? Czy do wysyłki zapakowane?

 

To nie gazeta Isiaczku, to  worek od karmy z folii aluminiowej, troszkę się odwinął :)

 

Tu zeszłoroczny, ładnie wywinięty

zvotA4gxUXyzHuAX1eAztyR4Xy7tHhVdmHlAgHF7

 

 

8 godzin temu, Isiak napisał:

 

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym była twarda i dzielnie oddała moje goldeny, zaraz po pracy idę... A tu padać zaczęło, buuuu....

 

Jak rozstanie, doszłaś już do siebie ???

 

20 minut temu, Aga76 napisał:

 

Miałam wizję, że Isiak nie odda goldenów, tylko powie, że uciekły... 

No tak, same sobie poszły, do lasu.....

 

 

7 godzin temu, rozi napisał:

Przyszłam się wyżalić.

Ze trzy lata temu kupiłam tu Penstemona. Siedział sobie w dużej donicy, rozrastał się, ścinałam nawet do wazonika, no mój Penstemon, bladolila.

A wczoraj przyszła kobita, która miała ileś rzeczy zrobić, między innymi porządek na balkonie, czyli usunąć zeszłoroczne suche fasole i powojniki i pelargonie. Zostawiłam ją na godzinę samą... Wracam, w donicy resztka ziemi, powyrywane te wschodzące wieloletnie, Penstemon i reszta, w ostatniej chwili wrzasnęłam, bo by z innej wywaliła goździki i konwalie.

Tylko zabić, bo co innego można.

Invision-Board-France-171.gif

No, kobita się postarała.....

 

 

 

 

7 godzin temu, mgog napisał:

Oneczko czy liliowiec to wrażliwa bestia na przesadzanie i czy może sobie zamieszkać w dużej donicy szu-szu.gif

Liliowiec......, wszystko zniesie, taka twarda z niego bestyjka  :)

 

 

 

20 minut temu, Aga76 napisał:

Bajeczna kompozycja!

Kofffffam braciszki

mddljcqvp2yVcDOZEmrrp-FN6zFfi-9mdBGAXTak

Link to comment
Share on other sites

A właśnie, liliowce. Kupiłam sobie w doniczkach, zamiast ciętych kwiatów. Przekwitły, to wyniosłam na balkon (kobita nie wyrzuciła, bo w doniczkach i tekturki z nazwą), wetknąć je do donicy którejś? Przeżyją? Bo to pędzone.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aga76 napisał:

Miałam wizję, że Isiak nie odda goldenów, tylko powie, że uciekły... 

Hi hi hi, dobre :))))

2 godziny temu, ona03 napisał:

Jak rozstanie, doszłaś już do siebie ???

Jest OK :) Będę dłubać drugi raz :)))

Bratki przecudnej urody! Też kocham bratki :)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Aga76 napisał:

Noo tyż nie, wychodzi na to, że mało widziałam :))) 

Wybieram ostatnio takie niespotykane, i drugi raz nie mogę na nie trafić.

 

 

22 minuty temu, rozi napisał:

A właśnie, liliowce. Kupiłam sobie w doniczkach, zamiast ciętych kwiatów. Przekwitły, to wyniosłam na balkon (kobita nie wyrzuciła, bo w doniczkach i tekturki z nazwą), wetknąć je do donicy którejś? Przeżyją? Bo to pędzone.

Do gleby z nimi, powinny rosnąć :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry

 

 

13 godzin temu, rozi napisał:

Tylko że nie mam gleby   hahaa2.gif

Jutro kupię.

To bez gleby ani rusz....

 

 

17 godzin temu, Isiak napisał:

Ja na szczęście sama buszuję w balkonowych doniczkach

Ja w ogródku też wszystko "siama", mężuś jak wlezie na chwilkę, od razu coś spsuje, ma zakaz i koniec .

 

12 godzin temu, sharka napisał:

przyszłam powiedzieć że paczuszkę dzisiaj odebrałam, jutro się biorę za sadzenie :) 

Dziękuję za info, a powiedz jak zniosły tak długą podróż ? Jakoś PP się nie spisała.

Następne paczuchy wysyłam priorytetem, bo jak zostaną na PP w święta......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...