Jump to content
Dogomania

Rozliczony -Kwiatki z Lolciowej rabatki:) do 28.04. 2019 godz. 20.00


ona03

Recommended Posts

2 minuty temu, uxmal napisał:

o nie wiedziałam o Tesco  :) Dzięki

Pierwszy raz przypadkiem, oczywiście, jakiś majeranek mi kolega kupił. W tym na... Kurcze, na Pradze, Radzymińska? Potem tam już jeździłam. Do donic na balkonie wsadzam. A takie z bazaru, porządne, jakoś marniej. Tylko czerwoną bazylię mam zawsze z bazaru, w Tesco nie mogę trafić, a z nasion za cholerę mi nie idzie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

Pierwszy raz przypadkiem, oczywiście, jakiś majeranek mi kolega kupił. W tym na... Kurcze, na Pradze, Radzymińska? Potem tam już jeździłam. Do donic na balkonie wsadzam. A takie z bazaru, porządne, jakoś marniej. Tylko czerwoną bazylię mam zawsze z bazaru, w Tesco nie mogę trafić, a z nasion za cholerę mi nie idzie.

Z nasion będę teraz pierwszy raz sadzić :) Tu na Oneczkowym bazarku kupiłam kwiatki. Udało mi się z cebulek wyhodować więc wchodzę na poziom "zaawansowany" :)

się zobaczy:)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, rozi napisał:

Czyli siać? One cudnie wyglądają, jak wschodzą   flircik.gif   a potem marne badylki, nie wiem czemu, ziemię im daję dobrą, i dbam. O czerwonej mówię.

w sumie siać :) nie sadzić :)

Ja to przesadzam z podlewaniem. Angażuję się w podlewanie co by nie zasuszyć i za-gnijam

KIedyś było odwrotnie zasuszałam więc kupiłam kaktusiki :)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, uxmal napisał:

 

Ja to przesadzam z podlewaniem. Angażuję się w podlewanie co by nie zasuszyć i za-gnijam

Doskonale Cię rozumiem. Kocham podlewać, a że balkon mam w pełnym słońcu, to rano i wieczorem szaleję z wodą i nie umiem do ziół też nie chlupnąć. A one chyba wolałyby mieć trudniejsze warunki, jak tam gdzieś na łące.

Włączam rozsądek i jakoś pośrodkuję, ale widzisz, zielona i grecka mi rośnie pięknie, a za czerwoną zawsze schody     niewiem.gif   no a ta z nasion to porażka.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aga76 napisał:

A ja coś mam :))) 

Wieczorem będę siedzieć na grzędach.

To miłego sadzenia :)

 

 

5 godzin temu, mgog napisał:

Kfiatki już w domciu dziękuję :)

Super, że już dotarły :)

 

 

3 godziny temu, BORYSboxer napisał:

Kwiatki dotarły ;) a ja odkrylam,że w doniczce,o ktorej myslalam ,ze nic nie ma wyszedł Amarylis od Ciebie takze czekam az rozkwitnie.... :)

Dzięki za potwierdzenie,  daturę oczywiście do nowej doniczki, ta już za mała :)

Jaki grzeczny amarylis, zrobił niespodziankę na święta.

 

 

2 godziny temu, Aga76 napisał:

Ach, Oneczko :) 

Oneczko, lilie do gruntu to za wcześnie? 

Och......., ach....... :)

Moje  lilie w gruncie mają już po 20 -30 cm, możesz sadzić, najwyżej na noc jakiś kapturek, jak mrozio nadejdzie :)

 

 

39 minut temu, uxmal napisał:

Paczka z kwiatkami dotarła :) przed chwilką :)

Dziękuje :)

To co, nawet w nocy pracują ?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

No i mam teraz dylemat...pioniera w ogrodnictwie balkonowym...

Kwiatki wyjęłam z pudełka stoją sobie ...

Czy je teraz podlać?

Oj pionierko :), jak bardzo suche to lać, nie wiem jak tam było w pudle. Teraz najważniejsze, aby troszkę w cieniu postały, nie na dużym słońcu, niech spokojnie dojdą do siebie, zwłaszcza kocimiętka.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ona03 napisał:

Oj pionierko :), jak bardzo suche to lać, nie wiem jak tam było w pudle. Teraz najważniejsze, aby troszkę w cieniu postały, nie na dużym słońcu, niech spokojnie dojdą do siebie, zwłaszcza kocimiętka.

 

ahaa oki oki. Dziękuje. Postawiłam je na części zachodniej żeby zażyły kąpieli słonecznej :))))))))))))))))

.. jutro przestawię je na wschód:))

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

ahaa oki oki. Dziękuje. Postawiłam je na części zachodniej żeby zażyły kąpieli słonecznej :))))))))))))))))

.. jutro przestawię je na wschód:))

Teraz lepsza byłaby kąpiel deszczowa.

Zawsze jak coś przesadzasz, to najlepiej w pochmurny dzień albo po południu,  aby miały czas dojść do siebie. Albo czymś osłonić, aby bezpośrednio słonko nie prazyło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Aga76 napisał:

:D hihihi

 

ha ha ha

 

 

2 minuty temu, uxmal napisał:

moja mama jest zachwycona: kwiatkami i zapakowaniem.

Powsadzała wszystko i teraz czeka :)

Cieszę się, że kwiatki podpasowały, mają rosnąć i już  :))))

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry.

No dobra już wstałam.... :)

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Wstajemy i za przesyłkę dziękujemy. 

Do zakupów zapraszamy!

Dziękuję za info :)

 

u mnie w tym roku, cały marzec  należał do Nr 13 - jaśmin nagokwiatowy

0VKWNgMRkyl0hTq6uVDrs4ednXFBCGEearB1pfES

 

 

LM3axmV9Qctx1-Mrsxq1V-XAPMpwXYHPEpc_mIzH

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...