Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

7 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Zaglądam do Rudzielca :)
Mamy nadzieję w poniedziałek zakończyć bazarek i zasilić konto Szanty

Bardzo pięknie dziękuję :))

A  ja wczoraj jeszcze dostałam 11 zł w moim klubie za słoiczek z dżemem od Malagos.

Dopisuję do rozliczenia :)

Szafirko, bardzo przepraszam, że nie wysłałam Ci jeszcze obiecanych przepisów, ale ten tydzień jest wa-riac-ki :(

Niebawem się postaram wysłać :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze jej, bardzo się cieszę, że ma tyle wolności i radości :)) Kochane rude pyszczydełko :)

Jutro z rańca wyjeżdżam na 5 dni, mogę mieć ograniczony dostęp do netu, dlatego bardzo proszę o zaglądanie na wątek :))

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, agat21 napisał:

Bardzo pięknie jeszcze raz dziękuję Gusiaczkowi za bazarek dla Szanty. Dziś otrzymałam ogromną kwotę 454 zł na konto!

image.png.d1053d4263a533fe19a19322c79f2f6c.png

I wczoraj w klubie uzbierałam jeszcze 29 zł.

Dług Szantusi zniknął :)))

Super! marzyłam, by dług zniknął :)
Powodzenia Szantuniu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Havanka napisał:

Sliczne zdjecia Szantusi. Wybiore kilka do swojego ogłoszenia.Może one sprawią nam niespodziankę?

Dziękuję Havanko :)

Oby! Trudny czas się zbliża, ale mam nadzieję, że niektórzy wykorzystają go, aby powiększyć rodzinę o zwierzaka :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, agat21 napisał:

Dziękuję Havanko :)

Oby! Trudny czas się zbliża, ale mam nadzieję, że niektórzy wykorzystają go, aby powiększyć rodzinę o zwierzaka :)

Obyś miała rację Agatko. Trzymam mocno kciuki za domek dla Szanty. Niech jej przyszła rodzina szybko ją odnajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...