Jump to content
Dogomania
agat21

SZANTA wraca z adopcji po raz drugi! :((( - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.

Recommended Posts

42 minuty temu, Poker napisał:

Super dziewczyna trafiła. Mam nadzieję ,że już na zawsze. Pan coś jak mój małż do zwierzaków.

No nie na zawsze.. to hotel jest :/

Ojej ,  a ja myślałam , że ona już w DS.  Oby moja pomyłka była prorocza i Szanta trafiła do super domku z takim pańciem.

Mam nadzieję że się mylę,  Szanta w poznańskim zgiełku, wiecznie na smyczy i w bloku może źle się czuć. 

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Mam nadzieję że się mylę,  Szanta w poznańskim zgiełku, wiecznie na smyczy i w bloku może źle się czuć. 

ale skoro przyjechali ją poznać, to chyba wyjadą na spacer za miasto, zmotoryzowani są..

1 godzinę temu, Tianku napisał:

A poprzednie domy byly z ogrodem czy w bloku? Pytam z ciekawosci bo nie pamietam...

Ten w Szczecinie na początku był w bloku, spokojna okolica. Później była przeprowadzka do domu tylko tam, o ile dobrze pamiętam, był problem z ogrodzeniem na początku. Przeprowadzka była na sąsiednią ulicę więc też spokojna okolica. 

Szczerze mówiąc też trochę się martwię o miasto, ale z drugiej strony - tak, jak Alfa pisała - ostatnio Szanta miała dom z ogrodem i spokojną okolicę i nic to nie pomogło. Odpowiedni ludzie są najważniejsi. Dający poczucie bezpieczeństwa i wsparcie.

A Szanta coraz bardziej przekonuje się do wszystkich pozostałych ludzi poza ukochanym pańciem. Często przychodzi do Agi po pieszczoty

obraz.png.2fc20c865d046effa26323769890a6e0.png

obraz.png.ca4fd4cc7da7267b190326bd2c078b77.png

Bardzo fajnie też dogaduje się z młodą znajomą rodziny, która jest u nich w odwiedzinach trzeci dzień

obraz.png.a6db1ba1cf6c423ea57a3e580b2d8752.png

obraz.png.67aaa0ab2287d397f2635ea75640110c.png

obraz.png.a905cb2405c331ee85ed31c48253f7ea.png

• Like 1

Na konto Szanty wpłynęła kwota 20 zł z bazarku Marysi. Bardzo pięknie dziękuję :)

image.jpeg.883b4a20db141a12a12061a3244cf906.jpeg