Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Mam nadzieję że się mylę,  Szanta w poznańskim zgiełku, wiecznie na smyczy i w bloku może źle się czuć. 

ale skoro przyjechali ją poznać, to chyba wyjadą na spacer za miasto, zmotoryzowani są..

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

A poprzednie domy byly z ogrodem czy w bloku? Pytam z ciekawosci bo nie pamietam...

Ten w Szczecinie na początku był w bloku, spokojna okolica. Później była przeprowadzka do domu tylko tam, o ile dobrze pamiętam, był problem z ogrodzeniem na początku. Przeprowadzka była na sąsiednią ulicę więc też spokojna okolica. 

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc też trochę się martwię o miasto, ale z drugiej strony - tak, jak Alfa pisała - ostatnio Szanta miała dom z ogrodem i spokojną okolicę i nic to nie pomogło. Odpowiedni ludzie są najważniejsi. Dający poczucie bezpieczeństwa i wsparcie.

A Szanta coraz bardziej przekonuje się do wszystkich pozostałych ludzi poza ukochanym pańciem. Często przychodzi do Agi po pieszczoty

obraz.png.2fc20c865d046effa26323769890a6e0.png

obraz.png.ca4fd4cc7da7267b190326bd2c078b77.png

Link to comment
Share on other sites

Szanta błyskawicznie się otworzyła... i poczuła jak u siebie. Aż boli mnie serce, gdy pomyślę, że znowu czeka ją wywrócenie życia do góry nogami :( agat21, wiesz może czy i kiedy Państwo przyjadą po Szantę? Czy jeszcze się namyślają?

Link to comment
Share on other sites

Państwo musieli trochę przesunąć swój przyjazd na przyszły tydzień. Pani jeszcze się zastanawia. Chce podjąć dobrą decyzję, mnie też na tym bardzo zależy żeby wszystko było głęboko przemyślane. Przyznam się Wam, że raz na kilka godzin mam myśl, że może jakoś zacisnę zęby i będę utrzymywać Szantę w hotelu już na zawsze. Ona tam jest taka normalna i radosna.. :D .. Ale po chwili rozsądek zaczyna dochodzić do głosu.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, agat21 napisał:

Pani jeszcze się zastanawia.

Nie wiem, czy to dobrze. Bo decyzję "chcę mieć i mogę mieć jakiegoś psa" powinno podjąć się po długim namyśle. Ale jeśli wiem na pewno, że chcę i mogę mieć psa - to decyzja "chcę tego psa" zapada raczej przy pierwszym spotkaniu. Więc albo pani nie wie jeszcze, czy może mieć jakiegokolwiek psa, albo nie wie, czy chce mieć Szantę.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Sowa napisał:

Nie wiem, czy to dobrze. Bo decyzję "chcę mieć i mogę mieć jakiegoś psa" powinno podjąć się po długim namyśle. Ale jeśli wiem na pewno, że chcę i mogę mieć psa - to decyzja "chcę tego psa" zapada raczej przy pierwszym spotkaniu. Więc albo pani nie wie jeszcze, czy może mieć jakiegokolwiek psa, albo nie wie, czy chce mieć Szantę.  

Mi sie zawsze właśnie wydawało odwrotnie, jak ktoś długo myśli znaczy że chce byś pewien na 100% i jak się decyduje znaczy że warto, a jak ktoś chce tu i teraz znaczy że jest to decyzja może bardziej spontaniczna i nie do końca przemyślana?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Olena84 napisał:

Mi sie zawsze właśnie wydawało odwrotnie, jak ktoś długo myśli znaczy że chce byś pewien na 100% i jak się decyduje znaczy że warto, a jak ktoś chce tu i teraz znaczy że jest to decyzja może bardziej spontaniczna i nie do końca przemyślana?

Zgadzam się z Sową. Jak ktoś długo myśli , to znaczy , że niekoniecznie chce TEGO psa tylko ogólnie psa. Jak jest strzał Amora, to nie ma odwrotu. To jak z ludźmi. Zadziałają feromony i koniec, umarł w kaloszach.

Wszystkie moje tymczasy wyadoptowałam  ludziom , którzy dzwonili z decyzją , że ma być tylko ten pies .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tak tylko tu  nie jest zwykła adopcja... Pani jest przecież uprzedzona o dwóch zwrotach i na pewno to w jej głowie siedzi że chce do tego podejść odpowiedzialnie...żeby nie zawieść...  tak mi się wydaje... oby Szantusia trafiła na ten jedyny domek to taka fajna sunia i zachodzę w głowę co było nie tak w poprzednich domach ale to wie tylko Ona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...