Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

No raczej nie... Plan jest jednak taki, aby znaleźć dom. Aga z TZ bardzo się przywiązują do każdego psa, którego im przywożę (ostatnio Aga pytała mnie o Treka i prosiła o zdjęcia z ds), ale hotel to hotel. Jakby tak sobie wszystkie fajne psy zostawiali, to .. ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

No raczej nie... Plan jest jednak taki, aby znaleźć dom. Aga z TZ bardzo się przywiązują do każdego psa, którego im przywożę (ostatnio Aga pytała mnie o Treka i prosiła o zdjęcia z ds), ale hotel to hotel. Jakby tak sobie wszystkie fajne psy zostawiali, to .. ;)

Masz Aga rację,Szanta musi trafić do DS bo nawet z tego powodu,że Hotelik jest super i musi się zwolnić miejsce dla innego psiaka potrzebującego pomocy.Trzeba przyjąć,że Hotelik jest miejscem przejściowym dla psiaka i intensywnie szukać mu domu aby nie zasiedział się tam.

Link to comment
Share on other sites

Państwo już są, spędzili dziś z Szantą sporo czasu - na spacerze, a potem w ogrodzie. Siedzieli sobie i pozwalali suńce się do nich przyzwyczajać. Nocują w Żyradowie, a jutro znowu jadą do Szanty. Ja też jadę do hotelu jutro.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Państwo już są, spędzili dziś z Szantą sporo czasu - na spacerze, a potem w ogrodzie. Siedzieli sobie i pozwalali suńce się do nich przyzwyczajać. Nocują w Żyradowie, a jutro znowu jadą do Szanty. Ja też jadę do hotelu jutro.

trzymam kciuki z całych sił...za NAJlepsze decyzje...

Ps. cuuudni Ci ludzie....

Link to comment
Share on other sites

Państwo bardzo fajni, odpowiedzialni, wrażliwi. Zapewniali mnie, że ze swojej strony są w stanie dać bardzo wiele, aby Szanta czułą się dobrze i bezpiecznie. Pan powiedział mi, że pokochał ją od razu, pani pokazywała mi zdjęcia poprzedniej suni, która rzeczywiście bardzo była podobna do Szanty. Boją się tylko czy ona da radę żyć w rychliwym mieście. Byli dziś na spacerze z Szantą w Skierniewicach. Ale to trochę mniejsze miasto niż Poznań.. Martwią się o nią bardzo. Nie wzięli jej dzisiaj ze sobą. Po naszym spotkaniu poszli z nią na jeszcze jeden spacer na łąki. Mają dać znać o ostatecznej decyzji we wtorek - środę. Widzę, że podchodzą do sprawy bardzo poważnie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

A Panstwo mieszkają faktycznie w tak bardzo ruchliwej części miasta? nie ma tam żadnego parku? jaka to ulica jak moge spytać?

To Jeżyce, do parku jest 15 minut. Z ich kamienicy wychodzi się na ulicę, nie jakąś koszmarnie ruchliwą, ale jednak ulicę.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Tianku napisał:

No nie zazdroszcze Państwu decyzji :(

Tak, ale widać, że bardzo im leży na sercu dobro Szanty, mam nadzieję, że podejmą dobrą decyzję. Ja im powiedziałam, że dam im sunię z czystym sumieniem i sercem. Bo najważniejsze jest ich nastawienie i oparcie emocjonalne dla psa, resztę da się ułożyć.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

Tak, ale widać, że bardzo im leży na sercu dobro Szanty, mam nadzieję, że podejmą dobrą decyzję. Ja im powiedziałam, że dam im sunię z czystym sumieniem i sercem. Bo najważniejsze jest ich nastawienie i oparcie emocjonalne dla psa, resztę da się ułożyć.

<3

moim osobistym zdaniem w ten wtorek czy środe powinni już podjąć ostateczną decyzję- tak lub nie. Albo się podejmą i biorą sunie, albo nie- i wtedy jest informacja dla Ciebie że trzeba szukać intensywnie dalej.

Rozumiem, że Państwo są ostrożni i działają  dla dobra psa....ale tez wazne jest dobro Twoje i pewien komfort psychiczny czyli świadomośc na czym się stoi....

Trzymam nieustannie ksiuki za najlepsza decyzje

Link to comment
Share on other sites

Moim skrmnym zdaniem ruchliwa ulica, czy ogólnie życie w mieście to nie problem. Najważniejsze jest podejście ludzi, troska, właściwa opieka i miłość. Z czasem Szanta przywyknie do zgiełku miejskiego, na wszystko potrzeba czasu. Moja Kajunia to był wiejski pies z podcieszynskiej wsi i strachulec, a teraz jest mieszczuchem pełnym pysiem. Chyba lepsze dla psa jest mieszkanie w mieście i poznawanie świata,  niż np. życie na wsi i bieganie tylko po swoim ogródku. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Moim skrmnym zdaniem ruchliwa ulica, czy ogólnie życie w mieście to nie problem. Najważniejsze jest podejście ludzi, troska, właściwa opieka i miłość. Z czasem Szanta przywyknie do zgiełku miejskiego, na wszystko potrzeba czasu. Moja Kajunia to był wiejski pies z podcieszynskiej wsi i strachulec, a teraz jest mieszczuchem pełnym pysiem. Chyba lepsze dla psa jest mieszkanie w mieście i poznawanie świata,  niż np. życie na wsi i bieganie tylko po swoim ogródku. 

święta prawda...

Link to comment
Share on other sites

Bliss była wiejską dziczką. Chyba nie znała niczego, poza własnym kojcem. Bała się aut, ulic, schodów, wszystkiego. W dodatku, jest w typie ON, więc duża i silna. Obecnie, waży 36 kg., w schronisku 27. Wszystko można wypracować. Teraz od wielu lat, to pies miejski i nawet do centrum Warszawy jeździmy do rodziny, lub do weta. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam za zaglądnięcie do Szanty :) i za opinie. To samo państwu powiedziałam. Ich dobre podejście do psa jest najważniejsze. Reszta jest do wypracowania. Wieczorem dostałam smsa jeszcze od państwa, że żal im było odjeżdżać bez Szanty, ale chcą podjąć decyzję taką na 1000%. Może historia Szanty robi swoje, nie chcą jej zawieźć jak poprzedni ludzie. 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Patmol napisał:

Jacyś strasznie niezdecydowani.

Chcą się wycofać, ale nie wiedzą jak? 

Raczej powaznie podchodza do tamatu... I chwala im za to 

Szancie nie potrzeba osob ktorzy podejma decyzje pod wplywem emocji 

Z opisow wglada na to ze bardzo im na Szancie zalezy

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Patmol napisał:

Jacyś strasznie niezdecydowani.

Chcą się wycofać, ale nie wiedzą jak? 

Nie odbieram tego tak jakby chcieli się wycofać. Można to zrobić jednak łatwiej niż pokonując 300 km w jedną stronę. Co do siebie nie mają wątpliwości. Chodzi im tylko o dobro Szanty i to jak ze swoją wrażliwością odnajdzie się w mieście.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...