Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

Fundacja Ostatnia Szansa w ramach Akcja Sterylizacja zwróci za zabieg 100 %

ALE:

Jednak zgodnie z regulaminem wypłat z Fundacji, zapłata będzie tylko za sam zabieg, dlatego bardzo proszę o podanie kwoty bez należności za badanie krwi.

Na fakturze powinna być wyszczególniona tylko kwota należności za zabieg, bez należności za badanie krwi, czy kaftanik posterylkowy.

 

Fakturę wet musi wypisać na:

Fundacja Ostatnia Szansa, ul. Jana Blatona 3/141, 01-494 Warszawa

NIP: 525 234 91 99

Aby uzyskać zwrot należy wysłać na adres fundacji wypełniony druczek + oryginał i kopię faktury.

Druczek do wypełnienia i wydrukowanie podam w nastepnym poście.

Link to comment
Share on other sites

DRUCZEK do wypełnienia, wydrukowania i wysłania razem z fakturą i jej kopią na adres Ostatniej Szansy.

1) Data i miejsce zabiegu: 8 maja, Nowa Sól

2) Osoba zgłaszająca: Mazowszanka13

3)  Małgorzata Kozielska

4) Osoba z dogo odpowiedzialna za sterylizację: szafirka

5) Imię i nazwisko szafirki

6) Imie suczki: Szanta

7) Link do wątku Szanty:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349674-jutro-szanta-wychodzi-na-wolność-po-2-latach-więzienia-pomożesz-jej-rozpocząć-nowe-życie-spójrz-jakie-ma-mądre-i-piękne-oczy-zbieramy-na-transport-weta-hotelik-szanta-już-w-hotelu-prosi-o-kasę-na-sterylkę/?page=7

8) Osoba zgłaszająca jest deklarowiczem.

9) Gabinet Weterynaryjny "AS", ul. Królowej Jadwigi 24/4, 67-100 Nowa Sól

Podać jeszcze NIP i numer konta

 Dane do faktury: Fundacja Ostatnia Szansa, ul.Jana Blatona 3/141, 01-494 Warszawa, NIP:525 234 91 99

Link to comment
Share on other sites

Agatko, ja mam wrażenie, że taraz jest totalny zastój w adopcjach ( o Korcia co prawda stara się dom, ale...w porównaniu np. z tamtym rokiem moje adopcje wypadaja tragicznie, a przeciez wszystko robie podobnie..w przytuisku np. od poczatku roju 4 !!!  adopcje:(

Nie wiem o co chodzi...w kazdym razzie, chciałaby, żebyś się nie załamywała i nie poddawała :) Szanta znajdzie dom :)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, kiyoshi napisał:

Agatko, ja mam wrażenie, że taraz jest totalny zastój w adopcjach ( o Korcia co prawda stara się dom, ale...w porównaniu np. z tamtym rokiem moje adopcje wypadaja tragicznie, a przeciez wszystko robie podobnie..w przytuisku np. od poczatku roju 4 !!!  adopcje:(

Nie wiem o co chodzi...w kazdym razzie, chciałaby, żebyś się nie załamywała i nie poddawała :) Szanta znajdzie dom :)

Wiem kochana :) Wszystkie "nasze" Radysiaki znajdą. :) Czasem udaje się szybko, a czasem trzeba cierpliwości. Teraz święta, majówki.. chyba co innego ludzie mają w głowach niż dawanie domów potrzebującym zwierzętom :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Szanta ma się dobrze, musimy jedynie intensywniej uczyć się chodzenia na smyczy. Spróbujemy w tygodniu zrobić nowe fotki. Co do sterylizacji, to postaram się wszystko załatwić :)

Dzięki serdeczne :)  Będę czekać na nowe foty :)

Czyli jedynie smycz jest problemem? A tak poza tym wszystko ok? Stosunki z innymi pensjonariuszami poprawne? Z ludźmi też? Apetycior dopisuje? 

Link to comment
Share on other sites

Szanta jest niepewna przy pierwszym poznaniu, ale potem już chętnie poddaje się głaskom. Nie jest jednak typem narzucającym się. Czasami z emocji popuszcza mocz, ale jest to już coraz rzadziej. Do innych psiaków jest jak najbardziej pozytywnie nastawiona, natomiast bywa zazdrosna o człowieka, o smaczki i wtedy odgania zagrażające towarzystwo. Dzieci lubi, na koty nie zwraca większej uwagi. Stresuje ją jeszcze ubieranie w szelki i jeśli chce się ją przytrzymać za obrożę, coś przy niej zrobić. Jak zpomni o wszystkich swoich troskach, to jest pogodna, szalona, radosna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...