Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

36 minut temu, kiyoshi napisał:

Ja też zaglądam do ślicznej rudaski. Myśle Agatko, że moze podmienimy na Szante ogłoszenia wyróznione po Tosi???

Bardzo dobry pomysł :) Tylko nie wiem czy już wystarczająco dużo wiemy o Szantusi. Jeszcze nie miała do czynienia z innymi piesami w hotelu. Zaczekajmy jeszcze parę dni na nowe wieści o suni, bo zdjęcia śliczne już są :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, agat21 napisał:

Bardzo dobry pomysł :) Tylko nie wiem czy już wystarczająco dużo wiemy o Szantusi. Jeszcze nie miała do czynienia z innymi piesami w hotelu. Zaczekajmy jeszcze parę dni na nowe wieści o suni, bo zdjęcia śliczne już są :)

dobrze :) czekamy

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

Szafirka się odezwie jutro w sprawie Szantusi

wiesz Agatko, te wyróżnienia po Tosce chyba i tak juz się nie przydadzą, bo sa wazne już tylko kilka dni

Więc spokojnie poczekamy na Hanie:)

aha- od Pani Kathariny z Niemiec Szanta dostała 30 zł co bank przeliczył na 123 zł. Przeleje Agatko na Twoje konto na potrrzeby suni :)

BARDZO DZIĘKUJEMY PANI KATHARINA <3

milosc-ruchomy-obrazek-0629.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

wiesz Agatko, te wyróżnienia po Tosce chyba i tak juz się nie przydadzą, bo sa wazne już tylko kilka dni

Więc spokojnie poczekamy na Hanie:)

aha- od Pani Kathariny z Niemiec Szanta dostała 30 zł co bank przeliczył na 123 zł. Przeleje Agatko na Twoje konto na potrrzeby suni :)

BARDZO DZIĘKUJEMY PANI KATHARINA <3

milosc-ruchomy-obrazek-0629.gif

Dziękuję pięknie Pani Katharinie za 30€ czyli 123 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Szanta ma jeszcze chwile, kiedy opuszcza uszy, kuli się, ale ogólnie jest radosną sunią. Potrafi się bawić, biegać wesoło, zaczepiać. Podczas głaskania zdarza jej się popuścić mocz, ale jest to spowodowane nadmiernymi emocjami, niż np. strachem. Szanta lubi ludzi w tym dzieci, toleruje inne psy i koty. Gdy zostaje sama domu jest cicha i grzeczna, czyli nie niszczy, nie wyje. Czystość utrzymuje w 80-90 %. Nadal problemem (choć mniejszym) jest przechodzenie przez próg. Przychodzi do nas na zawołanie, utrzymuje ciągły kontakt z człowiekiem. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2019 o 13:12, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Szantusia śliczna, na pewno będę odwiedzać wątek. Agatko, mogę napisać ogłoszenie, jak juz sunia będzie gotowa do adopcji.

Asiu, pora na twórczość ;)) Będę bardzo wdzięczna na spółę z Szantusią.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2019 o 23:34, Havanka napisał:

Przypadkowo trafilam na watek Szanty i.... wpadlam jak sliwka w kompot. Suczka jest cudna i pomimo, ze tak dlugo za kratami,to wciąż jest pelna radości. Dobrze,ze dostala szansę na odmiane życia,bo w takim miejscu psy szybko sie starzeja i tracą nadzieję. Proszę,podeslijcie numerek. Postaram się cos wpłacić i w przyszłości mogę pomoc w ogłoszeniach suni.

Havanko, uśmiecham się w imieniu Szantusi (choć nie umiem tak ładnie jak ona ;)) o ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agat21 napisał:

Bojé się, że w tym miesiãcu tego nie udźwignę, leczenie mojego psa tydzień temu pochłonęło 1100 zł :( Czy można sterylkę przełożyć?

Może zrób bazarek cegiełkowy? Zawsze parę groszy uzbiera się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...