Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

3 minuty temu, agat21 napisał:

Jak możliwy jest tak straszny brak szacunku dla żywych stworzeń? :((

Kiyoshi, dzięki, że jesteś.. Łatwiej żyć.

...i z wzajemnością agat <3  <3

 

Dobrze, że pokazuja takie rzeczy. Może choc jedna osoba się własnie przebudziła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przypadkowo trafilam na watek Szanty i.... wpadlam jak sliwka w kompot. Suczka jest cudna i pomimo, ze tak dlugo za kratami,to wciąż jest pelna radości. Dobrze,ze dostala szansę na odmiane życia,bo w takim miejscu psy szybko sie starzeja i tracą nadzieję. Proszę,podeslijcie numerek. Postaram się cos wpłacić i w przyszłości mogę pomoc w ogłoszeniach suni.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak nagła i ogromna zmiana w życiu Szanty była dla niej samej dużym przeżyciem. Poza tym długa podróż też ją dodatkowo wymęczyła. Za kilka dni sunia ochłonie, pozna nowy teren, ludzi i inne psy. Dopiero pokaże swój urok osobisty ! Cieszę się bardzo, ze jest juz w hoteliku !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szanta jest zdezorientowana, przestraszona, ale ma przebłyski ciekawości świata i chęci bliskości z człowiekiem. Niestety podsikuje podczas głaskania, ma problemy z przechodzeniem przez próg w jedną i drugą stronę, na dworze głównie wącha, trudno jej było zrobić zdjęcie z podniesioną głową. Podczas wchodzenia do domu zapiera się łapami. Jest szczuplejsza, niż wydaje się na zdjęciach, ale mimo wszystko dość masywna. Cudny ma pycholek, mam nadzieję, że za kilka dni rozluźni się i będę mogła ją całą wytarmosić i wycałować.Póki co jest cichutka, chciałaby się zapaść pod ziemię. Jutro wizyta u weta. Wg schronu ma szczepienie na wściekliznę, wiek 4 lata, nie była sterylizowana, ani czipowana.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Havanka napisał:

Przypadkowo trafilam na watek Szanty i.... wpadlam jak sliwka w kompot. Suczka jest cudna i pomimo, ze tak dlugo za kratami,to wciąż jest pelna radości. Dobrze,ze dostala szansę na odmiane życia,bo w takim miejscu psy szybko sie starzeja i tracą nadzieję. Proszę,podeslijcie numerek. Postaram się cos wpłacić i w przyszłości mogę pomoc w ogłoszeniach suni.

Dziękuję kochana! Zaraz prześlę konto. I chętnie skorzystam z pomocy przy ogłaszaniu :)

image.png.28a9328cda4a43a40a3082e8d77207f4.png

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Szanta jest zdezorientowana, przestraszona, ale ma przebłyski ciekawości świata i chęci bliskości z człowiekiem. Niestety podsikuje podczas głaskania, ma problemy z przechodzeniem przez próg w jedną i drugą stronę, na dworze głównie wącha, trudno jej było zrobić zdjęcie z podniesioną głową. Podczas wchodzenia do domu zapiera się łapami. Jest szczuplejsza, niż wydaje się na zdjęciach, ale mimo wszystko dość masywna. Cudny ma pycholek, mam nadzieję, że za kilka dni rozluźni się i będę mogła ją całą wytarmosić i wycałować.Póki co jest cichutka, chciałaby się zapaść pod ziemię. Jutro wizyta u weta. Wg schronu ma szczepienie na wściekliznę, wiek 4 lata, nie była sterylizowana, ani czipowana.

Bardzo bardzo Ci dziękuję za wieści, przepraszam, że dziś byłam trudno dostępna, ale cały dzień praktycznie za kierownicą, niedawno wróciłam.. Biedna sunieczka, widać, że lata w schronie dają znać o sobie, dobrze, że została u niej ciekawość i chęć bliskości z człowiekiem. Wiem, że zdziałasz cuda jak zwykle :)

image.png.e13b5c054352834ff2978b8f09119f08.png

Podeślij mi koszt transportu od Patrycji do Was, proszę. 

 

Link to comment
Share on other sites

Też zajrzałamdo cudnej suni, dobrze że już poza kratami.

Postaramsię coś przelać dla niej ale po pierwszym bo na razie jestem pod kreską. Jak mi wpłynie emerytura to poprosze o numer konta na PW.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...