Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Szanta jest niepewna przy pierwszym poznaniu, ale potem już chętnie poddaje się głaskom. Nie jest jednak typem narzucającym się. Czasami z emocji popuszcza mocz, ale jest to już coraz rzadziej. Do innych psiaków jest jak najbardziej pozytywnie nastawiona, natomiast bywa zazdrosna o człowieka, o smaczki i wtedy odgania zagrażające towarzystwo. Dzieci lubi, na koty nie zwraca większej uwagi. Stresuje ją jeszcze ubieranie w szelki i jeśli chce się ją przytrzymać za obrożę, coś przy niej zrobić. Jak zpomni o wszystkich swoich troskach, to jest pogodna, szalona, radosna.

Dzięki za kolejne informacje o Szantusi :) Może coś w ogłoszeniach jeszcze dodamy? 

Link to comment
Share on other sites

Może Hania mogłaby zrobić jeszcze kilka zdjęć Szantuni gdzies w domu ?? Przydałyby się do ogłoszeń.

Z tego co widze sunia ma 2 olx- na Wrocław i Warszawe? dorobie jej na Poznań, Gorzów i Zieloną, tylko mam pytanie- czy wszystko w tekstach się zgadza? chyba Szanta własnie nie za dobrze chodzi na smyczy....

:)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, kiyoshi napisał:

Zrobiłam takie ogłoszenie na Zieloną Góre, ale prosiłabym o poprawki, bo nie wiem czy dobrze "wyczuwam" sunie ;)

https://www.olx.pl/oferta/szanta-sunia-wrazliwa-lagodna-ulegla-szuka-cieplego-domu-CID103-IDzKb3E.html

Dzięki kochana! Tutaj już Szafrika musi się wypowiedzieć, ale bardzo mi się ogłoszenie podoba :) 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, kiyoshi napisał:

Z tego co widze sunia ma 2 olx- na Wrocław i Warszawe? dorobie jej na Poznań, Gorzów i Zieloną, tylko mam pytanie- czy wszystko w tekstach się zgadza? chyba Szanta własnie nie za dobrze chodzi na smyczy....

Moje ogłoszenie jest na Waszawę. Jeśli tekst nie zgadza się z zachowaniem suni, proszę o konkretne uwagi, zmenie.

Link to comment
Share on other sites

Szanta mi bardzo przypomina naszą Roki z przytuliska, tylko Roki była prawie 2 razy większa...

Mam nadzieje, że znajdzie tak samo fantastyczny dom jak nasza sunia. na razie widze, że moje ogłoszenia mają bardzo mała oglądalność. Wydaje mi sie, że to jednak kwestia zdjęć. Hania ma teraz pewnie psiaczki majówkowe- właścicielskie, ale mam nadzieje, że po wekendzie uda się zrobić suni sesje ;) mam teraz czas to mogłabym troche intensywniej popracować nad ogłoszeniami

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam ogromne za zaglądanie do Szanty. Też tak myślę, że jakieś nowe zdjęcia by się przydały. Teraz przez ten długi weekend chyba mniejsze zainteresowanie psiakami do adopcji :( 

Ja do jutra też wyjechana i bez dostępu do komputera, zaglądam tylko z telefonu, po powrocie wyróżnię ogłoszenia, z nowymi zdjęciami może ruszą lepiej..

Link to comment
Share on other sites

Szanta otrzymała od Koji 20 zł stałej deklaracji 2 maja - dziękuję pięknie! Dopiero dziś po powrocie z majówki weszłam na konto, i dlatego z opóźnieniem zapisuję  ;)

image.png.5ca3daf555804d24c2a9bf6ec6ccdf59.png

Zapłaciłam dziś kwietniowe hotelowanie Szantusi 360 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...