Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY. Zbieramy na transport i karmę Hepatic dla Toffika ! Do 3.04, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

Zapraszam dziś na kolejny bazarek transportowy.

Tym razem przeznaczony dla małego, starszego i bardzo zaniedbanego pekińczyka - Toffika. Tz Toli znalazł go biegnącego środkiem drogi. Prawdopodobnie został wyrzucony z samochodu. Jak zawsze niezawodne Anula i Bogusik przejęły nad nim opiekę i przy odrobinie szczęścia wyczarują mu wspaniały, pełen empatii dom, tak, jak innym swoim podopiecznym. W pierwszych dniach kwietnia, Rodzice Pani Oli przewiozą pieska za darmo aż do Brzegu, gdzie przejmie go Szafirek i dostarczy do Hoteliku pod Nową Solą. W tym miejscu psy odmieniają swój wygląd, życie i czekają na nowe domy.

Bardzo dziękujemy Rodzicom Pani Oli za darmowy transport do Brzegu. To bardzo duża pomoc !

Naszym celem jest zebranie około 160 zł na przejazd z Brzegu do hoteliku i 150 zł na puszki Hepatic. Toffik ma chorą wątrobę i na razie musi jeść specjalistyczną karmę.

Przedstawiam Wam Toffika: IMGP8022.JPG

a TU jego wątek.

Kolejny raz bardzo Was proszę o pomoc dla tej psiej bidy. Niech całe zło, które doświadczył w swoim życiu, przemieni się teraz w bajkowe życie.

Bazarek potrwa do 3 kwietnia, do godz. 20.00. Pieniążki będę zbierać na swoje konto a potem przekażę Anuli - skarbnikowi Toffika a za transport - Szafirkowi.

Na bazarku zebraliśmy 190 zł + 140 zł = 330 zł. Po opłaceniu transportu (240 zł), na karmę przypadła kwota 90 zł.

Potwierdzenia wykonania przelewów - str. 4

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tu fundujemy Toffikowi transport. Do przejechania jest umowne 160 km. 1 km = 1 zł

Havanka - 10 km - 10 zł

Nesiowata - 10 km - 10 zł

Jo37 - 10 km - 10 zł

Tola - 10 km - 10 zł

Miryca - 60 km - 60 zł

Malwa - 30 km - 30 zł

Sonia71 - 10 km - 10 zł

Jolanta 08 - 10 km - 10 zł

Bakusiowa - 30 km - 30 zł

Nulka07 - 10 km - 10 zł

Zebraliśmy 190 zł.

 

 

Może ktoś skusi sie na piękną, ażurową pisankę, wykonaną z wydmuszki gęsiego jaja, misternie "dzierganą" za pomocą wiertarki, pomalowaną i polakierowaną ?

52d2cded10f0f8ccmed.jpg

Cena 20 zł + przesyłka 10 zł

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jo37 napisał:

Ode mnie też 10 km i puszka.

Joasiu kochana, pięknie dziękuję !!! Życzę Ci dobrego, udanego dnia !

  kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0157
8 godzin temu, Jo37 napisał:

Prosimy o pomoc.

Przyłączam się do prośby. Bez Was kochani, nie poradzimy sobie.

Link to comment
Share on other sites

I ja przybiegłam na bazarek.Havanko z całego serca dziękuję za bazarek.Jak zwykle pomagasz nam ogromnie.Także dziękuję pierwszym wspomagającym o cudnym czułym serduszku.

                                                                                            kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0137

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Z A P R A S Z A MY!

Witaj Danusiu !  Dzięki, ze jesteś !

1 godzinę temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam na bazarek.Havanko z całego serca dziękuję za bazarek.Jak zwykle pomagasz nam ogromnie.Także dziękuję pierwszym wspomagającym o cudnym czułym serduszku.

                                                                                            kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0137

 

Dzień dobry Aniu ! Mam nadzieję, ze z pomocą Dogomaniaków zbierzemy trochę kasy na transport i karmę. Oby i tym razem się udało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Podnoszę bazarek wieczorową porą.

Witaj Aniu ! Dziękuję !

2 godziny temu, Tola napisał:

Melduję się na kolejnym, ratunkowym bazarku Havanki, poproszę 10 km.

Miło Cię widzieć Tolu. Pięknie dziękuję za 10 km !!!

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Zaglądam z zaproszenia

Aska, dziekuję, ze tak szybko przyszłaś. Witaj na bazarku !

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, miryca napisał:

Witam,na wszystkie potrzeby wpłacę 100,00zł.Proszę tradycyjnie o nr konta.

Pozdrawiam

Miryca

Ojej !!!! Miryca, bardzo Ci dziękuję za tak duze wsparcie i za to, że tak szybko odpowiedziałaś.Podobny obraz

Zaraz podeślę numerek. Jeszcze raz dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...