Jump to content
Dogomania

Bazarek dla trzech biednych biedaków :( Niewidomego Fado na utrzymanie, Miłki na dług i Rokyego na leczenie. Pomóżmy psiaczkom biedaczkom. Do 21.04. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, b-b napisał:

Fanty doszły :)

Czajniczek fajny, kawkę już z niego piliśmy. Szkoda ,że taki malutki ,że dla każdego osobno trzeba parzyć ale...apetyt na nią rośnie w czasie oczekiwania :D

Bardzo dziękuję za wiadomość :)

Bo to jest pojedyncza kawiarenka :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto bazarkowe wpłynęły poniższe kwoty:

  •    50,00 zł  od  guccio               25.04.
  •    20,00 zł  od  alma591           25.04.
  •    20,00 zł  od  Jo37                29.04.

Bardzo serdecznie dziękuję

797624422_dlaWaslove.jpg.359eb267be6204bda7c2272ec5f46d08.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

 

Bo to jest pojedyncza kawiarenka :)

Zasugerowałam się opisem II. Kawiarka na 3 kawki nie myśląc o tym ,że pija się kawkę w takich maleńkich "naparstkach " :) Przy mojej "szalonej" częstotliwości picia kawy wystarczy na razie ta dla męża :)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ śliczne butki są na moje kopyta jednak za małe, pozwoliłam sobie przekazać je na bazarek dla Duszka. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz za użycie Twoich zdjęć z bazarku. Ja mogłabym zrobić swoje zdjęcia dopiero jutro, przy dziennym świetle, a tak butki już mogą być na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Droga Elik,czy moja wpłata za fanty dotarła?

Dotarła :) Bardzo dziękuję. Jest dopisana w poście powyżej.

Twoje fanty wyślę jednak pocztą jako paczka, bo kurier to też koszt około 16 złotych więc na jedno wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Ponieważ śliczne butki są na moje kopyta jednak za małe, pozwoliłam sobie przekazać je na bazarek dla Duszka. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz za użycie Twoich zdjęć z bazarku. Ja mogłabym zrobić swoje zdjęcia dopiero jutro, przy dziennym świetle, a tak butki już mogą być na bazarku.

Szkoda, że nie przydadzą się Tobie, ale oczywiście nie mam nic przeciwko wykorzystaniu moich zdjęć. Szkoda, że i Duszkowi też już nie posłużą :( Tak bardzo mi żal tego psiaczka i nie mogę się z tym pogodzić, że nie było mu dane skosztować dobrego życia u kikou :(

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, elik napisał:

Dotarła :) Bardzo dziękuję. Jest dopisana w poście powyżej.

Twoje fanty wyślę jednak pocztą jako paczka, bo kurier to też koszt około 16 złotych więc na jedno wyjdzie.

A co z przesyłką krokomierza?Osobno jak rozumiem.To chyba te 50 zł za mało.Nie myślałam,że będą dwie przesyłki.I co teraz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...