Jump to content
Dogomania

Bazarek dla trzech biednych biedaków :( Niewidomego Fado na utrzymanie, Miłki na dług i Rokyego na leczenie. Pomóżmy psiaczkom biedaczkom. Do 21.04. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Radek napisał:

Chyba za bardzo się nie zmieniły, ale zaraz obieram ziemniaki do barszczu i obwód może się zmienić;) 

Po ziemniakach może się nie zmieni, ale przecież nie samymi ziemniakami człowiek żyje :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Po ziemniakach może się nie zmieni, ale przecież nie samymi ziemniakami człowiek żyje :)

No przecież. I kiełbasa była w barszczu i jajko:) Na szczęście po obiedzie sobie wędrowaliśmy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, wobec upływu wyznaczonego czasu, bazarek uznaje się za zamknięty.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którymi są:

betka                                                   fanty nr I, IA i I B,

Anna G-R                              fanty nr 1 – 40,

Negra & Anna                         fanty nr 56 – 61,

Themagda                             fanty nr 62, 62 A I 62 B,

ja i moi znajomi z dogo i z posa dogo    fanty nr 63 – 95 oraz II – V,

anica                                  fanty nr 96 – 99.

 Równie serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom bazarku: kupującym, w tym również serduszka, licytującym i tym dopingującym.

Jeszcze nie podsumowałam dokładnie wyniku tego bazarku, ale wydaje mi się, tak na oko, że jest bardzo dobry.  Swoim zaangażowaniem pomogliście psiakom zaspokoić ich potrzeby, jeśli nie wszystkie, to na pewno w dużej mierze, za co bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękuję.

 

2024895379_dzikuj1.jpg.4da83540e5503a462781289ff7c10caa.jpg     urodziny1.jpg.17f23cb14fe27500a2e9837b174d3f76.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Dziękuję za dane do przelewu:) 

 

Bardzo proszę :)  Jutro dowiem się na poczcie czy funkcjonuje jeszcze "Paczka mini"  Twoje dwie ramki do zdjęć najlepiej wpasowałyby się do takiej przesyłki.  Myślę, że kilka fantów też mogłyby z tego skorzystać. Jutro będę wiedziała i przekażę na wątku czyje fanty w takiej przesyłce będą mogły odbyć podróż do właściciela :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Odbiorę osobiscie:-D

Wysłałam do themagda SMS-a z zapytaniem czy mogę podać nr telefonu i czekam na odpowiedź. Najlepiej będzie, jak się same umówicie na odbiór. Gdy wpłata pojawi się na koncie dam znać themagda, że może się umawiać na przekazanie fantu.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, UlaFeta napisał:

Odbiorę osobiscie:-D

 

6 godzin temu, elik napisał:

Wysłałam do themagda SMS-a z zapytaniem czy mogę podać nr telefonu i czekam na odpowiedź. Najlepiej będzie, jak się same umówicie na odbiór. Gdy wpłata pojawi się na koncie dam znać themagda, że może się umawiać na przekazanie fantu.

Jestem po rozmowie z themagda. Na PW podam Jej nr telefonu.  Wpłać 85,00 zł na podane konto i jak napiszę na wątku, że wpłata wpłynęła, możesz dzwonić do themagda i umawiać się na odbiór fantu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Nie ma już Mini paczki.

Nie ma? Szkoda, to była korzystna forma przesyłania. Co korzystne to poczta likwiduje, bo o klientów wcale się nie martwi. Kolejki jak były, tak są.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

 

Jutro dowiem się na poczcie czy funkcjonuje jeszcze "Paczka mini"  Twoje dwie ramki do zdjęć najlepiej wpasowałyby się do takiej przesyłki. 

Paczki mini nie ma (buu), ale poszukałem i mam obok domu kiosk z Paczką w Ruchu. Może to by było dobre rozwiązanie?

8 godzin temu, elik napisał:

 Co korzystne to poczta likwiduje, bo o klientów wcale się nie martwi.

Pewnie ma być korzystnie nie dla klienta, a dla stanu konta poczty:/

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Radek napisał:

Paczki mini nie ma (buu), ale poszukałem i mam obok domu kiosk z Paczką w Ruchu. Może to by było dobre rozwiązanie?

 

To będzie bardzo dobre rozwiązanie :) Podaj proszę na PW te dane, o których pisałam, że są potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

 

Jestem po rozmowie z themagda. Na PW podam Jej nr telefonu.  Wpłać 85,00 zł na podane konto i jak napiszę na wątku, że wpłata wpłynęła, możesz dzwonić do themagda i umawiać się na odbiór fantu.

Troche zaufania:(

Pieniazki już masz na koncie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, christo_fair napisał:

Dzień dobry :) Nie dostałam numeru konta do wpłaty i jeśli mam czekać - to oczywiście czekam, a jeśli gdzieś uciekło, to nieśmiało się przypominam :)

Witaj :) Przepraszam za opóźnienie.  To  chyba z przejedzenia świątecznego :) Numer już na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...