Jump to content
Dogomania

Bazarek dla trzech biednych biedaków :( Niewidomego Fado na utrzymanie, Miłki na dług i Rokyego na leczenie. Pomóżmy psiaczkom biedaczkom. Do 21.04. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

5 godzin temu, ona03 napisał:

A no właśnie, jak nie wystawiałam, jak wystawione .... hi hi

Najważniejsze, że moje :)

Super :) Jeśli chcesz, to możesz mieć swoje żuberki już teraz. Podaj adres na PW, a ja podam nr konta. Niestety nie wiem jaka będzie finalna kwota, tj. po dodaniu opłaty pocztowej, bo od 1.04. są nowe ceny na listy, ale jeśli masz możliwość odebrania przesyłki w kiosku Ruchu, to opłata wyniesie 8,45 lub 9,99 zł w zależności ile zaważą żuberki. Jeśli do 1 kg, to opłata wyniesie 8,49 zł, a jeśli powyżej 1 kg to opłata wyniesie 9,99 zł.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Radek napisał:

Podrzucę pogodnie, pomimo deszczu;) 

Pomimo deszczu???? W kraku piękna, słoneczna pogoda. Byliśmy dzisiaj z mężem na Rynku na zaległej pajdzie ze smalczykiem :)  Było pięknie i pysznie. Mniam mniam...

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, zachary napisał:

Eliku, wrzuć mi słuchawki do koperty bąbelkowej i wyślij zwykłym listem pocztą. Tak mi najwygodniej. Przeleję na kopertę i znaczek 20 zł. Chyba wystarczy?...Czyli przeleję 30 zł.Jesli nie, to oczywiście dopłacę.

Dziękuję ok :)

3 dyszki na pewno wystarczą, a myślę, że nawet będzie za dużo :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Super :) Jeśli chcesz, to możesz mieć swoje żuberki już teraz. Podaj adres na PW, a ja podam nr konta. Niestety nie wiem jaka będzie finalna kwota, tj. po dodaniu opłaty pocztowej, bo od 1.04. są nowe ceny na listy, ale jeśli masz możliwość odebrania przesyłki w kiosku Ruchu, to opłata wyniesie 8,45 lub 9,99 zł w zależności ile zaważą żuberki. Jeśli do 1 kg, to opłata wyniesie 8,49 zł, a jeśli powyżej 1 kg to opłata wyniesie 9,99 zł.

Eliczku, na spokojnie po świętach, przed i tak nie ma szans, takie wariactwo, wiem, wysyłam badylki ....

A czy wszystkie fanty są w jednym miejscu, czy kilka wysyłek ?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Radek napisał:

Trochę zazdroszczę. U nas pada do tej pory. Pajda smakowała?

Oooo tak, była pyszna. Była na bogato, bo oprócz smalcu, na pajdzie wylądowała podsmażana cebulka, kawałeczki różnych kiełbas i plastry kiszonego ogóra. Ach co za smak. Chlebek był przepyszny i podsmażony na ogniu. Skórka chrupiąca. P y s z n o ś c i  :)

W kraku dzisiaj załamanie pogody. Nie ma słońca, jest za to mgła :(   Tak więc dzisiaj nie ma czego zazdrościć.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

Czas najwyższy obudzić bazarek:) 

Dzięki Radku za pobudkę   :)

12 minut temu, guccio napisał:

 

Radkowe budzenie bazarku poskutkowało.Poproszę nr 14 CW i zastanowię się jeszcze nad bezrękawnikiem.

Witaj guccio   :)     Bardzo dziękuję za przybycie i pomoc bezdomniaczkom    643055249_kwiatki8.jpg.b8c063e005ab37df44286ffe7cb6bfde.jpg

Już pędzę zanotować    biegne.gif.cd5ce773f1e593a636ff51974f47bb78.gif

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ona03 napisał:

Eliczku, na spokojnie po świętach, przed i tak nie ma szans, takie wariactwo, wiem, wysyłam badylki ....

A czy wszystkie fanty są w jednym miejscu, czy kilka wysyłek ?

Ok jak sobie życzysz, załatwimy po świętach :)

Fanty są u mnie za wyjątkiem fantów nr 61,  61 A i B, które podarowała themagda i są u Niej. Jest możliwy odbiór tych fantów w W-wie.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, guccio napisał:

 

Radkowe budzenie bazarku poskutkowało.

A mi lajki wyszły...

6 godzin temu, elik napisał:

Oooo tak, była pyszna. Była na bogato, bo oprócz smalcu, na pajdzie wylądowała podsmażana cebulka, kawałeczki różnych kiełbas i plastry kiszonego ogóra. 

Ogórek kiszony jest super do smalcu. Mniam. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 17.04. na konto bazarkowe wpłynęło sporo kasy, a jeszcze więcej nadpłat :)

  • 30,00 zł  od zachara  - nadpłata 16,70 zł   -  fanty w drodze,
  • 30,00 zł  od Bogusik  - nadpłata 15,00 zł,
  • 100,00 zł  od jaguska i tu też będzie duża nadpłata, ale jeszcze nie wiem ile, bo nie znam odpłatności za przesyłkę. Koszt fantów to 38,00 zł, a jaguska przysłała 100,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za hojność

1621253233_dlaWaslove.jpg.35a458496e0aa0563bcafc5677c3b642.jpg

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Radek napisał:

A co tu tak cicho? 

No właśnie. Może to już przedświąteczne porządki, zakupy tak zajmują potencjalnych bazarkowiczów?    Nawet zawodowy podrzucacz bazarków Kamila Proc się nie pojawia, choć Ją zaprosiłam

Dzisiaj dołożę nowe, interesujące fantu, to może pojawią się nowi zainteresowani :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

No właśnie. Może to już przedświąteczne porządki, zakupy tak zajmują potencjalnych bazarkowiczów?    Nawet zawodowy podrzucacz bazarków Kamila Proc się nie pojawia, choć Ją zaprosiłam

Dzisiaj dołożę nowe, interesujące fantu, to może pojawią się nowi zainteresowani :)

!ZAGLĄDAJCIE.Elik obiecuje nowe fanciki!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...