Jump to content
Dogomania

Bazarek dla trzech biednych biedaków :( Niewidomego Fado na utrzymanie, Miłki na dług i Rokyego na leczenie. Pomóżmy psiaczkom biedaczkom. Do 21.04. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, elik napisał:

Masz rację, dlatego tym bardziej polecam korzystanie z usługi Paczka w Ruchu. Bardzo tanie - przesyłka o wadze do 1 kg kosztuje 8,45 zł, a przesyłka do 20 kg (20, nie 2) kosztuje 9,99 zł.

Trzeba tylko podać oprócz adresu,  nr telefonu, na który przysyłają kod uprawniający do odbioru paczki w wybranym wcześniej kiosku ruchu, i adres e-mail na który przysyłają wiadomość, że paczka już czeka na odebranie.

Zachęcam do korzystania z tej możliwości. Szkoda tylko, że nie wszystkie kioski pełnią te usługi i nie we wszystkich miejscowościach są kioski ruchu, ale wtedy można odebrać przesyłkę w miejscowości, w której się np pracuje.

Nie mam takiej możliwości:(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, alma591 napisał:

Czy mogę prosić o wymiary nr45 i czy kurtka nr96 jest z kapturem?

Witam serdecznie  796583009_kwiatki2.gif.917227d2ed1f5ec782aa9c6f39d819c7.gif

Kurtka nr 96 nie posiada kaptura.

45. Dwuczęściowy komplet bez podszewki. Cienki materiał, kostiumik typowo letni.  XXL

       Góra:     szer.w ram. - 47  cm        szer. p/pach.  -  60 cm

                      długość  -  66  cm            długość rękawa  -  26 cm

       Dół:        szer.w psie  min/max  - 37/60x2  cm     długość  -  73  cm 

                          z tyłu niewielkie rozcięcie

        C.W.  -  8,00 zł

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, UlaFeta napisał:

Nie mam takiej możliwości:(

Jak to nie masz? A pytałaś czy jest możliwy odbiór  wypiekacza w W-wie, czyli jeśli tam nie mieszkasz, to przynajmniej bywasz. Nie trzeba być zameldowanym w mieście, w którym chce się odebrać paczkę w kiosku Ruchu.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Jak to nie masz? A pytałaś czy jest możliwy odbiór  wypiekacza w W-wie, czyli jeśli tam nie mieszkasz, to przynajmniej bywasz. Nie trzeba być zameldowanym w mieście, w którym chce się odebrać paczkę w kiosku Ruchu.

Dam rade odebrać.Byle bym adresik miała:-D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2019 o 10:07, elik napisał:

Jak to nie masz? A pytałaś czy jest możliwy odbiór  wypiekacza w W-wie, czyli jeśli tam nie mieszkasz, to przynajmniej bywasz. Nie trzeba być zameldowanym w mieście, w którym chce się odebrać paczkę w kiosku Ruchu.

elik

Ja mieszkam w Warszawie:)chodziło mi czy jest możliwy odbiór osobisty.(jak go wylicytuje)

Tylko tyle:-D

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, UlaFeta napisał:

dziękuję 

czy to ustrojstwo jest u Ciebie?

Nie, jest w W-wie.

2 godziny temu, UlaFeta napisał:

elik

Ja mieszkam w Warszawie:)chodziło mi czy jest możliwy odbiór osobisty.(jak go wylicytuje)

Tylko tyle:-D

Po mojej informacji, że można odbierać paczki w kioskach Ruchu napisałaś tak, że można było myśleć, że tam gdzie mieszkasz nie ma kiosku Ruchu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...