Jump to content
Dogomania

Bazarek dla trzech biednych biedaków :( Niewidomego Fado na utrzymanie, Miłki na dług i Rokyego na leczenie. Pomóżmy psiaczkom biedaczkom. Do 21.04. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

25 minut temu, Gabi79 napisał:

Tkie ekstra te rzeczy, nie chce mi się czekać do końca bazarku, a w dzień wypłaty można, a nawet wypada poszaleć.

Będę prosiła Paczkę w Ruchu

Sie robi Gabrysiu :) Prześle Ci nr konta i kwotę  :)

Link to comment
Share on other sites

Elu, kochana i nieoceniona z całego serca dziękuję za ten suuuper bazarek buziak.gif  jak zwykle stawiam się do podrzucania i na razie poproszę - nr 64 KT,  niezbędnik dla mężczyzny ( i kobiety ;) i może spróbuję ,wypiekacz do chleba CW

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Ja też wolę wszystko prać w pralce, niż czyścić chemicznie :)

Ja prałabym ją, ale w niskiej temperaturze.

Bardzo dziekuję za wszystkie odpowiedzi , niestety .. dopiero teraz dokładnie przeczytałam wymiary  i ciut za wąsko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Besia11 napisał:

Dzień dobry, proszę o wymiary spodni nr 55 .

Witam serdecznie i dziękuje za odwiedzenie bazarku  539562233_kwiatki8.jpg.7830c01adafb580a2ea606792811884a.jpg

55. Damskie spodnie z wstawką z gumy w pasie.

       szer. w pasie mini/max -  41x2/45x2   cm        szer. nogawki na dole  -  18,5x2  cm

        długość  zewnętrzna nogawki - 98  cm   długość  wewnętrzna nogawki  - 68,5  cm

        C.W.  -  6,00 zł

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

Bardzo dziekuję za wszystkie odpowiedzi , niestety .. dopiero teraz dokładnie przeczytałam wymiary  i ciut za wąsko

Szkoda, bo fanty fajne i niedrogie :)

Dziękuję za info i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Besia11 napisał:

Dziękuję za podanie wymiarów spodni, szkoda ale muszę zrezygnować ,

ale poproszę nr 61 wypiekacz za 80 zł

Dziękuję za informację i za udział w bazarku    369638933_kwiatki8.jpg.906e25735f9df90731b85c68d1c97ceb.jpg

Pędzę zanotować :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2019 o 21:26, UlaFeta napisał:

Dzieki:)

Pytalam,bo strasznie przesylki zdrozaly :( Okropicznie :((((

Masz rację, dlatego tym bardziej polecam korzystanie z usługi Paczka w Ruchu. Bardzo tanie - przesyłka o wadze do 1 kg kosztuje 8,45 zł, a przesyłka do 20 kg (20, nie 2) kosztuje 9,99 zł.

Trzeba tylko podać oprócz adresu,  nr telefonu, na który przysyłają kod uprawniający do odbioru paczki w wybranym wcześniej kiosku ruchu, i adres e-mail na który przysyłają wiadomość, że paczka już czeka na odebranie.

Zachęcam do korzystania z tej możliwości. Szkoda tylko, że nie wszystkie kioski pełnią te usługi i nie we wszystkich miejscowościach są kioski ruchu, ale wtedy można odebrać przesyłkę w miejscowości, w której się np pracuje.

Poniżej jest link do strony, na której można znaleźć kiosk Ruchu najbliższy miejsca zamieszkania lub pracy.

https://www.paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...