Jump to content
Dogomania

Tofik odszedł za TM-20.12.2019.Tofik-bardzo zaniedbany pekinek-psie nieszczęście.Tofik od 29.04.19 już w swoim DS-15km od Nowej Soli.


Anula

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 28.05.2019 o 00:13, b-b napisał:

Strasznie cieszą relacje z domu gdy jeszcze nie tak dawno chłopak był sam na ulicy a teraz pełen radości żyje w swoim kochającym domu:) 

Ja tez uwielbiam te relacje z nowych domów, zwłaszcza widok zadbanych, uśmiechniętych psiaków:)

Ich życie zmienia się diametralnie!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Psiaki zadbane,czyściutkie i zapewne bardzo kochane.Cudnie jest czytać wiadomości,śledzić dalsze dzieje i oglądać przepiękne zdjęcia.

Bogusik chyba wszystkie domki uwielbiają bo co chwile są o psiakach wiadomości.Ma dar Kochana Bogusik do nawiązywania kontaktu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Psiaki zadbane,czyściutkie i zapewne bardzo kochane.Cudnie jest czytać wiadomości,śledzić dalsze dzieje i oglądać przepiękne zdjęcia.

Bogusik chyba wszystkie domki uwielbiają bo co chwile są o psiakach wiadomości.Ma dar Kochana Bogusik do nawiązywania kontaktu.

Tak, to prawda ! Ja też z radością czytam wieści z domów stałych, zwłaszcza, kiedy są tak dobre, jak te. Fajnie jest wiedzieć, jak sie im żyje w nowych miejscach, czy są zdrowe i szczęśliwe. A kiedy jeszcze są fotki to już tylko można popłakać z radości !

Nasza Bogusia to PEREŁKA ! Ma "nosa" do dobrych domków ! Razem tworzycie Anulko idealny duet.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Wczoraj otrzymałyśmy bardzo smutną wiadomość,że 20.12.19 Tofik odszedł za TM [*]

Rozmawiałam dzisiaj z p.Justyną i powiedziała mi,że wszystko niemalże na raz spadło na niego.Najpierw odezwały się problemy z tylnymi łapkami,później zaczął kaszleć i stwierdzono,że zapada się tchawica,a w płucach zaczęła zbierać się woda.Mimo zastosowania wszelkich możliwych leków Tofiś umarł na kolanach pani Justyny.Cała rodzina bardzo to przeżyła i nadal nie mogą się pozbierać po jego stracie.Sunia Lala,z którą Tofiś był bardzo zżyty,chodzi i wciąż go szuka,jest bardzo smutna...

Nas ta wiadomość też bardzo poruszyła i nie jest nam łatwo się z tego otrząsnąć.Jedynie sobie powtarzam,że choć nie długo dane mu było cieszyć się dobrym życiem, to jednak przez te kilka miesięcy miał u swojego boku dbających i kochających go ludzi.Nie umierał w samotności w bólu i bez pomocy...

Toficzku,biegaj chłopaczku po bezkresnych i zielonych łąkach za TM [*]

                                        znicz-serce.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...