Jump to content
Dogomania

Tofik odszedł za TM-20.12.2019.Tofik-bardzo zaniedbany pekinek-psie nieszczęście.Tofik od 29.04.19 już w swoim DS-15km od Nowej Soli.


Anula

Recommended Posts

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Śliczny jest. Oby przypadł mu w  udziale los podobny do jego poprzedniczki w hotelu.

Yoy/Nutka ma wspaniały domek i mam ogromną nadzieję,że Toficzek znajdzie równie dobry.

Czyż nie ma życia jak królewna? :)

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tofik był dzisiaj u weta. Wetka obejrzała wcześniejsze badania krwi, osłuchała Tofika, obmacała itd. Mam jutro termin na zabieg i chciałam korzystając z okazji wykastrować psiaka, ale Wetka się nie zgodziła. Zrobiła kolejne badanie krwi, z którego wynika, że fosfataza jest bardzo wysoka i nadal rośnie, co może wskazywać na zespół Cushinga,  lub zapalenie dróg żółciowych. Jutro mam przynieść mocz do badania. Po za tym są szmery na serduszku, zalecone echo serca, no i stan zapalny przyzębia, do usunięcia jeden ząb na pewno. A więc umówię się na echo w Zielonej Górze, być może trzeba będzie wspomóc serce farmakologicznie, a może będzie wystarczyła tylko obserwacja. Jutro badanie moczu albo potwierdzi, albo wykluczy Cushinga, jeśli wykluczy, to Tofik dostanie antybiotyk na drogi żółciowe i zęby. Wetka określiła wiek na 7-8 lat. Uszy czyste. Tofik został dzisiaj zaszczepiony na wściekliznę i choroby zakaźne.

IMG_20190408_134731_800x600.jpg

IMG_20190408_134740_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Autentycznie niepokojące wiadomości o naszym Toficzku.Jednak jak wdrąży się leczenie to sądzę,że stan zdrowia się poprawi.Nie dopuszczam myśli o Cusingu bo to by było najgorsze co się może psu przytrafić.Trzeba zrobić wszystkie możliwe badania.

Tola,Tofik ma obiecaną pomoc z Fundacji za kastrację i szczepienie.Faktura jest za szczepienie i badanie.Napisz jak ją podzielić.

A może być tak,że my teraz opłacimy tą fakturę całościowo a Fundacja kastrację.Nie wiem pomyśl aby było dobrze.Jutro jeszcze badanie moczu będzie no i czeka echo serca,zapewne jakieś dojdą leki..

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Autentycznie niepokojące wiadomości o naszym Toficzku.Jednak jak wdrąży się leczenie to sądzę,że stan zdrowia się poprawi.Nie dopuszczam myśli o Cusingu bo to by było najgorsze co się może psu przytrafić.Trzeba zrobić wszystkie możliwe badania.

Tola,Tofik ma obiecaną pomoc z Fundacji za kastrację i szczepienie.Faktura jest za szczepienie i badanie.Napisz jak ją podzielić.

A może być tak,że my teraz opłacimy tą fakturę całościowo a Fundacja kastrację.Nie wiem pomyśl aby było dobrze.Jutro jeszcze badanie moczu będzie no i czeka echo serca,zapewne jakieś dojdą leki..

Ok, opłacimy kastrację, będzie faktycznie łatwiej nie dzielić faktury. Zostaniee wtedy te 45 zł do wykorzytania na inne badanie lub na dołożenie do hotelowania.

Zmartwiłam się tym, co napisała Hania, zwłaszcza tym podejrzeniem Cusinga, czekamy w takim razie na kolejne badanie:(.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Ok, opłacimy kastrację i wtedy zostanie jeszcze te 45 zł do wykorzystania.

Zmartwiłam się tym, co napisała Hania, zwłaszcza tym podejrzeniem Cusinga, czekamy w takim razie na kolejne badanie:(.

 

 

To w takim razie wysyłam pieniążki za fakturę do Hani.

Link to comment
Share on other sites

Acha, Tofik został też dzisiaj zaczipowany, oczywiście gratis od nas. Model z niego nie taki łatwy, ponieważ jak tylko ruszę się krok w tyłu czy w bok, by zrobić zdjęcie, to Tofik od razu robi 2 kroki w moim kierunku, nawet jak sobie wygodnie leży :) Ale daliśmy radę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, szafirka napisał:

Mi się wydaje,  że to nie Cushing, no ale badania trzeba zrobić. Jeśli chodzi o rozliczenia, to ja zawsze wystawiam fakturę fundacji ZEA na daną kwotę, więc wszystkie wydatki można dzielić jak Wam wygodnie.

Haniu,nie wysyłaj faktury do Fundacji za szczepienie i za badanie.Pieniążki za nią są już wysłane do Ciebie.

20 godzin temu, Tola napisał:

Ok, opłacimy kastrację, będzie faktycznie łatwiej nie dzielić faktury. Zostaniee wtedy te 45 zł do wykorzytania na inne badanie lub na dołożenie do hotelowania.

Zmartwiłam się tym, co napisała Hania, zwłaszcza tym podejrzeniem Cusinga, czekamy w takim razie na kolejne badanie:(.

Tola,pozostaje kastracja tylko do opłacenia,jeżeli do niej dojdzie.Resztę wydatków pozostaje w naszej gestii.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Wczoraj zapłaciłam Hani za transport Tofika 240 zł. Pozostałą z bazarku kwotę, w wys. 90 zł przelałam dziś na konto Anuli. Aniu, kiedy je otrzymasz, potwierdź proszę na bazarku, ok?

Bardzo,bardzo dziękuję.Potwierdzę jak pieniążki dotrą.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam wiadomość od Hani,że udało jej się dzisiaj zebrać siuśki i wynik będzie jutro.Na Echo serca jadą do Zielonej G. w czwartek.Dobrze,że tak szybko jest termin na badanie serduszka.Kciuki mocno zaciskamy!

Trzymam kciuki za dobre wyniki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...