Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

logo.jpg
 

CHARAKTERYSTYKA IMPREZY

Zawsze marzyłeś o wspólnych wakacjach ze swoim czworonogiem? Obóz z Psem „Cztery Łapki” organizowany przez ViaCamp daje Ci tę możliwość.
Przed Tobą aktywny czas w pięknej okolicy. Nauczymy się wielu nowych, ciekawych rzeczy, nie wspominając o tym, że nie będziemy musieli tęsknić za ukochanym pupilem podczas wakacji.
Na obozie „Cztery Łapki” poznamy podstawowe techniki budowania dobrej relacji ze zwierzęciem, zgłębimy tajniki agility oraz posłuszeństwa. Będziemy wymieniać doświadczenia, trenować, rozmawiać – a to wszystko w gronie ludzi tak samo pozytywnie zakręconych na punkcie psów! Szkolenie oparte jest na pozytywnym wzmocnieniu, gdzie karą ma być brak nagrody. Dążymy do tego, by oboje – zarówno przewodnik, jak i pies bawili się świetnie na obozie. Wspólne zrozumienie pomiędzy obojgiem jest tu najważniejsze.
 

TURNUSY I CENY

Obóz OD DO Cena Miejsca
4Ł 1 29-06-2019 07-07-2019 1499,- Brak miejsc
4Ł 2 08-07-2019 18-07-2019 1799,- Brak miejsc
4Ł 3 19-07-2019 29-07-2019 1799,- Ostatnie miejsca
4Ł 4 30-07-2019 09-08-2019 1799,- Ostatnie miejsca
4Ł 5 10-08-2019 20-08-2019 1799,- Dostępne
     4Ł 6           21-08-2019           28-08-2019           1299,-           Ostatnie miejsca     

Dokładne informacje na temat dostępności miejsc znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Informujemy, że liczba miejsc jest mocno ograniczona.
 

Obóz z Psem "Cztery Łapki" - ViaCamp - Mazury, Ryn

PROGRAM IMPREZY

Zajęcia z Psem – codziennie, dostosowane do warunków pogodowych 
• Treningi agility: nauka pokonywania podstawowych przeszkód, w zależności od poziomu zaawansowania i możliwości uczestników, łączenie przeszkód w sekwencjach, nauka prowadzenia psa po torze.
• Treningi z podstawowego posłuszeństwa: chodzenie na smyczy, przywołanie, nauka siadania, warowania, podstawy aportowania, zostawanie w pozycji siad/waruj.
• Nauka sztuczek, na przykład: podaj łapę, obrót, skok przez nogę (do wyboru).
• Spacery z psami do lasu.
** Psy starsze, w złej kondycji fizycznej, mające nadwagę lub problemy ze stawami nie będą uczestniczyć w zajęciach bądź będą wykonywać mniej obciążające ćwiczenia dostosowane do możliwości psa.
• Wykłady teoretyczne — podczas trwania obozu poruszymy wybrane przez uczestników tematy na przykład: motywacja, mowa ciała psa, psie sporty.
• Zastrzegamy, że program jest orientacyjny i jego realizacja zależy od indywidualnych zdolności przewodnika oraz psa. Każdy pies ma inne tempo uczenia się i robienia postępów.


DODATKOWO W PROGRAMIE

Rejsy Żeglarskie – nie ma nic piękniejszego, jak wypłynąć jachtem na piękne, Ryńskie jezioro. Poznamy podstawy żeglowania i manewrowania jachtem. Wszystkim wtajemniczonym, nasz instruktor przybliży działanie jachtów żeglarskich oraz jak należy się zachować na wodzie podczas różnych warunków atmosferycznych.

Kajaki & Rowerki Wodne – oprócz rejsów warto spędzić rekreacyjne czas na Ryńskim jeziorze z użyciem kajaków i rowerków wodnych. Podczas trwania obozu jest również organizowana podróż rowerowo-kajakowo-żeglarska, w której wyznaczymy sobie cel naszej podróży. Czas naszej podróży zajmuje około 3 godzin.

Wyprawa Kajakowo-Żeglarska – wyruszymy na wyprawę, jedni kajakami, drudzy żaglami. Następnie spotkamy się w miejscu wyznaczonym wcześniej przez kadrę!

Wyprawa Rowerowa – wyprawa rowerami w piękne, Mazurskie lasy. Poruszamy się w kamizelkach oraz kaskach ochronnych, po szlakach do tego przeznaczonych. Nie możemy zapomnieć przede wszystkim o bezpieczeństwie.

Plażowanie – aby odpocząć od intensywnych zajęć, spędzimy czas na plaży, czerpiąc przyjemność z pięknej pogody. Towarzyszyć nam będą różnego rodzaju gry oraz zabawy plażowe.

Noc Pod Gwiazdami NOWOŚĆ! – Czy może być coś piękniejszego niż noc pod gołym niebem z wykorzystaniem naturalnego otoczenia? Wspaniałe okoliczności przyrody, grono przyjaciół, przepyszny prowiant, gitara i ognisko. Takich przyjemności mogą doświadczyć nasi obozowicze. Późnym popołudniem wraz z grupą uczestników wyruszymy w rejs żeglarski ku przygodzie! Po kilku godzinach aktywnego żeglowania przycumujemy naszą żaglówkę do brzegu. Kolejne godziny poświęcimy na wspólne śpiewanie, granie na gitarze i biwakowanie! Noc spędzimy w namiotach, lub na pokładzie jachtu. Z samego rana wyruszymy w rejs powrotny do portu żeglarskiego „Bocianie Gniazdo”.
Udział w rejsie „Noc pod gwiazdami” nie jest obowiązkowy.
 

Obóz z Psem "Cztery Łapki" - ViaCamp - Mazury, Ryn

Obóz z Psem ViaCamp - Mazury, Ryn - Obozy i Kolonie 2019
 

CO NAS RÓŻNI OD INNYCH?

• Mamy regulaminowy, profesjonalnie przygotowany i ogrodzony tor agility, z którego korzystać będą nasze pupile. Tor agility jest własnością ViaCamp.
• W ciepłe dni istnieje możliwość zanurzenia psów w wodzie na obozowej plaży.
• Psiaki śpią razem z uczestnikami w pokojach. Maksymalnie 2 psy w pokoju.
• Zapewniamy bezpieczeństwo każdemu z uczestników – nie przyjmujemy na obóz psów agresywnie nastawionych do ludzi i innych psów.
• Posiadamy młodą, profesjonalną kadrę, która jest związana z wykonywanym sportem oraz ma duże doświadczenie w danej tematyce. Nasi instruktorzy to utytułowane trenerki psów, które aktywnie uczestniczą w zawodach agility. Więcej informacji na temat naszych trenerek znajdziesz na naszej stronie internetowej.
• Zajęcia organizowane są na najwyższym poziomie oraz z pełnym profesjonalizmem.
• Zawsze pamiętamy, że to my jesteśmy dla uczestników - nie oni dla nas! Liczy się niezapomniana oraz bezpieczna zabawa!
 

Obóz z Psem - ViaCamp - Mazury - Obozy i Kolonie 2019


Obóz z Psem na Mazurach - ViaCamp.pl - Obozy i Kolonie Młodzieżowe 2019

Powyższa oferta jest streszczona. Pełne informacje na temat zakwaterowania, transportu, ponadto w programie i dodatkowych atrakcji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Możesz również skontaktować się z nami!
Telefonicznie: 733 078 601
Mailowo: [email protected]
 

Promocje na obozy młodzieżowe 2019 - ViaCamp - Obozy i Kolonie
 

AKTUALNIE TRWA PROMOCJA!

50 worków do rozdania! - zarezerwuj dowolny obóz w trakcie trwania promocji i odbierz za darmo worko - plecak z logo ViaCamp.
Worko - plecaki otrzyma 50 pierwszych rezerwacji od momentu ogłoszenia promocji. Śpiesz się!
Więcej informacji na temat dostępnych rabatów i promocji na obozy 2019 znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Widzimy się wszyscy w wakacje!
Do zobaczenia!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie odliczanie czas zacząć! Już tylko 42 dni do rozpoczęcia I turnusu obozów i kolonii ViaCamp! Liczba wolnych miejsc na poszczególne turnusy jest na wyczerpaniu. Śpiesz się i zarezerwuj je dla siebie!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, które będziecie mogli spotkać na naszych obozach.

Dla każdego, kto nie zdążył się jeszcze wpisać na listę uczestników to ostatni dzwonek, aby to zrobić! Nie czekaj i już teraz zarezerwuj jeden z wielu tematycznych obozów na https://viacamp.pl/

Czekamy na Was! :DObóz z Psem ViaCamp

Obozy Młodzieżowe ViaCamp

Obóz Quadowy ViaCamp

Obozy Młodzieżowe ViaCamp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×