Jump to content
Dogomania

Wisełka z Radys ma dom. Zamieszkała w Jasienicy.


Recommended Posts

15 godzin temu, Sara2011 napisał:

Wieści są ale średnio dobre. Wisełka nie lubi innych psów i kotow :(. Do ludzi, dzieci wspaniała. Jest pogryziona, była mocno zapchlona. Na oko waży ok. 18 kg.

Czyli szukamy domu bez innych zwierząt, dzieci mogą być, więc nie jest tak źle.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, dorota1 napisał:

Czyli szukamy domu bez innych zwierząt, dzieci mogą być, więc nie jest tak źle.

Dzieci jak najbardziej mogą być. Wczoraj Kasia miała gości z dziećmi i Wisełka bardzo ładnie się do zachowywała, nawet do nieznanych jej osób. Trudno, trzeba będzie jej szukać domu bez innych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2019 o 10:19, Sara2011 napisał:

Dzieci jak najbardziej mogą być. Wczoraj Kasia miała gości z dziećmi i Wisełka bardzo ładnie się do zachowywała, nawet do nieznanych jej osób. Trudno, trzeba będzie jej szukać domu bez innych zwierząt.

Wisełka bardzo kocha ludzi , małych i dużych. Jest troszkę do ogarnięcia na spacerach bo wszystko chce sprawdzić, powąchać i to ekspresowo. Koty "toleruje" w domu, przy nas. Na ogrodzie od razu włącza się jej opcja polowania na koty. Z psami kiepsko, toleruje tylko Glinkę.

Została odrobaczona i odpchlona/zabezpieczona przed kleszczami.

IMG_8460.JPG

IMG_8465.JPG

IMG_8466.JPG

IMG_8530.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kasiainat napisał:

Wisełka bardzo kocha ludzi , małych i dużych. Jest troszkę do ogarnięcia na spacerach bo wszystko chce sprawdzić, powąchać i to ekspresowo. Koty "toleruje" w domu, przy nas. Na ogrodzie od razu włącza się jej opcja polowania na koty. Z psami kiepsko, toleruje tylko Glinkę.

Została odrobaczona i odpchlona/zabezpieczona przed kleszczami.

IMG_8460.JPG

 

 

 

Dzięki Kasia za fotki Wisełki <3.  Mam nadzieję, ze jak będzie ładna pogoda to będziesz w stanie jeszcze kilka dorobić żebym mogła wystartować z ogłoszeniami. Na tym zdjęciu Wisełka mi przypomina Nutkę, mam tylko nadzieję ze szukanie domu zajmie mi mnie czasu niż dla Nutki :). Pieniążki za odrobaczenie przelane.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2019 o 14:21, Sara2011 napisał:

Konto to samo co dla Pralinki ale mogę wysłać :)

Przepraszam najmocniej za błąd! Zrobiłam właśnie wpłatę dla Wisełki, ale w tytule wpisałam: Fabia,Agnieszka103... Przepraszam bo wiem, że to robi zamieszanie :(  Następna wpłata będzie oczywiście już prawidłowo opisana: Wisełka, Agnieszka103

Link to comment
Share on other sites

Hihi, mówiłam że pies pierwotny, polski shiba inu :) Psy pierwotne z V grupy FCI miewają kłopoty z innymi psami i lubią polować na małe zwierzęta. Niemniej jednak najczęściej są to świetne psy rodzinne, pod warunkiem że zapewni się im odpowiednio dużo ruchu i zajęć.

Wisełka cudna jest, uszka ma rewelacyjne. Taki malutki niedźwiadek. Aczkolwiek jakoś imię mi do niej nie pasuje... zostaje czy będzie mieć zmieniane?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Agnieszka103 napisał:

Przepraszam najmocniej za błąd! Zrobiłam właśnie wpłatę dla Wisełki, ale w tytule wpisałam: Fabia,Agnieszka103... Przepraszam bo wiem, że to robi zamieszanie :(  Następna wpłata będzie oczywiście już prawidłowo opisana: Wisełka, Agnieszka103

Nie szkodzi :) . Pieniążki już na koncie, ślicznie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2019 o 13:16, Tyś(ka) napisał:

Hihi, mówiłam że pies pierwotny, polski shiba inu :) Psy pierwotne z V grupy FCI miewają kłopoty z innymi psami i lubią polować na małe zwierzęta. Niemniej jednak najczęściej są to świetne psy rodzinne, pod warunkiem że zapewni się im odpowiednio dużo ruchu i zajęć.

Wisełka cudna jest, uszka ma rewelacyjne. Taki malutki niedźwiadek. Aczkolwiek jakoś imię mi do niej nie pasuje... zostaje czy będzie mieć zmieniane?

Tysiu opisałaś doskonale Wisełkę. Bardzo proludzka, do dzieci rewelacyjna :-) z psami nadal się nie dogaduje - nie ma żadnego wąchania nawet, od razu atak :-/ Dobrze, że chociaż dogaduje się z Glinką - szaleją razem :-)

 

 

IMG_8551.JPG

IMG_8567.JPG

IMG_8578.JPG

IMG_8591.JPG

IMG_8592.JPG

IMG_8599.JPG

IMG_8620.JPG

IMG_8624.JPG

IMG_8651.JPG

IMG_8654.JPG

IMG_8680.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ślicznie za wpłaty dla Wisełki <3.

  • 10zł -Czarna Kafka /01.04.2019/stała IV
  • 30zł -Magda Głowacka /01.04.2019 /stała IV
  • 50zł -Ewa Moroz /01.04.2019 /stała IV
  • 5zł -Agnieszka103 /01.04.2019 /stała IV
  • 20zł -Pośrednictwo Ubezpieczeniowe /01.04.2019/wpłata IV

A na czwartek zaplanowana sterylka, trzymajcie kciuki  :)

Link to comment
Share on other sites

Wisełka pojechała dzisiaj do swojego domku. Zamieszkała w Jasienicy niedaleko Bielska-Białej w domku jednorodzinnym, z dużym ogrodem. Będzie psią jedynaczką w domu, takiego domku szukaliśmy bo Wisełka nie przepada za innymi pieskami. . Na Wisełkę czekało już ugotowane jedzonko, piękne legowisko i ręce do głaskania.
Trzymajcie proszę kciuki za aklimatyzację .

d1.jpg.dc757501e618385a1ceaae133eea4ee7.jpg

d3.jpg.2c99ba5171197a459a1b5a35a88cd3ea.jpg

d4.JPG.8307969850b2af60b4911c297c9bf672.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...