Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

19 godzin temu, MALWA napisał:

Niestety, nikt nie zainteresowal sie sliczna staruszka.....

Tysiu, kolejne wyroznienie faktycznie mozna zrobic teraz na inne miasto, moze Jelenia Gora.

Bardzo dziekuje za to, ze pomagasz tu Fabii :)

W takim razie przenoszę na Jelenię Górę to może elik wyróżni i akurat znajdzie się domek dla Fabii :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2020 o 23:46, elik napisał:

20.01.  konto Fabii zasiliła kwota 10,00 zł od nulka07 deklaracja  XII.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

choinka1.gif

 

Dnia 1.02.2020 o 19:24, elik napisał:

28.01.  konto Fabii zasiliła kwota 10,00 zł od nulka07 deklaracja  I

 

Bardzo serdecznie dziękujemy :)

 

gif_dziekuje_slicznie_pies_slucha.gif

 

Dnia 9.02.2020 o 20:13, elik napisał:

Konto Fabiusi zasiliły poniższe kwoty:

  •       5,00 zł  od  Agnieszka103  deklaracja II  -  3.02.
  •     30,00 zł  od  Ewa Marta  deklaracja II  -  5.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

kwiatki_14.jpg

Dziękuję pięknie za wpłaty dla Fabii !

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Czy dobrze rozumiem, że mam zdjąć ogłoszenie Fabii?

Już nie szukamy dla maleńkiej domu. Dom u kikou jest jej ostatnim domem...... Ale po kolei.....

Dostałam dzisiaj informacje od Kasi, ze Fabia jest chora.

Wczoraj nie chciała juz jeść, nawet mięska. Dzisiaj wymiotowala. Kasia pojechała z nia do weta. Zrobiono jej badania krwi i usg. Okazalo sis, ze jedna nerka jest cala zmieniona. Jest tam guz. Ten guz naciska na jelita i stad problem z trawieniem. Na jelita Fabia dostala antybiotyk.

Fabii podano tez kroplowki. Byl problem z wkluciem welflonu, bo pekaly jej naczynia. W sumie Kasia spedzila u weta blisko dwie i pol godziny. 

Do domu dostala kroplowku, by podac Fabii, gdyby nadal nie jadla.

Co do stanu Fabii to tak:  rokowania sa bardzo zle.

Nie wiemy w jakim stanie sa pozostale organy (chodzi o wydolnosc). Nie wiadomo czy nerka bez guza przejęłaby dzialanie za obie, gdyby chorej jyz nie bylo. Nie wiemy jaki to guz, bo do pobrania trzebaby Fabie uspic. Fabia zle znosi narkoze, dodatkowo ma slabe naczynia. Dzisiaj pekaly wszystkie zylki. Fabia jest staruszeczka, liczymy, ze ma 13-14 lat, ale moze ma i kilka lat wiecej. Weterynarz powiedzial, ze w jej stania rokowania bardzo zle. 

Wyniki krwi beda chyba jutro.

Tak mi cholernie ciezko.....

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

Już nie szukamy dla maleńkiej domu. Dom u kikou jest jej ostatnim domem...... Ale po kolei.....

Dostałam dzisiaj informacje od Kasi, ze Fabia jest chora.

Wczoraj nie chciała juz jeść, nawet mięska. Dzisiaj wymiotowala. Kasia pojechała z nia do weta. Zrobiono jej badania krwi i usg. Okazalo sis, ze jedna nerka jest cala zmieniona. Jest tam guz. Ten guz naciska na jelita i stad problem z trawieniem. Na jelita Fabia dostala antybiotyk.

Fabii podano tez kroplowki. Byl problem z wkluciem welflonu, bo pekaly jej naczynia. W sumie Kasia spedzila u weta blisko dwie i pol godziny. 

Do domu dostala kroplowku, by podac Fabii, gdyby nadal nie jadla.

Co do stanu Fabii to tak:  rokowania sa bardzo zle.

Nie wiemy w jakim stanie sa pozostale organy (chodzi o wydolnosc). Nie wiadomo czy nerka bez guza przejęłaby dzialanie za obie, gdyby chorej jyz nie bylo. Nie wiemy jaki to guz, bo do pobrania trzebaby Fabie uspic. Fabia zle znosi narkoze, dodatkowo ma slabe naczynia. Dzisiaj pekaly wszystkie zylki. Fabia jest staruszeczka, liczymy, ze ma 13-14 lat, ale moze ma i kilka lat wiecej. Weterynarz powiedzial, ze w jej stania rokowania bardzo zle. 

Wyniki krwi beda chyba jutro.

Tak mi cholernie ciezko.....

Boże jak przykro:( Biedna maleńka:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

Czy ktos moze pomoc finansowo Fabii ? Mamy malo deklaracji, przed Fabia leczenie, jeszcze faktura z dzisiaj, ktorej wysokksci jeszcze nie znam....a w srode kontrola u weta....

Biedny rudziaszek kochany. Oby tylko nie cierpiała   getattach,mid,370907,mpid,13,min,1,uid,8bacb883c6065602.jpg

Wpłacę 50,00 zł od mojej znajomej Agnieszki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...