Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

33 minuty temu, jaguska napisał:

Zaglądam do rudaski. Fabia z pewnością młódką nie jest, oczka babciowate ;), ale możliwe że jest sterana życiem, a rocznik może nie taki stary, oby, bo wtedy szybciutko taki okruszek znalazłby DS, bo przecież każda starowinka powinna mieć ciepły, dobry dom, obowiązkowo.

Witaj u Fabi !

Dziewczyny ze schronu przekazaly informacje, ze to staruszka.

Widze zdjecia i tez widze w niej staruszke. Ale oczywiscie moge sie mylic.

Mam w domu paiaka, ktory trafil do mnie w 2016 roku jako okolo 5 latek, i juz wtedy mial siwa mordke. A jest jednak mlody i zwawy. 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam do Fabii.Proszę o nr.konta coś wpłacę dla suni.Może nie trzeba jej obcinać a kikou by mogła ją tylko wykąpać.Wydaje mi się,że sunia nie jest zadredzona a pieniążki przeznaczyć na weta czy inne potrzeby. 

Dziekuje Aniu. 

Na moje oko to faktycznie nie ma przy niej wiele pracy. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, b-b napisał:

Będę trzymać mocno kciuki za szybki wyjazd suni ze schroniska i oby to paskudztwo było tylko zwykłym guzem.

Jak tylko będę mogła to wspomogę jakoś sunię.

Dziekuhe Bogusiu !

Bardzo licze na to, ze to co uroslo na brzucholku, to zwykly tluszczak.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, auraa napisał:

Ja mam 14 -letnie psiaki.Atos już jest całkiem siwy a Kropka dopiero w tamtym roku zaczęła łapać pierwsze siwe wloski, więc z tą siwizna różnie bywa. Sama jestem ciekawa ile ona ma lat.

Tak to już bywa z mordalkami, są siwe lub nie. Miałam kiedyś białego psa. Oczywiście nie było widać, ze siwieje  :) Ale za to oczka jak u starca, kiedy zaczął sie mocno starzeć i doszły choróbska.....

Link to comment
Share on other sites

Zastanawialam sie jak tu skombinowac transport, a tu dzwoni do mnie Anecik. 

Anecik jest teraz w schronisku i zabiera czarnego kudlacza do siebie i przy okazji wezmie tez Fabie. Fabia przesiedzi u niej 2- 3 dni i pojedzie albo od razu do kikou albo do Wroclawia i stamtad bede szukala kogos kto przerzuci sunie do kikou. 

Link to comment
Share on other sites

Anecik powiedziala mi, ze Fabia strasznie biedniutka  :(

Siedzi obok kudlacza i wyciaga lapki przez kraty.... Az serce sciska.....

Tak na oko Fabia ma okolo 8 kg, pewnie z 10 lat. 

Ten guz co na brzuchu mial byc to jest, tyle ze tak bardziej na boku w okolicach prawej tylnej lapki. Oczka zamglone....

Sunia tulila sie do Anety, opierala lapeczkami. Jak do niej mowila, to podeszla. 

Kurcze, az noz mi sie w kieszeni otwiera, bo cos czuje, ze ja po prostu ktos wywalil, bo juz  stara i chora....

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, MALWA napisał:

Czy moze ktos zrobic bazarek transportowy dla suni ?

I banerek ? 

 

Na banerek się piszę tylko proszę o tekst do niego.

Może o bazarek poprosić Havankę lub ulxmal ?:)

 

28 minut temu, MALWA napisał:

Zastanawialam sie jak tu skombinowac transport, a tu dzwoni do mnie Anecik. 

Anecik jest teraz w schronisku i zabiera czarnego kudlacza do siebie i przy okazji wezmie tez Fabie. Fabia przesiedzi u niej 2- 3 dni i pojedzie albo od razu do kikou albo do Wroclawia i stamtad bede szukala kogos kto przerzuci sunie do kikou. 

Fajnie ,że już sunia wyciągnięta .

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, MALWA napisał:

Zastanawialam sie jak tu skombinowac transport, a tu dzwoni do mnie Anecik. 

Anecik jest teraz w schronisku i zabiera czarnego kudlacza do siebie i przy okazji wezmie tez Fabie. Fabia przesiedzi u niej 2- 3 dni i pojedzie albo od razu do kikou albo do Wroclawia i stamtad bede szukala kogos kto przerzuci sunie do kikou. 

Super:)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, b-b napisał:

Na banerek się piszę tylko proszę o tekst do niego.

Może o bazarek poprosić Havankę lub ulxmal ?:)

 

Fajnie ,że już sunia wyciągnięta .

Tekst do banerku:

"Starenka Fabia z guzem i chorym okiem"

Dziekuje Bogusiu. :)

Link to comment
Share on other sites

10 lat dla małego pieska to nie jest tragicznie :), po odpicowaniu będzie z niej szóstka ;)))

Jeśli by wam to coś pomogło i gdyby Anecik podrzuciła małą tak jak Mimiśkę czy Czesia do Strzelec Op. to mogłabym ją przejąć i przetrzymać, mogę ją też za dzień-dwa (do umówienia) podrzucić w pół drogi do Wrocławia (Nysa-Wrocław lub Sobótka), z mojej strony wszystko w gratisie. Pomyślcie, przemyślcie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jaguska napisał:

10 lat dla małego pieska to nie jest tragicznie :), po odpicowaniu będzie z niej szóstka ;)))

Jeśli by wam to coś pomogło i gdyby Anecik podrzuciła małą tak jak Mimiśkę czy Czesia do Strzelec Op. to mogłabym ją przejąć i przetrzymać, mogę ją też za dzień-dwa (do umówienia) podrzucić w pół drogi do Wrocławia (Nysa-Wrocław lub Sobótka), z mojej strony wszystko w gratisie. Pomyślcie, przemyślcie.

Wszystko juz ustalone. W sobote sunia pojedzie do Wroclawia do Ulvehin. Magda transportuje od razu do kikou. 

Dziekuje za propzycje. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...