Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

Dnia 23.04.2020 o 12:49, Poker napisał:

Jaka jest sytuacja finansowa malizny , bo nie mogę znaleźć rozliczenia.

Sytuacja jest zła. Fabia ma 0 zł. Rozliczenie jest na pierwszej stronie. Prowadzi to rozliczenie elik, gdyż ona jest skarbnikiem Fabii. Już widzę obiecane wpłaty, ale nie wiadomo ile tego będzie. Co miesiąc na utrzymanie Fabii brakuje 200 zł. Koszt hoteliku to 270 zł. Deklaracji jest na 145 zł, w tym faktycznie wpłacanych jest na 135 zł. Do tego dochodzi koszt kilkudziesięciu złotych za jedzenie (puszki).

Porozsyłałam zaproszenie na wątek. Może jeszcze kogoś zainteresuje los kruszynki.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, teresaa118 napisał:

Ciocie, jest zapytanie o Fabie na facebooku. Mam pytanie, jest ona do adopcji czy raczej zostawiamy ja u cioci kikou. Pyta sie o nia wolontariuszka spod Mielca. Z jej pomoca zaadoptowalam swojego Pedra

Dziękuję za przekazanie tu informacji z Facebooka.

Fabia była ogłaszana do adopcji. Po tym, jak stwierdzono u niej guza nerki, stwierdziłam w porozumieniu z kikou, która na co dzień opiekuje się maluszkiem, że lepiej będzie, jeśli Fabia zostanie u niej na tzw. dożycie. To kilkunastoletnia sunieczka. Nie wiadomo ile ma latek. Jest oceniana na co najmniej 14. Ale może mieć 16 czy 17. Od roku jest u Kasi. To ona o nią dba, karmi, opatruje i wozi do weta w razie potrzeby. Zna psiaki, które u niej przebywają, a są to głownie staruszki. Uznałyśmy, że takie warunki, jakie ma obecnie są najlepsze i nie można jej tego zabierać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2020 o 12:49, Poker napisał:

Jaka jest sytuacja finansowa malizny , bo nie mogę znaleźć rozliczenia.

A gdzie szukałaś?  Post rozliczeniowy powinien być na I stronie. Jeśli ja prowadzę finanse, to zawsze jest na I stronie, chyba, że przejmuję finanse po kimś i nie ma takiej możliwości.

Link do postu rozliczeniowego

Obecnie jest wyjątkowa sytuacja, ponieważ po ostatnich zmianach na dogo nie jest możliwe aktualizowanie dotychczasowych postów rozliczeniowych. Rozliczenia będą prowadzone w pierwszym wolnym obecnie poście na wątkach psiaczków, których jestem skarbnikiem.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Poker napisał:

Zadeklarowałam w PW do Malwy 100 zł jednorazowej +  mogę wpłacać 20 zł miesięcznie przez 5 miesięcy. Mogę przelać wszystko teraz.

Super  :) Bardzo   1217949925_dzikuj6.jpg.d22022a55a7ef19ca2dbf67194070b6b.jpg

Czy MALWA dała Ci nr konta?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Zadeklarowałam w PW do Malwy 100 zł jednorazowej +  mogę wpłacać 20 zł miesięcznie przez 5 miesięcy. Mogę przelać wszystko teraz.

Pieknie dziekuje za pomoc !

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Super  :) Bardzo   1217949925_dzikuj6.jpg.d22022a55a7ef19ca2dbf67194070b6b.jpg

Czy MALWA dała Ci nr konta?

Dala, dala 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Pieknie dziekuje za pomoc !

 

Dala, dala 

To świetnie  :)

1 godzinę temu, Poker napisał:

powiedzcie czy mam wpłacić od razu całość czy 20 x 5 miesięcy.

Na to pytanie to MALWA  odpowie, ja tu tylko sprzątam, znaczy sie zbieram kasę  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...