Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Biedne maleństwo :((( trzymam mocno kciuki za Fabusię. Czy Fabia korzystała z pomocy Skarpety Talcott ? ( bo nie widzę banerka) , jeśli nie to poproszę o pomoc.

Jestem jej skarbnikiem, sprawdziłam w rozliczeniu i stwierdziłam, że nie korzystała z pomocy Skarpety Talcott.

Bardzo dziękuję, że pomyślałaś o tym. Z pewnością będzie jej teraz potrzebna pomoc finansowa, bo jak wiemy opieka weterynaryjna jest niestety droga.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fabusia poczuła sie lepiej, troszkę je ale nie tak jak calkiem dobrze sie czuła. Dzisiaj czynnie uczestniczyła w życiu domowym, pogoda dopisywała wiec i na dworek wychodzila. W badaniach krwi wyszło że mocznik podniesiony ale nie tragicznie czyli druga nereczka na pewno pracuje, watroba wydolna. Cały wydruk wkleje w środę wieczorkiem jak wrócimy z wizyty kontrolnej. Może jak się podgoją te jelitka to jeszcze nie bedzie źle..mam nadzieję.5f32380a7a4dcc82med.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Biedne maleństwo :((( trzymam mocno kciuki za Fabusię. Czy Fabia korzystała z pomocy Skarpety Talcott ? ( bo nie widzę banerka) , jeśli nie to poproszę o pomoc.

Dziekuje pueknie za pomoc.

Fabia nie korzystala z pomocy Skarpety.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, kikou napisał:

Fabusia poczuła sie lepiej, troszkę je ale nie tak jak calkiem dobrze sie czuła. Dzisiaj czynnie uczestniczyła w życiu domowym, pogoda dopisywała wiec i na dworek wychodzila. W badaniach krwi wyszło że mocznik podniesiony ale nie tragicznie czyli druga nereczka na pewno pracuje, watroba wydolna. Cały wydruk wkleje w środę wieczorkiem jak wrócimy z wizyty kontrolnej. Może jak się podgoją te jelitka to jeszcze nie bedzie źle..mam nadzieję.5f32380a7a4dcc82med.jpg

Dziekuje Kasiu za informacje o Fabiusi....

Kochany okruszek !

Link to comment
Share on other sites

Konto Fabiuni zasiliły poniższe kwoty:

  •      10,00 zł  od  guccio   deklaracja  II  -  10.02.
  •      10,00 zł  od  nulka07   deklaracja  II  -  11.02.
  •      30,00 zł  od  Agnieszka znajoma elik  -  14.02.
  •      20,00 zł  od  elik  -  14.02.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

choinka.gif

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Jolanta08 napisał:

Fabcia otrzymała 200 zł pomocy od Skarpety Talcott :))

Wielkie dzięki za wystąpienie o przyznanie tej pomocy    dzi-kuj.png

Przypomnij proszę kto jest skarbnikiem Skarpety im. Talcott. Podrzucę nr konta Fabiuni   :)
A może już podałaś???  :)

Link to comment
Share on other sites

Okruszynka wczoraj dostala antybiotyk na dalsze 5 dni. Wymioty sie już nie powtórzyły. Maleńka je (chociaż nadal mniej niż przed dolegliwościami ) normalnie sie zalatwia.  

Nie wiem co robić?

Czy decydować się na zabieg  chorej nerki? Watroba, druga nerka i serce są wydolne ale z drugiej strony Fabiusia miała te okropne komplikacje po mniej rozległym zabiegu.  Rokowanie jest wątpliwe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2020 o 00:46, elik napisał:

Konto Fabiuni zasiliły poniższe kwoty:

  •      10,00 zł  od  guccio   deklaracja  II  -  10.02.
  •      10,00 zł  od  nulka07   deklaracja  II  -  11.02.
  •      30,00 zł  od  Agnieszka znajoma elik  -  14.02.
  •      20,00 zł  od  elik  -  14.02.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

choinka.gif

 

Dziękuję pięknie za wpłaty dla Fabii !

Teraz szczególnie pieniążki są jej potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...