Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

Dnia 1.10.2019 o 17:16, Tyś(ka) napisał:

Pewnie, że pomogę - czy gdzieś jest kompendium o Fabii? Jeżeli nie to bardzo proszę. Spis Fabisiowego bycia, potrzeb, wad i zalet oraz oczekiwań względem opiekuna bardzo mi pomoże. Do tego poproszę wskazać miasto, w którym mam pokazać kruszynkę. Co prawda jeszcze zalegam z opisem Bartusia, bo jeszcze nie ogarnęłam się do końca po nieobecności wrześniowej, ale druga w kolejności będzie Fabia.

 

Dnia 2.10.2019 o 19:20, Tyś(ka) napisał:

W końcu uporałam się z ogłoszeniem Bartusia, więc będę mogła teraz poświęcić czas na ogłoszenie Fabii. Proszę o informacje do ogłoszenia. 

Dziękuję Kochana za pomoc !

Wieczorem wstawię tu informacje po Fabii niezbędne do ogłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2019 o 09:21, elik napisał:

Na koncie Fabii pojawiły się poniższe kwoty:

  •   10,00 zł  -   guccio  deklaracja  IX  -  25.09.
  •     5,00 zł  -  Agnieszka103  deklaracja  X  -  1.10

Bardzo serdecznie dziękujemy

1711154244_dlaWaslove.jpg.abc7c04fbf80cc6aff046ec0f909f1b2.jpg

Dziękuję pięknie za wpłaty dla Fabii :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2019 o 16:29, elik napisał:

Na koncie Fabii pojawiły się poniższe kwoty:

  •   30,00 zł  -   Ewa Marta  deklaracja  X  -  4.10.
  •   50,00 zł  -  teresaa118  deklaracja  X  -  6.10.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1781949815_kwiatki15.jpeg.ca96ec9a645adc4b623dc0c7b026e8a0.jpeg

 

Dziękuję ślicznie za wpłaty dla Fabii :)

Link to comment
Share on other sites

Informacje o Fabiusi

Ok.28 cm, drobna ok.6 kg

Jest sędziwa, nie wiem ilema lat ale na pewno PONAD 12 . Urocza, delikatna, bardzo łagodna do wszystkich,

Z malymi dziecmi by się meczyla bo lubi spokój, nie cierpi zadnych zabiegów pielegnacyjnych, czesania, zagladania do uszu, zębów. Raczej towarzyszka na kanapę dla spokojnej osoby.

zgodna z psami, kotki goni ale tak po "staruszkowemu" - nie ma szans dogonic kotka, uwielbia kanape i łóżko blisko czlowieka. To kanapowa księżniczka bez kanapy jest nieszczesliwa.

Zawsze mialam Wam to napisac nie do ogloszen tylko w ogóle i zapominalam. Ewidentnie ta urocza kruszynka byla bita, kiedy wyciaga sie do niej rękę zanim zorientuje sie ze to nic złego, w pierwszej chwili kuli sie i mruży oczka. :-( 

Nie doslyszy, reaguje tylko na bardzo głośne dźwięki np jak cos spadnie, NIE reaguje na wołanie żadne

Niechętnie idzie na smyczy, pewnie dalaby radę sie przyzwyczaić ale wymaga to pracy. Dieta chuda i delikatna jak to u seniorów. 

Przeważnie czyściutka i dzielnie tupta siusiac na dwór ale zdarza sie czasem że zapomni i nasiusia na środku pokoju.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kikou napisał:

Informacje o Fabiusi

Ok.28 cm, drobna ok.6 kg

Jest sędziwa, nie wiem ilema lat ale na pewno PONAD 12 . Urocza, delikatna, bardzo łagodna do wszystkich, zgodna z psami, kotki goni ale tak po "staruszkowemu" - nie ma szans dogonic kotka, uwielbia kanape i łóżko blisko czlowieka. To kanapowa księżniczka bez kanapy jest nieszczesliwa.

Zawsze mialam Wam to napisac nie do ogloszen tylko w ogóle i zapominalam. Ewidentnie ta urocza kruszynka byla bita, kiedy wyciaga sie do niej rękę zanim zorientuje sie ze to nic złego, w pierwszej chwili kuli sie i mruży oczka. :-( 

Nie doslyszy, reaguje tylko na bardzo głośne dźwięki np jak cos spadnie, NIE reaguje na wołanie żadne

Niechętnie idzie na smyczy, pewnie dalaby radę sie przyzwyczaić ale wymaga to pracy. Dieta chuda i delikatna jak to u seniorów. 

Przeważnie czyściutka i dzielnie tupta siusiac na dwór ale zdarza sie czasem że zapomni i nasiusia na środku pokoju.

 

Pięknie i wzruszająco opisałaś Fabię.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Fabii pojawiły się poniższe kwoty:

  •   30,00 zł  -   MALWA  deklaracja  X  -  15.10.
  •   10,00 zł  -  Jolanta08  deklaracja  X  -  17.10.
  •   10,00 zł  -  nulka07  deklaracja  X  -  18.10.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1781949815_kwiatki15.jpeg.ca96ec9a645adc4b623dc0c7b026e8a0.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 13.03.2019 o 14:37, MALWA napisał:

DEKLARACJE   POMOCY   DLA   SUNI :

 

Deklaracje stałe:

Ewa Marta - 30 zł, 

Jolanta 08 - 10 zł,

nulka07 - 10 zł,

guccio - 10 zł (od kwietnia 2019 r. ),

 

 

Deklaracje jednorazowe:

Elficzkowa - 20 zł, 

Nesiowata - .......

auraa - ......

Anula - 50 zł,

b b - .......................

jaguska - 50 zł (przelana do ewu),

helli - ........

guccio - 20 zł  (po 01.04.),

terra - ..........

b-d - 50 zl

 

 

.

 

 

Inna forma pomocy:

MALWA - bazarek dla suni,

elik i jaguska - chec oplacenia fryzjera dla suni, 

b-b - banerek - zrobiony , 

Wpadam czasami na obserwowane wątki i ostatnio zaczęłam sprawdzać czy wpłacam obiecane stałe ...bo skleroza nie boli.

A tu proszę! Widzę ,że coś obiecałam i nic nie dałam :(((

Proszę wiec jeśli to będzie możliwe o dane do wpłaty ale dopiero po 7.11 - będę miała 10 wypłatę - to coś podeślę bo to wstyd obiecać i nie dać. Dlaczego dopiero po 7.11? Bo PW wysłane teraz zgubi mi się i zapomnę później przy płaceniu stałych zrobić przelew na Fabusię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2019 o 09:45, b-b napisał:

Wpadam czasami na obserwowane wątki i ostatnio zaczęłam sprawdzać czy wpłacam obiecane stałe ...bo skleroza nie boli.

A tu proszę! Widzę ,że coś obiecałam i nic nie dałam :(((

Proszę wiec jeśli to będzie możliwe o dane do wpłaty ale dopiero po 7.11 - będę miała 10 wypłatę - to coś podeślę bo to wstyd obiecać i nie dać. Dlaczego dopiero po 7.11? Bo PW wysłane teraz zgubi mi się i zapomnę później przy płaceniu stałych zrobić przelew na Fabusię.

Wiem jak to jest, mi też czasem tak się zdarzy. Pamięć już nie ta :(

23 godziny temu, helli napisał:

I ja tez zapomnialam, poproszę o konto

Dziękuję Wam kochane Dziewczynki  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2019 o 16:55, kikou napisał:

Informacje o Fabiusi

Ok.28 cm, drobna ok.6 kg

Jest sędziwa, nie wiem ilema lat ale na pewno PONAD 12 . Urocza, delikatna, bardzo łagodna do wszystkich,

Z malymi dziecmi by się meczyla bo lubi spokój, nie cierpi zadnych zabiegów pielegnacyjnych, czesania, zagladania do uszu, zębów. Raczej towarzyszka na kanapę dla spokojnej osoby.

zgodna z psami, kotki goni ale tak po "staruszkowemu" - nie ma szans dogonic kotka, uwielbia kanape i łóżko blisko czlowieka. To kanapowa księżniczka bez kanapy jest nieszczesliwa.

Zawsze mialam Wam to napisac nie do ogloszen tylko w ogóle i zapominalam. Ewidentnie ta urocza kruszynka byla bita, kiedy wyciaga sie do niej rękę zanim zorientuje sie ze to nic złego, w pierwszej chwili kuli sie i mruży oczka. :-( 

Nie doslyszy, reaguje tylko na bardzo głośne dźwięki np jak cos spadnie, NIE reaguje na wołanie żadne

Niechętnie idzie na smyczy, pewnie dalaby radę sie przyzwyczaić ale wymaga to pracy. Dieta chuda i delikatna jak to u seniorów. 

Przeważnie czyściutka i dzielnie tupta siusiac na dwór ale zdarza sie czasem że zapomni i nasiusia na środku pokoju.

 

Dziękuję Kasiu za wstawienie opisu o Fabii :)

Od Anecik wiem, że kiedy była z nią u weterynarza, to ten ocenił ją na co najmniej 12. Ale u takich staruszków, wyciągniętych ze schronu, to ciężko  dokładnie powiedzieć w jakim są wieku. Miałam kiedyś staruszka, i problemy ze słuchem miał po skończeniu 11 roku życia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2019 o 17:09, guccio napisał:

Pięknie i wzruszająco opisałaś Fabię.

 

Dnia 15.10.2019 o 19:05, Poker napisał:

Rozczulający opis babuni.

 

Dnia 15.10.2019 o 19:10, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, opis faktycznie rozczulający, mała jest słodka :). Obecnie jestem z doskoku, postaram się w czwartek-piątek przysiąść do ogłoszenia.

 

Dnia 16.10.2019 o 09:25, Jolanta08 napisał:

Odwiedzam kruszynkę

 

Babunia prześliczna, to i opis rozczulajacy.....

Najważniejsze, by trafiła do czyjegoś serducha :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2019 o 03:39, elik napisał:

Na koncie Fabii pojawiły się poniższe kwoty:

  •   30,00 zł  -   MALWA  deklaracja  X  -  15.10.
  •   10,00 zł  -  Jolanta08  deklaracja  X  -  17.10.
  •   10,00 zł  -  nulka07  deklaracja  X  -  18.10.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1781949815_kwiatki15.jpeg.ca96ec9a645adc4b623dc0c7b026e8a0.jpeg

Dziękuję pięknie za wpłaty dla Fabii :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2019 o 09:45, b-b napisał:

Wpadam czasami na obserwowane wątki i ostatnio zaczęłam sprawdzać czy wpłacam obiecane stałe ...bo skleroza nie boli.

A tu proszę! Widzę ,że coś obiecałam i nic nie dałam :(((

Proszę wiec jeśli to będzie możliwe o dane do wpłaty ale dopiero po 7.11 - będę miała 10 wypłatę - to coś podeślę bo to wstyd obiecać i nie dać. Dlaczego dopiero po 7.11? Bo PW wysłane teraz zgubi mi się i zapomnę później przy płaceniu stałych zrobić przelew na Fabusię.

 

Dnia 30.10.2019 o 10:44, helli napisał:

I ja tez zapomnialam, poproszę o konto

Dziękuję Kochane za pamięć o Fabii : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...