Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 10.09.2019 o 16:50, MALWA napisał:

Tysiu kochana, czy mogę Cię prosić o skomponowanie tekstu do ogloszen dla Fabii ? 

Sama chciałam się za to wziąć, ale jakoś zabrakło mi weny twórczej....

Pewnie, że pomogę - czy gdzieś jest kompendium o Fabii? Jeżeli nie to bardzo proszę. Spis Fabisiowego bycia, potrzeb, wad i zalet oraz oczekiwań względem opiekuna bardzo mi pomoże. Do tego poproszę wskazać miasto, w którym mam pokazać kruszynkę. Co prawda jeszcze zalegam z opisem Bartusia, bo jeszcze nie ogarnęłam się do końca po nieobecności wrześniowej, ale druga w kolejności będzie Fabia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.10.2019 o 17:16, Tyś(ka) napisał:

Pewnie, że pomogę - czy gdzieś jest kompendium o Fabii? Jeżeli nie to bardzo proszę. Spis Fabisiowego bycia, potrzeb, wad i zalet oraz oczekiwań względem opiekuna bardzo mi pomoże. Do tego poproszę wskazać miasto, w którym mam pokazać kruszynkę. Co prawda jeszcze zalegam z opisem Bartusia, bo jeszcze nie ogarnęłam się do końca po nieobecności wrześniowej, ale druga w kolejności będzie Fabia.

W końcu uporałam się z ogłoszeniem Bartusia, więc będę mogła teraz poświęcić czas na ogłoszenie Fabii. Proszę o informacje do ogłoszenia. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...