Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

Dnia 28.05.2019 o 12:09, kikou napisał:

nie, Okruszynka nie ma foszków, jest urocza, zawsze liże mnie po nosie jak wracam do domu, nawet jesli nie bylo mnie 10 minut..po prostu fotograf słaby :-)

dzisiejsza Fabiusia z ulubionym kolegą: -)

20190528_080839-1.jpg

Dziękuję Kasiu za zdjęcie Fabii.

Śliczne oba maleństwa  :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, teresaa118 napisał:

Ciotki, nie ponizajcie mnie z ta kwota, nigdy jeszcze nie wplacilam 10 zl na psiaka

Właśnie dostałam na e-mail powiadomienie, że MALWA wkleiła mój post  o wpłacie i od razu weszłam, żeby poprawić, to nie 10, a 50,00 zł. Przepraszam najmocniej.

Wzięło się to stąd, że aby ułatwić sobie aktualizację finansów psiaczków (mam ich do aktualizacji 6), kopiuję wpis z innego wątku i poprawiam imię psiaka, kwotę i nick  wpłacającego. Tu nie poprawiłam kwoty. Bardzo przepraszam. W poście rozliczeniowym jest wpisana prawidłowa kwota przelewu

 

               5,00 zł  -  Agnieszka103   V  -  6.05.

             10,00 zł  -  nulka07  V  -  13.05.

             10,00 zł  -  Jolanta08   V  -  17.05.

             10,00 zł  -  guccio  V  -  23.05.

             50,00 zł  -  teresaa118   VI  -  28.05.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

       2.318,86

Link to comment
Share on other sites

Zapytalam Kasie o to ile karmy zamówić dla Fabii i dostalam taką odpowiedź:

"Fabia wazy ok. 6 kg czyli je ok. 200g jedzonka dziennie 200g x 92 dni to jest. 18400 gram czyli 23 puszki po 800g,,.

Eliczku, zamów proszę tę samą karmę co ostatnio w ilości 23 puszki. Ta ilość starczy dla Fabii do końca sierpnia. 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wytykam innym ich wplaty, ciesze sie, kiedy pies dostanie i 2 zl. Moze brzydko napisalam, ale rzeczywiscie staram sie dac tyle, ile w danej chwili moge. Jestem w dobrej sytuacji finansowej, bo moj maz placi wszystkie rachunki. Ja sama mam tylko jedno cialko do ubrania, a wiec nie tworze duzych zapasow ciuchow, zreszta w tej chwili jestem na diecie IO i spadam do wagi sprzed 10 laty. A wiec ciuchy czekaja na mnie. Ze niemodne? To nic, wiecej beda mieli psiaki. Przepraszam inne ciocie za moj wybuch, mysle, ze wiecej sie nie powtorzy

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, teresaa118 napisał:

Ja nie wytykam innym ich wplaty, ciesze sie, kiedy pies dostanie i 2 zl. Moze brzydko napisalam, ale rzeczywiscie staram sie dac tyle, ile w danej chwili moge. Jestem w dobrej sytuacji finansowej, bo moj maz placi wszystkie rachunki. Ja sama mam tylko jedno cialko do ubrania, a wiec nie tworze duzych zapasow ciuchow, zreszta w tej chwili jestem na diecie IO i spadam do wagi sprzed 10 laty. A wiec ciuchy czekaja na mnie. Ze niemodne? To nic, wiecej beda mieli psiaki. Przepraszam inne ciocie za moj wybuch, mysle, ze wiecej sie nie powtorzy

Oj wpis miał być odpowiedzią dla Agnieszki.Wcale żle nie myślę o Twoim.Po prostu przesłowienie.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Agnieszka103 napisał:

No i teraz aż głupio mi z tymi moimi wpłatami po 5 zł... Cóż, może jednak "piątak do piątaka" i też uzbiera się większa kwota, choćby te 50 zł. Zaraz poleci deklaracja czerwcowa

 

20 godzin temu, guccio napisał:

Każdy grosz na wagę  tylko dyszkę deklaracji daję.Dzielę między psiakami ile mogę.Po sprawiedliwości.

 

18 godzin temu, teresaa118 napisał:

Ja nie wytykam innym ich wplaty, ciesze sie, kiedy pies dostanie i 2 zl. Moze brzydko napisalam, ale rzeczywiscie staram sie dac tyle, ile w danej chwili moge. Jestem w dobrej sytuacji finansowej, bo moj maz placi wszystkie rachunki. Ja sama mam tylko jedno cialko do ubrania, a wiec nie tworze duzych zapasow ciuchow, zreszta w tej chwili jestem na diecie IO i spadam do wagi sprzed 10 laty. A wiec ciuchy czekaja na mnie. Ze niemodne? To nic, wiecej beda mieli psiaki. Przepraszam inne ciocie za moj wybuch, mysle, ze wiecej sie nie powtorzy

 

Kochane,  jestem ogromnie wdzięczna za każdą złotówkę, która ktoś z własnej i nie przymuszonej woli chce oddać na psiaka w potrzebie  : )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, MALWA napisał:

Kochane,  jestem ogromnie wdzięczna za każdą złotówkę, która ktoś z własnej i nie przymuszonej woli chce oddać na psiaka w potrzebie  : )

Jak jest to prawdziwe, niech zaświadczy fakt, że po ostatnich potyczkach z chorobami, na koncie Fabiusi pozostało zaledwie  88,46 zł. Ta kwota to za mało, żeby zakupić dla suni potrzebną mokrą karmę :(

Link to comment
Share on other sites

Na konto Fabii wpłynęły poniższe kwoty:

  •       5,00 zł  od  Agnieszka103  deklaracja  VI  -  3.06.
  •   153,20 zł  od   MALWA   z bazarku  -  4.06.
  •     30,00 zł  od   MALWA   deklaracja VI  -  4.06.
  •     30,00 zł  od   Ewa Marta   deklaracja VI  -  5.06.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1270679013_dzikuj1.jpg.88edad7bfc829f83bab3bc4ce0f55ae3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rachunek za pobyt w hotelu

1380428886dfd403.png

Przelew

6f4778bed0261abe.png

 

Nie mam zdrowia do Fotosika. Kody raz działaj, raz nie działają, i nie wstawiają zdjęcia na wątek.

Obraz można zobaczyć klikając w link.

W dodatku czekam po kilkanaście sekund na pojawienie się postu na wątku. Oczywiście ws tym czasie nie mogę pisać następnego postu.  Masakra!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 7.06. na konto Fabii wpłynęła kwota 15,00 zł od Nesiowata, która odpowiedziała na prośbę MALWA o poratowanie bardzo złej kondycji finansowej Fabii.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1316675292_kwiatki5.jpg.c2c598342184881156808bc3ac1a5c94.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...