Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

Dostalam informacje od Kasi:

"Je tak pol na pol, jest niby ciut lepiej ale fartuszek musialam jej zmienic bo byl troche wilgotny, a najgorsze jest to ze juz nawet nie szczeka zeby ja wypuscic, moze sie przyzwyczaila a moze sie poddaje. Staram sie z nia jak najdluzej siedziec. Ciagle jeszcze nie mam wrazenia ze mozna odetchnac z ulga ...."

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, MALWA napisał:

Dostalam informacje od Kasi:

"Je tak pol na pol, jest niby ciut lepiej ale fartuszek musialam jej zmienic bo byl troche wilgotny, a najgorsze jest to ze juz nawet nie szczeka zeby ja wypuscic, moze sie przyzwyczaila a moze sie poddaje. Staram sie z nia jak najdluzej siedziec. Ciagle jeszcze nie mam wrazenia ze mozna odetchnac z ulga ...."

Przesyłam moc ciepłych myśli ,niech ten koszmar wreszcie dobiegnie końca a Fabcia poczuje się lepiej. Mocno przytulam sunieczkę, Kasiu ukłony za wszystko co robisz by małej pomóc jej i ulżyć

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Informacja od Kasi:

"Wyszlysmy od weta, szycie sie trzyma, wet mowi ze podciekanie spowodowane jest bardzo duza iloscia szwow wewnetrznych, jeszcze z 4-5 dni jak wytrzyma to juz powinno byc wszystko zrosniete. U niej zdjecie szwow bedzie pozniej niz zwykle. Zwykle zdejmuje sie ok 10 dnia u Fabiusi najwczesniej ok 15 dnia od zabiegu".

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...