Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

2 godziny temu, MALWA napisał:

Tylko zawiedziona byla, ze dalej musi spać w klatce.

Przez pewien czas Fabia będzie miała chów klatkowy :) Ale to prędko minie i sunia szybko zapomni o niedogodnościach.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj u Fabii pojawil sie wysiek. Fartuszek był mokry. Kasia na 19.00 jechała do weta. Okazało się, że wysiek był spod skóry. Szycie się trzyma. Podobno czasami tak może się zdarzyć. Do czterech dni powinno to przejść. 

Uff....

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, MALWA napisał:

Dzisiaj u Fabii pojawil sie wysiek. Fartuszek był mokry. Kasia na 19.00 jechała do weta. Okazało się, że wysiek był spod skóry. Szycie się trzyma. Podobno czasami tak może się zdarzyć. Do czterech dni powinno to przejść. 

Uff....

 

Oby ...oby już się to wszystko dobrze skończyło!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj maleńka  w dobrym nastroju, ładnie zjadła śniadanko siusiała, robiła  poprawną kupkę. Bardzo jej doskwiera to odizolowanie, piszczy szczeka..tak jak pisałyście nie rozumie biedactwo że  to przejściowa niedogodność dla jej dobra.

Wysięk jest obecny niestety nadal ale wydaje się  że mniejszy (mam nadzieję,  że to nie tylko moje pobożne życzenie)

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, kikou napisał:

Wysięk jest obecny niestety nadal ale wydaje się  że mniejszy (mam nadzieję,  że to nie tylko moje pobożne życzenie)

Oby to był fakt i ten stan utrzymywał się już stale. Już dość się maleńka nacierpiała  :(

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

6.05.  na konto  Fabii wpłynęły poniższe kwoty:

  •   30,00 zł od MALWA  deklaracja na maj
  •     5,00zł od Agnieszka103  deklaracja na maj

 

Serdecznie dziękujemy

urodziny1.jpg.f6d498b6b7e2bc950fb26938b03f1cb7.jpg

Dziękuję pięknie za wpłaty i potwierdzenie  : )

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kikou napisał:

Dzisiaj maleńka  w dobrym nastroju, ładnie zjadła śniadanko siusiała, robiła  poprawną kupkę. Bardzo jej doskwiera to odizolowanie, piszczy szczeka..tak jak pisałyście nie rozumie biedactwo że  to przejściowa niedogodność dla jej dobra.

Wysięk jest obecny niestety nadal ale wydaje się  że mniejszy (mam nadzieję,  że to nie tylko moje pobożne życzenie)

 

I ja mam nadzieje, ze wysiek minie,  i Fabia wyzdrowieje. A odosobnienie przestanie doskwierać i maleńka wróci do piesków.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Kasia. Maleństwo ma znowu przepukline. Kasia jedzie z Fabia do weta na 12.00. Kłopoty maleńkiej nie opuszczają....szczególnie, ze jest to sunia juz po 3 operacjach, i w dodatku zle znosi narkoze. Bardzo boję się o sunieczke.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...